Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Nowa odsłona naszej strony

Informujemy, że powstała nowa odsłona naszej strony, która jest dostępna po nowym adresem:

www.akademiasochaczew.pl


Sezon 2016/2017 zakończony - końcowe tabele

Zakończył się sezon piłkarski 2016/2017. Z naszych drużyn najlepiej spisała się ekipa juniorów młodszych, którą tworzą zawodnicy urodzeni w latach 2000-2002. Ekipa ta w Płockiej Lidze Juniorów Młodszych U-17 wygrała wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów awansowała do ligi wojewódzkiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Czytaj więcej...

Rusza program Bzura Cashback Card

projekt_bzura_cashbackOd dziś każdy Kibic Bzury i naszej Akademii Piłkarskiej może wspierać klub w bardzo prosty i efektywny sposób. Wystarczy stać się posiadaczem Karty Bzura Cashback i rejestrować nią swoje zakupy w sklepach i firmach partnerskich zgłoszonych do programu Cashback World.

Czytaj więcej...

Świąteczne życzenia

Halowy Cykl Turniejów Sochaczew Cup 2017

Weekendowe wyniki 05-06 listopada 2016

To był przedostatni weekend ligowego grania w tym roku. Dla naszych trampkarzy i młodzików runda jesienna zakończyła się. Za tydzień swoje zmagania zakończą także juniorzy z roczników 1998 i 2001. Po raz kolejny graliśmy ze zmiennym szczęściem (2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka).

Czytaj więcej...

Weekendowe wyniki 29-30 października 2016

3 zwycięstwa i 2 porażki to bilans naszych drużyn w miniony weekend. Dużym sukces odnieśli nasi juniorzy starsi U-19, którzy pokonali w lidze wojewódzkiej lidera NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Niestety nie sprostali rywalom juniorzy młodsi U-16, którzy przegrali na własnym boisku z Wisłą Płock.

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 29-30 października 2016

Dobiega końca piłkarska jesień. W najbliższy weekend kończy zmagania nasza najmłodsza drużyna rywalizująca w lidze. Młodzicy z rocznika 2005 zagrają na wyjeździe ze Zrywem Bielsk. Za tydzień zaś kończą rozgrywki młodzicy z rocznika 2004 i trampkarze z rocznika 2002. Za dwa tygodnie ostatnie mecze zagrają nasze dwie ekipy juniorskie.

Czytaj więcej...

Weekendowe wyniki 22-23 października 2016

Do udanych możemy zaliczyć ten weekend, bo 3 nasze drużyny wygrały swoje mecze, jedna zremisowała i jedna poniosła porażkę. Młodziki z roczników 2004 i 2005 podejmowały u siebie ekipy Amatora Maszewo - bilans odpowiednio remis i wygrana. Juniorzy starsi przywieźli komplet punktów od outsidera LKS Ostrówek. Wygrana trampkarzy była do przewidzenia, ale wynik 20:0 zawsze robi wrażenie.

Czytaj więcej...

Weekendowe wyniki 15-16 października 2016

Miniony weekend nie był dla nas szczęśliwy, bo bilans naszych zespołów jest bardzo niekorzystny. Jednak przy odrobinie szczęścia mógł lepszy. Juniorzy starsi U-19 byli bliscy wygranej z liderem ligi wojewódzkiej (ostatecznie mecz zakończył się remisem).

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 15-16 października 2016

W najbliższą sobotę i niedzielę 3 nasze drużyny grają na wyjazdach, dwie zaś u siebie. Na boisku w Chodakowie w lidze wojewódzkiej zagrają podopieczni Tomka Trafalskiego i Adriana Biniendy. Te mecze odbędą się 16 października o godz. 11.00 i 14.00. Zapraszamy wszystkich Kibiców i Sympatyków piłki nożnej.

Czytaj więcej...

Weekendowe wyniki 8-9 października 2016

Ten weekend nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu. Z jednej strony nasze drużyny były osłabione z powodu przeziębień, z drugiej strony niektórzy mieli silnych rywali. Poza tym musimy podkreślić, że udany występ w seniorach Bzury Chodaków (wygrana na wyjeździe) zaliczył Kamil Wojciechowski (rocznik 1999), który z tego powodu nie mógł zagrać ze swoimi rówieśnikami.

Czytaj więcej...

Tomasz Trafalski w programie PIŁKARSKI DIAMENT

Od kilku tygodni na antenie TVP SPORT możemy oglądać II edycję programu "Piłkarski Diament". Nie wszyscy wiedzą, że w programie tym uczestniczy trener naszej Akademii Tomasz Trafalski.  

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 8-9 października 2016

W najbliższy weekend tylko trampkarze z rocznika 2002 zagrają u siebie. Pozostałe drużyny będą rywalizować w meczach wyjazdowych. Trudne mecze maja do rozegrania juniorzy, bo starsi zagrają z Dolcanem w Ząbkach, a młodsi z Mławianką w Mławie. Ponadto w Płocku w lidze turniejowej U-10 grają Żaki z rocznika 2007.  Tradycyjnie szczegółowy plan gier w dalszej części.

Czytaj więcej...

Składki można wpłacać bezpośrednio na konto

Informujemy, że składki członkowskie uchwałą Zarządu naszego klubu zostały podwyższone do kwoty 40 zł miesięcznie. Ta kwota obowiązuje od 1 września 2016 r. Opłacamy w terminie do 15 każdego miesiąca. Wpłat dokonujemy na konto Akademii Piłkarskiej Sochaczew (w dalszej części dokładne dane), ewentualnie wpłacamy u wyznaczonych osób w poszczególnych rocznikach.

Czytaj więcej...

Weekendowe wyniki 1-2 października 2016

W ten weekend wszystkie nasze drużyny grały u siebie. Bilans podobny jak w ubiegłym tygodniu: 2 zwycięstwa i 3 porażki. Najcenniejszą wygraną odnieśli juniorzy młodsi z rocznika 2001, którzy w lidze wojewódzkiej pokonali 4:1 UKS Dragon Bielany. Niestety juniorzy starsi (rocznik 1998) na tym samym poziomie rozgrywek ulegli 1:2 Legionovii.

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 1-2 października 2016

To będzie wyjątkowy weekend dla naszych drużyn, które uczestniczą w rozgrywkach ligowych. Tak się złożyło, że wszystkie tym razem grają mecze u siebie. W sobotę zagrają młodziki U-12 i U-13, w niedzielę zaś trampkarze U-15 oraz juniorzy U-16 i U-19. Ponadto w sobotę o godz. 16.00 zagrają seniorzy - Bzura podejmuje Bug Wyszków. Tym samym zapraszamy na trybuny do Chodakowa wszystkich Kibiców i Sympatyków piłki nożnej.

Czytaj więcej...

2 zwycięstwa i 3 porażki - bilans minionego weekendu

Tym razem nasze zespoły wynikowo w rozgrywkach ligowych wypadły gorzej niż poprzednio, ale nie to jest najważniejszy element w szkoleniu dzieci i młodzieży. Oczywiście cieszymy się z każdej wygranej, a z porażek będziemy wyciągać właściwe wnioski.

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 24-25 września 2016

Kolejny piłkarski weekend przed nami. W najbliższy weekend wszystkie nasze drużyny grają na wyjazdach, zatem boisko w Chodakowie troszkę "odetchnie". Przypomnijmy, że ostatnio nasze zespoły spisały się bardzo dobrze wygrywając swoje mecze. Tym razem zdecydowanie trudniejsze zadanie. Mimo to wierzymy w kolejne wygrane. W niedzielę wieczorem opublikujemy krótkie podsumowanie weekendu.

Czytaj więcej...

Niezwykle udany weekend - 5 zwycięstw naszych drużyn

5 zwycięstw odniosły w miniony weekend nasze drużyny. Nie zawsze osiągamy takie wyniki, ale akurat teraz trafiliśmy na wyjątkowo udany weekend. Najbardziej należy docenić wygrane w lidze wojewódzkiej, bo tutaj naszym drużynom już nie jest tak łatwo jak w lidze okręgowej.

Czytaj więcej...

Weekendowy rozkład jazdy 17-18 września 2016

Sezon piłkarski w pełni. Powracamy z bieżącą informacją. Mamy nadzieję, że od teraz przekaz będzie systematyczny i w miarę jak najbardziej aktualny. Poniżej podajemy rozkład gier z udziałem naszych drużyn. Przypominamy, że wszystkie nasze zespoły grające w rozgrywkach ligowych rozgrywają swoje mecze na boisku w Chodakowie.

Czytaj więcej...

Zmiany w Zarządzie Klubu

W minione wakacje w KS Bzura Chodaków i Akademii Piłkarskiej Sochaczew zaistniały zmiany w Zarządzie Klubu, które spowodowane były rezygnacją Roberta Szewczyka z funkcji Prezesa Zarządu. Ponadto Mirosław Leszczyński zrezygnował z funkcji Wiceprezesa i zarazem Członka Zarządu.

Czytaj więcej...

Obóz przygotowawczy - Świdnica 2016

W środę 20 lipca 2016 r. wyjeżdżają na obóz sportowy do Świdnicy zawodnicy z roczników 1999 - 2003. Zbiórka o godz. 06.00 na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, ul. Warszawska 80. Mając na uwadze powyższe prosimy o zwracanie do trenerów KART KWALIFIKACYJNYCH UCZESTNIKA WYPOCZYNKU oraz dokonywanie ostatecznych wpłat indywidualnych.

Czytaj więcej...

III Piknik Rodzinny AP Sochaczew

W minioną niedzielę 19 czerwca na obiektach MOSiR przy ul. Chopina 101 odbył się III Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Była to niewątpliwie jedna z największych imprez piłkarskich w naszym mieście, która stała się pięknym podsumowaniem trzeciego roku funkcjonowania naszej Akademii i jednocześnie zakończeniem sezonu piłkarskiego 2015/2016.

Czytaj więcej...

Piknik AP Sochaczew

To będzie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Chodakowie w 2016 roku. Akademia Piłkarska Sochaczew organizuje III Piknik Rodzinny na obiektach MOSiR przy ul. Chopina 101 19 czerwca 2016 roku odbędzie się zakończenie sezonu piłkarskiego - to będzie święto piłkarskie Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Weekend 18 - 19 czerwca zamieni się w arenę piłkarską w Chodakowie.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo podczas treningów

W związku z inicjatywą Członków Zarządu – Przemysława Karaska oraz Pawła Piątka, Klub K.S. Bzura zorganizował szkolenie dla wszystkich trenerów Akademii Piłkarskiej Sochaczew oraz drugiego trenera pierwszej drużyny K.S. Bzura Chodaków szkolenie pod tytułem „Bezpieczeństwo podczas treningów”. Prowadzącym szkolenie był członek zarządu Paweł Piątek, który prywatnie od ponad 9 lat jest Specjalistą ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Centrum Dystrybucji jednej z większych sieci handlowych w Polsce.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu 4.06-5.06. Awans Juniorów Młodszych!

Informacją weekendu jest fakt, iż na dwie kolejki przed zakończeniem rundy wiosennej Juniorzy Młodsi prowadzeni przez Adriana Biniendę zapewnili sobie awans do Ligi Mazowieckiej ponieważ w niedzielę wygrali mecz z Amatorem Maszewo 6:1. Dobrze spisali się też trampkarze starsi wygrywając ze Stoczniowcem Płock na wyjeździe 4:1 czym zapewnili sobie pozostanie w gronie zespołów, które walczą o awans do wyższej ligi.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu 28 - 29 maja 2016

W środę 25 maja juniorzy młodsi podejmowali u siebie zespół Huragana Bodzanów, z którym wygrali wysoko, bo aż 13:0. Tym samym drużyna Adriana Biniendy umocniła się na prowadzeniu w Płockiej Lidze Juniorów U-17 (rocznik 1999). W tym miejscu dodać należy, że większość drużyny to chłopcy z rocznika 2000.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu 21 - 22 maja 2016

Niezłe występy w weekend zaliczyły drużyny Akademii Piłkarskiej Sochaczew. W czwartek od zwycięstwa wyjazdowego rozpoczął ze swoją drużyną Tomasz Trafalski nad Unią Czermno. W sobotę w Rempinie trampkarze młodsi wygrali 18:1. Także w sobotę w Łukomiu dobre zawody rozegrali podopieczni Adriana Biniendy, którzy w tym dniu prowadzeni byli przez Sebastiana Mijasa wygrywając z bezpośrednim rywalem do awansu 6:2, dzięki czemu umocnili się na pozycji Lidera Płockiej Ligi Juniorów Mł.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu 14 - 15 maja 2016

W sobotnie przedpołudnie trampkarze młodsi wygrali zdecydowane z rówieśnikami Zrywu Bielsk pokonując ich na własnym boisku 8:1. W tym samym dniu u siebie drużyna prowadzona przez Adriana Biniendę pokonała także wysoko drużynę Spójni 12:1.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu 7 - 8 maja 2016

Zakończyło się kolejne weekendowe granie drużyn AP Sochaczew. Najpierw 4 maja trampkarze Tomka Trafalskiego nie dali najmniejszych szans GKS Góra wygrywając 12:0. Podopieczni Pawła Kopy rozegrali dobry mecz z Wisłą Płock, niestety ulegli swoim rywalom na wyjeździe 1:0. Młodziki U-12 na inaugurację PLM przegrali po walce dwa mecze. Juniorzy Młodsi Adriana Biniendy wygrali ze Stoczniowcem Płock 6:3, czym potwierdzili aspiracje do awansu do ligi wojewódzkiej.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

 1. Podsumowanie weekendu majowego
 2. Rozwój Akademii i małe zmiany organizacyjne
 3. Nasze zawodniczki na testach w Medyku Konin
 4. Podsumowanie weekendu 23 - 24 kwietnia 2016
 5. Podsumowanie weekendu 16-17 kwietnia 2016
 6. Podsumowanie weekendu 9-10 kwietnia 2016
 7. Terminarze rundy wiosennej 2015/2016
 8. Wesołych Świąt!
 9. Udane turnieje naszych drużyn
 10. Okres przygotowawczy naszych drużyn
 11. Możliwość zorganizowania obozu w Zakopanem
 12. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
 13. Turnieje Mikołajkowe w Płocku
 14. Współorganizacja II Mikołajkowego turnieju piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4
 15. Zapraszamy na turniej
 16. Boisko w Chodakowie z oświetleniem i nawodnieniem!
 17. Rozkochaj dziecko w sporcie!
 18. Podsumowanie weekendu 24-25 październik 2015 r.
 19. Podsumowanie weekendu 17-18 październik 2015 r.
 20. Comiesięczne spotkanie z trenerami
 21. Podsumowanie weekendu 10-11 październik 2015 r.
 22. Zapowiedź spotkań 10-11 października
 23. Podsumowanie weekendu 2-4 październik 2015
 24. Zaproszenie na Zabawę Andrzejkową
 25. Sochaczewski Budżet Obywatelski - głosuj na projekt zgłoszony przez Prezesa Bzury Chodaków
 26. Podsumowanie weekendu 26-27 wrzesień 2015
 27. Podsumowanie weekendu 19-20 wrzesień 2015
 28. Podsumowanie weekendu 12-13 wrzesień 2015 r.
 29. Powołania na konsultacje
 30. Ruszają rozgrywki turniejowe w płockim okręgu
 31. Wyniki spotkań drużyn U-17 i U-15
 32. Transfery - lato 2015
 33. Sparingi z Pegazem Drobin U-15 i U-17
 34. Komunikat dla rodziców i trenerów
 35. Sprawozdanie z obozów piłkarskich „ŚLESIN 2015”
 36. Terminarze najstarszych grup
 37. KOMUNIKAT OBÓZ SPORTOWY TURNUS II
 38. Zgłoszenie drużyn na sezon 2015/2016
 39. Komunikat Obóz Sportowy TURNUS I
 40. Komunikat dla rodziców (obóz turnus I)
 41. Turniej w Feliksowie rocznika 2005 i 2006
 42. Komunikat dotyczący obozów - Ślesin 2015
 43. II Piknik Rodzinny zakończył sezon piłkarski 2014/2015
 44. Regulamin II Pikniku Rodzinnego
 45. Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Chodakowie
 46. Podsumowanie weekendu 6-7.06.2015
 47. II Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej Sochaczew
 48. Podsumowanie weekendu 30-31.05.2015
 49. Derby Sochaczewa zdecydowanie dla Naszej Akademii!
 50. Grali już od wtorku
 51. Podsumowanie weekendu 16-17.05.2015
 52. Podsumowanie weekendu 9-10.05.2015
 53. Podsumowanie weekendu z udziałem drużyn Akademii
 54. Nabór do rocznika 2009/2010
 55. Podsumowanie weekendu z udziałem naszych drużyn
 56. Badania lekarskie dla roczników 2002 - 2005
 57. Wesołych Świąt ...
 58. Komunikat o obozach sportowych „Lato 2015”
 59. Zapraszamy na mecz Reprezentacji Polski do lat 15
 60. Wiktor Biszczan i Jakub Skumiał powołani do kadry
 61. Przekaż 1% podatku na Akademię
 62. Nasi trenerzy odbyli szkolenie Coerver Coaching
 63. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
 64. O naszej Akademii w Radiu Sochaczew
 65. Wsparcie dla Bzury, to rozwój naszej Akademii
 66. Komunikat o sesji zdjęciowej
 67. Otwarcie nowego Biura Akademii
 68. Zapraszamy na mecze z Escolą Varsovia
 69. Akademia Skrzata wznawia treningi
 70. Badania lekarskie dla drużyn młodzieżowych
 71. Obóz sportowy Świdnica 2014
 72. Obóz sportowy ŚLESIN 2014
 73. Piknik Rodzinny - krótka fotorelacja
 74. Piknik Rodzinny na podsumowanie sezonu 2013/2014
 75. Zgłoszenie drużyn na sezon 2014/2015
 76. Zagraliśmy dla Kacperka
 77. Majówka rodzinna dla Kacperka Janiaka - zapraszamy
 78. Świąteczne życzenia
 79. Spotkanie organizacyjne dla Skrzatów
 80. Jesteśmy największym klubem w Sochaczewie
 81. Ogłaszamy nabór do drużyny dziewcząt
 82. Ogłaszamy nabór do Akademii Skrzatów
 83. Rozlicz z nami PIT! Przekaż 1 procent dla Akademii!
 84. Powołania zawodników do Kadry OZPN
 85. Wesołych Świąt
 86. Turnieje halowe z udziałem naszych drużyn
 87. Świetny występ naszych zespołów
 88. Sochaczew Cup 2013 - już w sobotę startujemy!
 89. Sochaczew Cup 2013 - ZAPROSZENIE
 90. Weekendowy rozkład jazdy 09-10.11.2013
 91. Komunikat dla rocznika 2007/2008
 92. Wywiad z Prezesem KS Bzura Chodaków
 93. Sesja fotograficzna KS Bzura i AP Sochaczew
 94. Nabór do rocznika 2007/2008
 95. Głosujemy na PROJEKT NR 13
 96. Weekendowe granie 04-06.10.2013 - zapowiedź
 97. Komunikat dot. selekcji w młodzikach i orlikach
 98. Ogłoszenie o selekcji w rocznikach 2002/2003
 99. Weekendowy rozkład jazdy 31.08 - 2.09.2013
 100. Piknik w Feliksowie - zapraszamy