Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 30-31.05.2015

Drużyna rocznika 2002 swój mecz rozegrała już w czwartek i pewnie pokonała w derbach Sochaczewa drużynę Orkana. Niestety drużyna U-17 oraz U-14 przegrały swoje spotkania dość wysoko z Ursusem Warszawa mimo, że do przerwy mecze były wyrównane.

 

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych U – 17 (rocznik 1998)

URSUS Warszawa - AP Sochaczew 4:1 (0:0)
Bramka dla APS:  K. Wojciechowski.
Skład: F. Szypszak, S. Adamski, F.Jeznach, P. Kalota, J. Kowalski, K. Tomaszewski, K. Wojciechowski, K. Rutkowski, A. Zając, J. Malinowski, D. Sobczak oraz K. Grajber.

Wojewódzka I Liga Trampkarzy U – 14 (rocznik 2001)

URSUS Warszawa - AP Sochaczew 6:1 (2:1)
Bramka dla APS:  D. Piecka
Skład: A. Zwierz, K. Świątek, K. Skurzewski, Sz. Felczak, K. Siejka, P. Karczewski, D. Biszczan, A. Tomczyk, A. Żółtowski, A. Żakowski, D. Piecka.
Rezerwowi: M. Bociek, A. Wójcik, J. J. Niemyjski, . D. Brodowski,.

Płocka I Liga Trampkarzy U – 13 (rocznik 2002)

Występująca w Płockiej I Lidze Młodzików U-13 drużyna prowadzona przez Bartosza Targaszewskiego wygrał z Orkanem Sochaczew 4:0
ORKAN Sochaczew - AP Sochaczew - 0:4 (0:2)
Bramki dla APS: P. Piórkowski, M. Brdeja, I. Kocimski - 2.
Skład: M. Klin, A. Rejman, W. Biszczan, P. Piórkowski, M. Kordzi, M. Brdeja, K. Świątek, I. Kocimski, D. Dąbrowski.

Płocka Liga Orlików U – 10 (rocznik 2005/2006)

Wisła Płock - AP Sochaczew 6:0
Stoczniowiec Płock - AP Sochaczew 1:3 B. Krawczak – 2, A. Sałaciński
Skład: A. Augustyniak, F. Chudzyński, J. Jaworski, M. Kluczyk, Miłosz Kluczyk, B. Krawczak, A. Sałaciński, M. Smolarek, Sz. Szczepaniak, P. Tądera, Sz. Tomczak, K. Wiciak

Turniej Milan Sport CUP w Nadarzynie (rocznik 2008)

Nasi najmłodsi zawodnicy prowadzeni przez Michała Dziepaka zajęli 7 miejsce na Milan Sport CUP w Nadarzynie. Jak mówi trener zabrakło trochę skuteczności  (zwłaszcza z rzutów karnych w spotkaniach z Junakiem i Zniczem I Pruszków) aby drużyna walczyła o najwyższe miejsca w turnieju.
Wyniki:
AP Sochaczew - AP Syrenka II Białobrzegi 4:1 Rokicki-3, Wojda
AP Sochaczew - Junak Warszawa 1:2 Rokicki
AP Sochaczew - Znicz I Pruszków 0:1
AP Sochaczew - Lechia Tomaszów Maz. 2:0 Rokicki - 2

Osiągnięte wyniki pozwoliły na zajęcie 3 miejsca w grupie B. W półfinale pocieszenia drużyna zmierzyła  się z Offensywa Książenice, gdzie po remisie w regulaminowym czasie gry ponownie zawiodła skuteczność z rzutów karnych.

AP Sochaczew - Offensywa Książenice 2:2 (k. 1:2) Siemieniec - 2

W spotkaniu o 7 miejsce, mimo kolejnej przestrzelonej jedenastki, a konkretnie siódemki zespół okazał się  lepszy od I zespołu AP Syrenki Białobrzegi.

AP Sochaczew - AP Syrenka I Białobrzegi 3:0 Siemieniec - 2, Rokicki
Skład: K. Pisarek, Sz. Kantorski, M. Wojda, K. Mamcarz, W. Czepulaniec, K. Tempczyk, K. Olejnik, A. Siemieniec, D. Rokicki, P. Magdaliński, P. Pływaczewski, S. Kaźmierczak, M. Pytkowski.

Zmagania były sprawdzianem dla chłopców w rywalizacji z rówieśnikami i należy podkreślić, że na tle innych drużyn nie ma się czego wstydzić - jest dobrze  i możemy być dumni z ich postawy.

Galeria zdjęć tutajTurniej Papieski U 12 w Płocku

W tak mocno obsadzonym turnieju AP Sochaczew zagrała pierwszy raz. Trener w związku z tym, iż turniej rozgrywany był w piątek mógł dysponować tylko trzema zawodnikami z rocznika 2003, reszta zawodników to rocznik 2004 a także 2005. AP Sochaczew trafiło do „Grupy śmierci” i o dobre rezultaty było bardzo ciężko. Natomiast cel był szczytny i warto było wystąpić w tym turnieju. Wyniki:

AP Sochaczew – Lech Poznań 0:14
Pogoń Siedlce – AP Sochaczew 5:0
AP Sochaczew – Delta Słupno 0:3
AP Sochaczew – Pegaz Drobin 1:4 M. Pączek

Skład: Ł. Piecka, M. Dobrowolski, M. Pączek, J. Pietruszewski, J. Kowalczyk, M. Bednarski, K. Winnicki, K. Gruczek, N. Prengowski, K. Rzepka, A. Ciura.