Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wyniki spotkań drużyn U-17 i U-15

Juniorzy młodsi prowadzeni przez czołowego zawodnika chodakowskiej Bzury rozpoczęli ligę. Podopieczni Adriana Biniendy w dwóch pierwszych meczach zdobyli 4 punkty. Po dwóch kolejkach zajmują 2. miejsce w Płockiej Lidze Juniorów Młodszych.

PŁOCKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U - 17

Spójnia Mała Wieś - AP Sochaczew 3:3 (2:2)
Bramki: Żakowski, Struzik, Jeznach

Remis w Małej Wsi z tamtejszą Spójnią nie może zadowalać, tym bardziej, że nasza drużyna straciła decydującą bramkę w doliczonym czasie gry.

AP Sochaczew - Skrwa Łukomie 7:1 (5:0)
Bramki dla APS:  Żakowski - 3, Struzik - 3, Hupert

W obu spotkaniach nasza drużyna wystąpiła w składzie: Klaudia Felczak, Komorowski, Patryk Pisarek, Jeznach, Adamski, Michał Kowalski, Karol Pisarek, Struzik, Ola Nowakowska, Dudziński, Żakowski, Miklaszewski, Kacprzak, Winnicki, Hupert

MAZOWIECKA I LIGA TRAMPKARZY (U-15)

Niestety w drugim meczu ligowym nasi trampkarze (rocznik 2001) ulegli na wyjeździe ekipie Varsovii Warszawa, która wykorzystała atut własnego boiska. Po dwóch kolejkach nasz zespół ma na koncie 3 punkty.

Varsovia Warszawa - AP Sochaczew 3:1 (0:0)
Bramka dla APS: Adrian Tomczyk

Skład: Zwierz (Tarczyk), Siejka (Kubicki), Skurzewski, Felczak (Kobierecki), Brodowski, W.Biszczan (Strycharski), Tomczyk (Zaręba), Wójcicki (Bociek), D.Biszczan (Świątek), Żółtowski, Żakowski.