Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Świetny występ naszych zespołów

Bardzo dobre zawody rozegrały nasze drużyny w miniony weekend. W sobotę młodziki z rocznika 2001 zajęli 2. miejsce, a w niedzielę rocznik 2002 wygrał w pięknym stylu turniej, który zakończył II Halowy Cykl Turniejów Piłki Nożnej Sochaczew Cup 2013.

Mnóstwo wrażeń i emocji sportowych przeżyliśmy w ostatnie dwa weekendy w Hali Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie. Tydzień temu dwa zwycięstwa, tym razem sportowo było odrobinę gorzej, ale porażka rocznika 2001 w finale z faworyzowaną Polonią Warszawa nie przynosi nam "ujmy".

Szczegółowe sprawozdanie z weekendowych turniejów opublikujemy niebawem, teraz tylko ostateczna kolejność i wyniki meczów finałowych.

ROCZNIK 2001 (PUCHAR PREZESA PŁOCKIEGO OZPN)

Półfinały       
AP I Sochaczew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:1 k. 2:1
Polonia I Warszawa - Polonia II Warszawa 1:1 k. 3:2

O miejsce 7

AP Żyrardów - Unia Iłów 2:3

O miejsce 5

Pelikan II Łowicz - Pelikan I Łowicz 0:3

O miejsce 3

Pogoń Grodzisk Maz. - Polonia II Warszawa 1:1 k. 0:1

Finał
AP I Sochaczew - Polonia I Warszawa 0:2 (0:2)

Ostateczna kolejność:
1. Polonia I Warszawa
2. AP I Sochaczew
3. Polonia II Warszawa
4. Pogoń Grodzisk Maz.
5. Pelikan I Łowicz
6. Pelikan II Łowicz
7. Unia Iłów
8. AP OSiR Żyrardów
9. AP II Sochaczew

Najlepszy zawodnik - Adrian Tomczyk (AP I Sochaczew)
Najlepszy bramkarz - Adam Zwierz (AP I Sochaczew)
Najlepszy strzelec - Mikołaj Brzeski (Polonia I Warszawa) - 4 gole

Skład AP I Sochaczew:
Adam Zwierz, Adrian Tomczyk (2 gole), Patryk ŻakowskiIgor Tomaszewski, Krystian Tabara (2), Dominik Brodowski, Szczepan Felczak, Patryk Karczewski, Dawid Biszczan (1), Patryk Bednarczyk (1)

..................................................................................................................................

ROCZNIK 2002 (PUCHAR STAROSTY POWIATU SOCHACZEWSKIEGO)

Półfinały
AP IV Sochaczew - Wisła Płock 2:0
KKS Koluszki - Unia Iłów 1:0

O miejsce 11

Start Złaków Borowy - AP II Sochaczew 2:0

O miejsce 9
Partyzant Leszno - AP III Sochaczew 0:0 k. 1:2

O miejsce 7
Błonianka Błonie - Promyk Nowa Sucha 3:0

O miejsce 5
Stal Głowno - Milan Milanówek 1:2

O miejsce 3
Wisła Płock - Unia Iłów 1:0

Finał
AP IV Sochaczew - Koluszki 4:0 (4:0)

Ostateczna kolejność:
1. AP IV Sochaczew
2. KKS Koluszki
3. Wisła Płock
4. Unia Iłów
5. Milan Milanówek
6. Stal Głowno
7. Błonianka Błonie
8. Promyk Nowa Sucha
9. AP III Sochaczew
10. Partyzant Leszno
11. Start Złaków Borowy
12. AP II Sochaczew
13. AP I Sochaczew

Najlepszy bramkarz - Jakub Gniadek (KKS Koluszki)
Najlepszy zawodnik - Szymon Kiewel (AP IV Sochaczew)
Najlepszy strzelec - Kacper Kiewel (AP IV Sochaczew) - 8 goli

Skład AP IV Sochaczew: Dawid Szkopek, Dawid Szczepanik (3 gole), Kacper Kiewel (8), Szymon Kiewel, Maciej Brdeja (1), Jakub Kasza, Mateusz Kordzi (1), Jakub Szkopek, Wojciech Budnik (1)