Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Otwarcie nowego Biura Akademii

Chcielibyśmy wszystkich rodziców i sympatyków poinformować o tym, iż Akademia Piłkarska Sochaczew (APS) posiada swoje nowe biuro, które zlokalizowane jest na Stadionie MOSiR w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej 80.

Biuro zostało wyremontowane (malowanie, wymiana podłogi, zmiana lamp oświetleniowych itp.) przez Klub oraz Rodziców dzieci, które uczestniczą w projekcie Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Pomieszczenie zostało wyposażone w nowe meble, stanowisko komputerowe oraz monitor telewizyjny.

Biuro będzie ogólnodostępne dla wszystkich trenerów oraz koordynatora ds. szkolenia w celu organizacji spotkań szkoleniowych. Biuro będzie także pełniło rolę sali odpraw dla zawodników i spotkań z rodzicami. Na zewnątrz biura została zamontowana gablota informacyjna, której celem jest komunikacja zewnętrzna.

W czwartek 9 października 2014 roku o godz. 17:00 biuro zostało oficjalnie  otwarte. W otwarciu uczestniczyli m.in. Burmistrz Miasta Pan Piotr Osiecki, Przedstawiciel Partnera Strategicznego Banku Spółdzielczego w Sochaczewie Pani Barbara Stańczak, Dyrektor Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Pani Agata Kalińska Dyrektor MOSiR Pan Mieczysław Głuchowski, Z-ca Dyrektora Pani Anna Ulicka, Robert Szewczyk Prezes Zarządu KS Bzura Chodaków i Akademii Piłkarskiej Sochaczew oraz Członkowie Zarządu Klubu, działacze, trenerzy oraz rodzice.

Należy dodać, że Klub w 2014 roku otrzymał 121 tys. zł. dotacji z Miasta Gminy Sochaczew w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Informujemy, iż obecnie w klubie trenuje 9 drużyn młodzieżowych w rocznikach od 1998 do 2010 i jesteśmy największym klubem sportowym w Sochaczewie i powiecie sochaczewskim.