Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Sochaczewski Budżet Obywatelski - głosuj na projekt zgłoszony przez Prezesa Bzury Chodaków

22. Oświetlenie i nawodnienie boiska w Chodakowie.
Szansa na oświetlenie boiska głównego Bzury Chodaków i jego nawodnienia już w 2016 roku.
Propozycja zgłoszona przez Robert Szewczyk - Prezes Zarządu KS Bzura Chodaków.

Opis projektu:
A) Oświetlenie podstawowe boiska - płyta główna ul. Chopina 101 Zakup słupów wraz z lampami dla boiska pełnowymiarowego (100x55) – cena za 6 słupów z lampami około 60 tys. zł (materiał/robocizna). Konieczność wyposażenia boiska w 6 (sześć) słupów po trzy na każdą stronę wraz ze stosownym podłączeniem do źródła energii.B) Wykonanie nawodnienia boiska - płyta główna ul. Chopina 101
*Nawadniania boisk sportowych w oparciu o różnego typu urządzenia. Cała instalacja nawadniająca składa się z podziemnej sieci wykonanej z rur polietylenowych, zraszaczy, urządzeń sterujących, pompy wspomagającej oraz elementów łączących.
*Wykonanie sieci podziemnej. Wzdłuż sieci prowadzone są kable sterujące jako połączenie każdego zaworu ze sterownikiem. *Montaż zraszaczy. Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym na boiskach sportowych w Polsce jest zastosowanie zraszaczy wynurzanych.
*Montaż sterowania – montaż sterowników, nadających się do sterowania procesem nawadniania. Układ sterujący podłączony jest do wyłącznik, który wstrzymuje pracę instalacji nawadniającej w czasie opadu naturalnego (oszczędność wody).
*Podłączenie do obecnego ujęcia wody. Łącznie koszt całości nawodnienia (urządzenie/robocizna) wyniesie około 40 tys. zł.Szczegóły na stronie:
budzet.sochaczew.pl

Status: Możliwa do realizacji. Przewidywana kwota realizacji: 100 000,00 zł