Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Rozlicz z nami PIT! Przekaż 1 procent dla Akademii!

Informujemy, że od teraz istnieje możliwość przekazania w rozliczeniu rocznym 1% swojego podatku na naszą Akademię. Za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym” każdy rozliczający się z fiskusem ma taką możliwość.  Zapraszamy rodziców naszych zawodników i wszystkich ludzi dobrej woli do wspierania naszej Akademii Piłkarskiej. 

Pomóż młodym piłkarzom naszego klubu.
Przekaż 1% ze swojego podatku na naszą Akademię.


W dalszej części prezentujemy instrukcję w jaki sposób można to zrobić, jednocześnie udostępniamy darmowy PROGRAM DO ROZLICZENIA PIT lub link do dokonania ROZLICZENIA PODATKU ONLINE.

Przypominamy, że Akademia Piłkarska Sochaczew jest wewnętrzną strukturą Klubu Sportowego Bzura Chodaków, który działa jako stowarzyszenie, realizując swoje cele statutowe w zakresie upowszechniania rozwoju kultury fizycznej i sportu. Dokonując darowizny pieniężnej na rzecz naszej Akademii pomagasz wyposażyć naszych młodych piłkarzy w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansowujesz wyjazdy na turnieje i mecze ligowe.

Prosimy pamiętać, że ważnym jest wpisanie właściwego nr KRS i celu szczegółowego z numerem identyfikacyjnym. Dla Akademii odpowiednio:
Nr KRS: 000270261
Cel szczegółowy: AP SOCHACZEW 4302

KLIKAJĄC W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ OTRZYMUJESZ DOSTĘP DO BEZPŁATNEGO PROGRAMU PIT LUB ROZLICZYSZ SIĘ W WERSJI ONLINE.