Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 19-20 wrzesień 2015

Za nami bardzo pracowity weekend. Wszystkie nasze drużyny rozgrywały swoje mecze ligowe bądź uczestniczyły w turniejach. Poniżej przedstawiamy krótkie relacje ze spotkań ligowych oraz podsumowanie turnieju Sochaczew CUP 2015 o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie, który odbył się na stadionie w Chodakowie.

Płocka Liga Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 1999)
AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock 9:0 (4:0)
Bramki:
M. Kowalski - 2, K. Pisarek, J. Kowalski, M. Dudziński - 2, M. Struzik, M. Żakowski, Natalia Pamięta
Dobry mecz rozegrali w niedzielę nasi juniorzy. Na własnym boisku wygrali aż 9:0 z drużyną Stoczniowca Płock. Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy. Nasz drużyna po 6. kolejce zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 10 punktów. Dodać należy, że w zespole większość zawodników to rocznik 2000.

Skład: B. Mijas, Sz. Adamski, M. Kowalski, K. Komorowski, P. Pisarek, J. Kowalski, J. Pisarek,  F. Jeznach, M. Dudziński, M. Struzik, M. Żakowski.
Ponadto grali: Klaudia Felczak, K. Felczak, K. Kacprzak, N. Pamięta, Aleksandra Nowakowska, D. Miklaszewski, B. Hupert

Wojewódzka I Liga Trampkarzy U-15 (rocznik 2001)
PAF Płońsk - AP Sochaczew 3:1 (0:0) 

Bramka: Dawid Piecka
Skład: Zwierz, Siejka (Kobierecki), Skurzewski, Felczak (Wójcicki), Świątek (Brodowski),
W. Biszczan (D. Biszczan, Bociek), Tomczyk, Żółtowski, Strycharski (Kubicki), Żakowski, Piecka
Podopieczni Tomasza Trafalskiego doznali kolejnej porażki w lidze wojewódzkiej. Tym razem ulegli Płońskiej Akademii Futbolu 3:1. Jeżeli trener myśli o utrzymaniu w tej lidze to musi szybko wyciągnąć wnioski z ostatnich porażek.

Płocka Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2002)
AP Sochaczew - Czarni Rempin  13:0 (5:0)
Bramki:
M. Zagajewski - 2, D. Dąbrowski - 2, M. Brdeja - 4, P. Stobiecki - 2, P. Piórkowski - 3
Skład: M. Połeć,  J. Skumiał, D. Zarzycki, Zagajewski M., Brdeja M., J. Teodorowicz, P. Piórkowski, P. Stobiecki, A. Rejman, D. Domański, B. Zakościelny.  Ponadto grali: A. Zamani, D. Dąbrowski, J. Rzepka, M. Gosik, A. Ciura
W sobotę trampkarze młodsi prowadzeni przez trenera Marcina Płuskę wygrali zdecydowanie na własnym boisku z drużyną Czarnych Rempin. To już druga pod rząd tak wysoka wygrana tego zespołu. Trener Płuska po meczu powiedział: „…Cieszy to, że przeprowadziliśmy kilka składnych akcji grając piłką, które kończyły się skutecznym zakończeniem, zaczyna także funkcjonować element zmiany stron. Mecz prowadzony był w dobrym tempie. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym od naszego przeciwnika…”

Płocka Liga Młodzików U-12 (rocznik 2004)

Kolejne mecze w Płockiej Lidze Młodzików U-12 rozegrali nasi piłkarze z rocznika 2004 pod okiem trenera Krystiana Gołębiowskiego.  W pierwszej konfrontacji po wyrównanej walce ulegli nieznacznie drużynie z Duninowa 3:2. W derbach Sochaczewa nasza drużyna pokonała  Orkana Sochaczew 2:0.

AP Sochaczew - Wisła Duninów  2:3 (1:2) K. Kowalski, M. Dobrowolski
AP Sochaczew - Orkan Sochaczew  2:0 (0:0) K. Orliński, Ł. Piecka

Skład: M. Bednarski, K. Orliński, Ł. Piecka, K. Gruczek, Ł. Blasiak, M. Dobrowolski, J. Pietruszewski, M. Pączek, N. Pręgowski, O. Bednarski, D. Kubiak, J. Kowalczyk, K. Kowalski

Płocka Liga Orlików U-11 (rocznik 2005)

W Płocku drużyna prowadzona przez trenera Ireneusza Pawlaczyka rozegrała kolejny turniej ligowy w Płockiej Lidze Orlików U-11. Nasza drużyna zajmuje 2. miejsce w grupie II.

Unia Iłów - AP Sochaczew 1:5 (0:3) B. Krawczak - 2, O. Nowicki - 2, D. Łyczywek
AP Sochaczew - Świt Staroźreby 2:0 (2:0) D. Łyczywek, A. Tomczak
Pegaz Drobin - AP Sochaczew 3:2 (0:2) D. Łyczywek, B. Krawczak
Zryw Bielsk - AP Sochaczew 1:3 ( 0:3) A. Narkintowicz - 2, A. Tomczak

Skład: Sz. Szczepaniak, J. Jaworski, A. Narkintowicz, D. Łyczywek, M. Kluczyk B. Krawczak, M. Smolarek, A. Tomczak, T. Tomczak, Sz. Tomczak, O. Nowicki, K. Grzegorowski.

Turniej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie U-9 (2007 i młodsi)

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, poniżej wyniki.

Grupa „A”

OSiR I Żyrardów - MDK Płock 2:0
AP I Sochaczew - Błonianka Błonie 2:2
Soccer Słupno - OSiR I Żyrardów 1:1
AP I Sochaczew - MDK Płock 3:1
Błonianka Błonie - Soccer Słupno 2:0
AP I Sochaczew - OSiR I Żyrardów 3:1
Soccer Słupno - MDK Płock 7:0
Błonianka Błonie - OSiR I Żyrardów 1:1
AP I Sochaczew - Soccer Słupno 1:3
Błonianka Błonie - MDK Płock 2:0

Grupa „B”

ORKAN Sochaczew - OSiR II Żyrardów 1:0
AP II Sochaczew - Wisła Płock 0:6
AP Łowicz - ORKAN Sochaczew 3:2
AP II Sochaczew - OSiR II Żyrardów 0:1
Wisła Płock - AP Łowicz 8:0
AP II Sochaczew - ORKAN Sochaczew 0:4
AP Łowicz - OSiR II Żyrardów 1:1
Wisła Płock - ORKAN Sochaczew 5:0
AP II Sochaczew - AP Łowicz 0:1
Wisła Płock - OSiR II Żyrardów 1:0

Półfinały

Soccer Słupno - Wisła Płock 0:1 w karnych
Błonianka Błonie - AP Łowicz 4:0

Mecz o 9. miejsce
AP II Sochaczew
- MDK Płock 1:3

Mecz o 7. miejsce
OSiR II Żyrardów - OSiR I Żyrardów 0:4

Mecz o 5. miejsce
AP I Sochaczew
- ORKAN Sochaczew 4:0

Mecz o 3. miejsce
Soccer Słupno - AP Łowicz 8:0

Finał
Wisła Płock - Błonianka Błonie 2:2 (1:0) w karnych 3:2

Najlepszy strzelec: Filip Brześciński (Soccer  Słupno) 7 bramek
Najlepszy bramkarz: Oskar Klat (Wisła Płock)
Najlepszy zawodnik: Szymon Fabiszewski (Błonianka Błonie)

Ostateczna kolejność w turnieju:

1. Wisła Płock
2. Błonianka Błonie
3. Soccer Słupno
4. AP Łowicz
5. AP I Sochaczew
6. ORKAN Sochaczew
7. OSiR I Żyrardów
8. OSiR  II Żyrardów
9. MDK Płock
10. AP II Sochaczew

AP I Sochaczew wystąpiło w składzie:
Szymon Adamcewicz, Wiktor Czepulaniec, Adam Gołebiewski, Hubert Jasinski, Szymon Kantorski, Natan Karasek, Stanislaw Kazmierczak, Piotr Magdalinski, Kacper Mamcarz, Oliwier Mroczek, Jakub Olejnik, Kacper Pisarek, Patryk Pływaczewski, Michal Pytkowski, Dominik Rokicki, Aleksander Siemieniec, Wiktor Solski, Kamil Tempczyk, Mateusz Wojda, Filip Zygmunciak

AP II Sochaczew wystąpiło w składzie:
Michał Kucharski, Marcel Marczewski, Kacper Duplicki, Bartek Dybiec, Albert Tyl, Wiktor Szewczyk, Adam Małczak, Kuba Selerski, Antek Bieńczyk, Norbert Lewandowski, Piotr Chruśliński, Adam Krawczak, Kuba Skrocki, Michał Szypszak

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji turnieju w szczególności: Agnieszce Domańskiej za przygotowanie wspaniałych wypieków, Zbyszkowi Krawczakowi, Darkowi Zborowskiemu za zapewnienie obsługi gastronomicznej, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Sochaczewie Panu Zbigniewowi Pakuła oraz Paniom kucharkom za wspaniałą grochówkę, Panu Darkowi Kluge, Joannie Cichońskiej za prowadzenie sekretariatu, Dyrektorowi MOSiR w Sochaczewie Panu Mieczysławowi Głuchowskiemu za udostępnienie obiektu, Pani Izie Pruszyńskiej  wraz z pracownikami MOSiR za wzorowe przygotowanie boisk do gry, Panu Tomaszowi Ponieważ za zapewnienie oprawy muzycznej, Panu Tomaszowi Marciniakowi za porywające prowadzenie turnieju, Państwu Bogdanowi i Kalinie Tomczyk za pomoc organizacyjną, dziewczynom z AP Sochaczew za pomoc organizacyjną, Tomaszowi Chruślińskiemu za wykonanie fotorelacji z turnieju oraz wszystkim tym, którzy pomagali i wspierali ten turniej.