Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Transfery - lato 2015

Podczas przerwy w rozgrywkach piłkarskich wszystkie drużyny przygotowują się do nowego sezonu, a niektórzy zawodnicy zmieniają barwy klubowe. Informujemy więc o transferach zawodników z naszej Akademii, którzy od tego sezonu przechodzą do większych klubów, a jednocześnie o tych, którzy właśnie przychodzą do nas. 

Trzech naszych zawodników  z  rocznika 1999 (U-17) w sezonie 2015/2016 zasili ekipę Wisły Płock, która jesienią zagra w najwyższej lidze na Mazowszu (Ekstraliga Juniorów Młodszych). Następnych trzech z rocznika 2002 (U-14), także w Wiśle Płock, będzie  występować w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Dwóch zawodników z Akademii z rocznika 1998 dostało szansę i są w szerokim składzie IV-ligowej Bzury Chodaków. Można powiedzieć, że są to pierwsze efekty prowadzonego szkolenia w Akademii Piłkarskiej i zapewnienia możliwości dalszego rozwoju zawodników na wyższym poziomie piłkarskim.

z AP Sochaczew odeszli / zostali wypożyczeni:

Adam ZAJĄC – rocznik 1998, przeszedł do seniorów IV-ligowej Bzury Chodaków. Wychowanek  Unii 97 Sochaczew, trener Ireneusz Pawlaczyk. Sezon 2014/15 spędził w Akademii Piłkarska Sochaczew przy KS Bzura Chodaków (pozycja: środkowy pomocnik). Ostatnim jego  trenerem  był  Zenon Gerasik, z którym zdobył między innymi mistrzostwo Płockiej  I Ligi  Juniorów Młodszych U-17 w sezonie 2014/2015. Debiutował także w pierwszej drużynie Bzury Chodaków.


Filip SZYPSZAK – rocznik 1998, przeszedł do seniorów IV-ligowej Bzury Chodaków. Debiutował w pierwszej drużynie Bzury Chodaków w poprzednim sezonie.  Został wypożyczony na okres 1 roku do Pelikana Łowicz.

 

 

 
Kamil WOJCIECHOWSKI – rocznik 1999, transfer czasowy na 1 rok do Wisły Płock. Wychowanek Bzury Chodaków. Od momentu połączenia drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii. Ostatnim trenerem Kamila w Sochaczewie był  Zenon Gerasik, z którym zdobył między innymi mistrzostwo Płockiej  I Ligi Juniorów Młodszych U-17 w sezonie 2014/2015. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej Ekstralidze Juniorów Młodszych. Naukę kontynuował będzie w Liceum Ogólnokształcącym Siedemdziesiątka w Płocku - klasa sportowa, profil piłki nożnej.
 
Kacper SZCZEPANIAK – rocznik 1999, transfer czasowy na 1 rok do Wisły Płock Wychowanek Promyka Nowa Sucha. Następnie grał w Akademii Piłkarskiej Sochaczew funkcjonującej przy KS Bzura Chodaków. Ostatnim jego trenerem w Sochaczewie był Zenon Gerasik, z którym zdobył między innymi mistrzostwo Płockiej I Ligi Juniorów Młodszych U-17 w sezonie 2014/2015. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej Ekstralidze Juniorów Młodszych. Naukę kontynuował będzie w Liceum Ogólnokształcącym Siedemdziesiątka w Płocku - klasa sportowa, profil piłki nożnej.
 
Błażej TOMASZEWSKI - rocznik 1999, transfer czasowy na 1 rok do Wisły Płock. Wychowanek Unii 97 Sochaczew, następnie grał i trenował w KP Orkan Sochaczew, po połączeniu drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii.  Ostatnim jego trenerem  był Zenon Gerasik,  z którym zdobył między innymi mistrzostwo Płockiej I Ligi  Juniorów Młodszych U-17 w sezonie 2014/2015. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej Ekstralidze Juniorów Młodszych. Naukę kontynuował będzie w Liceum Ogólnokształcącym Siedemdziesiątka w Płocku - klasa sportowa, profil piłki nożnej.
 
Radosław GREFKOWICZ - rocznik 1999, transfer definitywny do Pelikana Łowicz. Wychowanek Unii 97 Sochaczew. Następnie występował w KP ORKAN Sochaczew,  po połączeniu drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii. Ostatnim jego trenerem był Zenon Gerasik, z którym zdobył między innymi mistrzostwo Płockiej I Ligi  Juniorów Młodszych U-17 w sezonie 2014/2015 W sezonie 2015/2016 występował będzie w Łódzkiej II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych U-17.
 
Jakub KASZA – rocznik 2002, transfer definitywny do Wisły Płock po rocznym wypożyczeniu. Wychowanek Bzury Chodaków. Od momentu połączenia drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii. Kuba powoływany był także do Kadry POZPN rocznika 2002. Ostatnim trenerem Kuby w Sochaczewie był Bartosz Targaszewski, z którym zdobył m.in. mistrzostwo Płockiej Ligi Młodzików U-12 w sezonie 2013/2014 roku. Jego trenerem w pionie szkolenia podstawowego w Wiśle Płock był Tomasz Śmiechowski. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej I Lidze Trampkarzy U-14.
 
Szymon KIEWEL – rocznik 2002, transfer definitywny do Wisły Płock po rocznym wypożyczeniu. Szymon to wychowanek KP Orkan Sochaczew. Po połączeniu drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii. Szymon powoływany był także do Kadry POZPN rocznika 2002. Ostatnim jego trenerem w Sochaczewie był Bartosz Targaszewski, z którym zdobył m.in. mistrzostwo Płockiej Ligi Młodzików U-12 w sezonie 2013/2014 roku. Jego trenerem w pionie szkolenia podstawowego w Wiśle Płock był Tomasz Śmiechowski. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej I Lidze Trampkarzy U-14.
 
Kacper KIEWEL – rocznik 2002, Transfer definitywny do Wisły Płock po rocznym wypożyczeniu. Kacper to wychowanek KP Orkan Sochaczew. Po połączeniu drużyn młodzieżowych Bzury i Orkana grał w naszej Akademii. Szymon powoływany był także do Kadry POZPN rocznika 2002. Ostatnim jego trenerem w Sochaczewie był Bartosz Targaszewski, z którym zdobył m.in. mistrzostwo Płockiej Ligi Młodzików U-12 w sezonie 2013/2014 roku. Jego trenerem w pionie szkolenia podstawowego w Wiśle Płock był Tomasz Śmiechowski. W sezonie 2015/2016 występował będzie w Mazowieckiej I Lidze Trampkarzy U-14.


do Akademii Piłkarskiej Sochaczew przychodzą:

Michał STRUZIK – rocznik 2000, przyszedł ze Znicza Pruszków. Wychowanek Unii 97 Sochaczew. Pomocnik. Występował będzie w Płockiej I Lidze Juniorów Młodszych U-17 w drużynie, której trenerem jest Adrian Binienda.

 

 


Kuba ŚWIĄTEK – rocznik 2002, transfer definitywny z Unii Iłów. Obrońca. Przez ostatnie pół roku był wypożyczony i występował w naszej drużynie U-14, której trenerem jest Tomasz Trafalski. Mimo, że jest o rok młodszy świetnie sobie radzi w drużynie rocznika 2001. Nadal będzie zawodnikiem tej drużyny, która w tym sezonie będzie rywalizować w Mazowieckiej I Lidze Trampkarzy U-15. Był powoływany do kadry POZPN rocznika 2002.


Bartosz ZAKOŚCIELNY – rocznik 2002, przychodzi  z ORKANA Sochaczew. Pozycja pomocnik. Ostatnim jego trenerem był Michał Pszczółkowski. Występował będzie w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14 w drużynie, której trenerem jest Marcin Płuska (jednocześnie trener seniorów IV-ligowej Bzury Chodaków).