Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Znamy rywali i terminarze naszych drużyn

Sierpień był miesiącem wyjątkowych zmian w sochaczewskiej piłce młodzieżowej. Połączenie sił KS Bzura i KP Orkan spowodowało utworzenie Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Tym samym inicjatorzy i działacze mieli mnóstwo zadań i dużo prac organizacyjnych. Małymi kroczkami zbliżamy się też do rozpoczęcia rozgrywek ligowych.

W najbliższą sobotę (31 sierpnia) rozpoczynają rozgrywki nasi najstarsi trampkarze (rocznik 1999). W ich przypadku już na początku lipca poznaliśmy rywali, bo rocznik ten w ubiegłym sezonie pod szyldem KS Bzura Chodaków awansował do ligi mazowieckiej. Od sierpnia drużynę AP Sochaczew prowadzi Zenon Gerasik, a pierwszy mecz ligowy jego podopieczni rozegrają na wyjeździe z MKS Ciechanów.
Oto przydział drużyn do poszczególnych grup MLT U-15.

Mazowiecka Liga Trampkarzy U-15 (Rocznik 1999)

Grupa I
Legia Warszawa
Narew Ostrołęka
UKS Bródno Warszawa
Drukarz Warszawa
Wisła Płock
MKS Ciechanów
PKS Agape Białołęka
Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
Escola Varsovia
Makowianka Maków Maz.
AP Sochaczew

Grupa II
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa
UMKS Piaseczno
Broń Radom
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
Ursus Warszawa
MOSiR Mińsk Maz.
Agrykola Warszawa        
Milan Milanówek
Legion Radom
ŁKS Łochów

W minionym tygodniu Płocki OZPN opublikował wreszcie długo oczekiwane terminarze dla naszych trampkarzy młodszych i młodzików. Już w najbliższy poniedziałek (2 września) o godz. 18.00 swój pierwszy mecz w Płockiej Lidze Młodzików U-13 (rocznik 2001) rozegrają podopieczni Tomka Trafalskiego. Naszym przeciwnikiem będzie Delta Miszewko.

Płocka Liga Młodzików U-13 (rocznik 2001)

AP Sochaczew
Amator Maszewo
Błękitni Gąbin
Delta Miszewko
FA Gostynin
Mazur Gostynin
Wisła Płock I
Wisła Płock II
Stegny Wyszogród
Świt Staroźreby
Unia Iłów
Wisła Duninów
Zryw Bielsk

Inauguracja rozgrywek trampkarzy U-14 (rocznik 2000) nastąpi 7 września. Podopieczni Adriana Biniendy zagrają w Drobinie z tamtejszym Pegazem.

Płocka Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2000)

AP Sochaczew
Pegaz Drobin
Kasztelan Sierpc
Sparta Mochowo
Mazur Gostynin

Młodsze roczniki rozpoczną rozgrywki dopiero 14 września. Szczegóły poznamy w przyszłym tygodniu.

PS. Jednocześnie informujemy, że nasza strona jest w trakcie budowy i sukcesywnie będzie rozbudowywana o nowe zakładki i podstrony. Za chwilę zostaną opublikowane dokładne terminarze naszych drużyn, jednocześnie już wkrótce więcej informacji o poszczególnych rocznikach. Za opóźnienia przepraszamy.