Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Akademia Piłkarska Sochaczew stała się faktem

W piątek 02.08.2013 roku zarządy dwóch sochaczewskich klubów KS Bzura Chodaków i KP Orkan Sochaczew podpisały umowę o współpracy w zakresie utworzenia AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCHACZEW. Strony umowy oświadczyły, że zobowiązują się do współpracy w celu wspólnego wykonania projektu pod nazwą: „ROZWÓJ MŁODZIEŻY POPRZEZ PIŁKĘ NOŻNĄ”.

Powołano koordynatorów ds. organizacyjnych oraz zespół szkoleniowy. Koordynatorami organizacyjnymi zostały Pani Kalina Tomczyk oraz Pani Aldona Kłos-Gosik.  Ustalono, iż powołana Akademia Piłkarska Sochaczew stanowi wewnętrzną strukturę organizacyjną Stowarzyszenia Klubu Sportowego Bzura Chodaków w Sochaczewie i działać będzie zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia.

Ponadto zatwierdzono regulamin akademii oraz opracowano deklaracje członkowskie. Do akademii piłkarskiej będą należeć roczniki 1999 i młodsze. Jeszcze w sierpniu 2013 roku planuje się uroczyste otwarcie Akademii.

Za chwilę ruszą też nabory w rocznikach 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 oraz nabory uzupełniające w rocznikach 2000, 2001, 2002, a treningi odbywać się będą na terenie Sochaczewa na różnych obiektach.

Kolejne informacje już wkrótce...