Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Turnieje halowe z udziałem naszych drużyn

W miniony weekend nasze drużyny uczestniczyły w kilku turniejach halowej piłki nożnej, w których najlepiej wypadła ekipa Bartosza Targaszewskiego z rocznika 2002. W Orlen Arenie w Płocku nasza drużyna zajęła 2. miejsce przegrywając w meczu finałowym z Wisłą Płock 0:1.

W Żyrardowie zagrali młodziki z rocznika 2001. W dobrze obsadzonym turnieju podopieczni Tomka Trafalskiego zajęli 3. miejsce (4 wygrane, 1 remis i 2 porażki). Turniej wygrała Mazovia Tomaszów Maz.

W Grodzisku Mazowieckim rywalizowali trampkarze z rocznika 1999. Nasza drużyna zajęła 3. miejsce w grupie, a w meczu o 5. lokatę wysoko 7:1 pokonała Młode Orły Nowy Dwór Maz. Zwyciężyła ekipa Orła Łódź, która w meczu finałowym pokonała gospodarzy turnieju LKS Chlebnia.

Wreszcie orliki z rocznika 2003 zagrali w Płocku w Mikołajkowym Turnieju POZPN U-11. podopieczni Krystiana Gołębiewskiego wygrali 2 mecze, 2 zremisowali i 2 przegrali. Ostatecznie zajęli 11. miejsce na 15 ekip startujących. W finale Amator Maszewo pokonał Deltę Miszewko 1:0. 3. miejsce zajęła Wisła Płock.

Więcej o tych turniejach wkrótce...