Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Nabór do rocznika 2007/2008

logo_akademiaInformujemy, że już dzisiaj o godz. 17.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Hanki Sawickiej 5 odbędzie się pierwszy nabór do rocznika 2007/2008.

Na dzieci wraz z rodzicami oczekują nasi instruktorzy: Bartosz Targaszewski (nauczyciel WF, instruktor dyscypliny piłki nożnej – w trakcie II klasa trenerska), Tomasz Trafalski (student AWF, instruktor dyscypliny piłki nożnej, zawodnik IV-ligowej Bzury Chodaków).

Osobą odpowiedzialną za szkolenie w naszym klubie jest Dariusz Jackiewicz (trener II klasy – koordynator ds. szkolenia młodzieżowego, jako zawodnik zanotował prawie 300 występów w Ekstraklasie, występował także za zagranicą, obecnie trener I i II drużyny w KS Bzura Chodaków).

Zachęcając do zapisu do naszej Akademii chcemy podkreślić, że dzieci biorąc udział w treningach uczą się m.in: ustalania celu i dążenia do jego osiągnięcia, wytrwałości i systematyczności, walki ze swoimi słabościami, współpracy z zespołem lub niezależności i wiary we własne siły. Zdobywają trudną i ważną umiejętność radzenia sobie z porażkami, ale mają też okazje przeżywać radość ze zwycięstwa, będącego efektem własnego wysiłku. Wybraną w wieku kilku lat dyscyplinę można zmienić jeszcze wiele razy, ale przyzwyczajanie dziecka do zdrowego, regularnego wysiłku fizycznego i wpajanie mu „sportowego ducha” warto rozpocząć jak najwcześniej.

Trenerzy Akademii Piłkarskiej to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy charakteryzują się doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej. Uważamy, że na tym etapie rozwoju, ważniejsze jest zrozumienie dzieci i ich psychiki, niż samego futbolu. Praca z małymi dzieci musi się skupić wyłącznie na ich potrzebach, zainteresowaniach i pragnieniach.

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Wiemy jak szkolenie najmłodszych wygląda u najlepszych Polsce oraz za granicą i te wzorce staramy się przenosić na grunt naszej Akademii Piłkarskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców wraz ze swoimi pociechami.

nabor_plakat