Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Nabór do rocznika 2009/2010

W związku z licznymi telefonami i prośbami o przyjęcie do grup najmłodszych nowych uczestników Zarząd Akademii Piłkarskiej Sochaczew podjął decyzję o utworzeniu kolejnej grupy dzieci w rocznikach 2009/2010. Piłkarskie Przedszkole pn. „Akademia Skrzata” oparte zostało o nowoczesne systemy szkolenia dzieci. Szkolenie głównie opiera się na zabawie i ciągłym fizycznym kontakcie z piłką.

Bardzo ważnym aspektem będzie rozwój koordynacji ruchowej oraz nauka techniki piłkarskiej, na które nasza Akademia będzie zwracać szczególną uwagę. Realizujemy hasło "piłka nożna poprzez zabawę i edukację". Wysoka jakość programów szkoleniowych realizowana będzie w przyjaznym otoczeniu, dzięki któremu dzieci zdobywać będą umiejętności piłkarskie na poziomie pierwszym - podstawowym. Poniżej przedstawiamy skrócony program projektu:

1. Program sportowo - zadaniowy:
- podstawy koordynacyjne,
- elementy gibkości,
- sprawność ogólna,
- podstawy techniki prowadzenia piłki,
- podstawy techniki uderzenia piłki,
- podstawy techniki przyjęcia piłki,
- mini gry i zabawy mające na celu kształtowanie charakteru oraz współzawodnictwa sportowego,
- podstawy przepisów gry w piłkę nożną.

2. Program edukacyjno - wychowawczy:
- wychowanie przez sport,
- połączenie elementów sportu z obowiązkami życia codziennego,
- kultura osobista na zajęciach oraz w życiu codziennym,
- zmniejszenie poczucia lęku,
- kształtowanie prawidłowego ducha kibicowania,

Wszystkie zajęcia sportowe oraz edukacyjne będą realizowane w formie zabaw. W zajęciach zostanie wykorzystany sprzęt sportowy dostosowany do wieku przedszkolnego. Głównym celem zajęć piłkarskich będzie propagowanie u dzieci oraz ich rodziców pozytywnego podejścia do sportu i rekreacji, który mamy nadzieje będzie towarzyszył wszystkim piłkarzom przez całe życie. Dodatkowe informacje będzie można uzyskać pod wskazanym na plakacie nr telefonu oraz e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informacja o spotkaniu organizacyjnym zostanie przekazana po zebraniu wymaganej liczby osób.