Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Piknik Rodzinny - krótka fotorelacja

W poprzednią niedzielę 29 czerwca na obiektach MOSiR przy ul. Chopina 101 odbył się Piknik Rodzinny, który był podsumowaniem pierwszego roku funkcjonowania naszej Akademii i jednocześnie zakończeniem sezonu piłkarskiego 2013/2014.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, których autorem jest Pan Artur Biszczan. Poza tym chcemy zwrócić uwagę na wszystko to, co tego dnia działo się w Chodakowie.

Na Pikniku obecni byli przedstawiciele władz miasta Sochaczewa, z wiceburmistrzem Panem Markiem Fergińskim na czele oraz Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, które reprezentował wicestarosta Pan Janusz Ciura.Gościem specjalnym był Prezes Okręgowego Płockiego Związku Piłki Nożnej Pan Dariusz Kluge, który wręczył pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody naszym drużynom, które w swojej kategorii wiekowej wygrały rywalizację w Płockich Ligach Okręgowych lub awansowały do lig wyższych.

Puchary otrzymali:
- drużyna Młodzików U-12 trenowana przez Bartosza Targaszewskiego, która zajęła 1. miejsce w Płockiej Lidze Młodzików (rocznik 2002),
- drużyna Młodzików U-13 trenowana przez Tomasza Trafalskiego, która zajęła 2. miejsce w Płockiej Lidze Młodzików (rocznik 2001) i uzyskała awans do I Ligi Mazowieckiej,
- drużyna Trampkarzy U-14 trenowana przez Adriana Biniendę, która zajęła 1. miejsce w Płockiej Lidze Trampkarzy (rocznik 2000) i uzyskała awans do I Ligi Mazowieckiej.

Podczas Pikniku odbywały się zabawy i gry dla najmłodszych, pokazy ratownictwa wykonane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod kierownictwem Pani Krystyny Stankowskiej,  pokazy sprzętu ratowniczo – gaśniczego przez jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie. Można było dokonać także pomiarów ciśnienia przy stoisku Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Rozegrano też pokazowe mecze piłkarskie z udziałem naszych drużyn.Oprawę muzyczną zapewnili Jerry MUSIC i zespół muzyczny "EURO TOP". Uczestnikom pikniku zapewniono dania z grilla, lody, watę cukrową, popcorn oraz szereg atrakcji dla dzieci m.in. dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, przejażdżki kucykiem i bryczką.

FOTOGALERIA Z PIKNIKU RODZINNEGO - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ