Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Zapowiedź spotkań 10-11 października

Sezon piłkarski w pełni. Nasze drużyny w weekend 10-11 października 2015 r. rozegrają kolejne spotkania w swoich ligach. Poniżej prezentujemy krótkie zapowiedzi na nadchodzący weekend, co ciekawe dwie nasze najstarsze drużyny zagrają w niedzielę u siebie. Zapraszamy więc w niedzielę do Chodakowa.

Juniorzy Młodsi U-17
prowadzeni przez Adriana BINIENDĘ podejmą u siebie w niedzielę o godz. 12:00 drużynę ORŁA Goleszyn i będzie to bardzo ważny mecz, gdyż ORZEŁ wyprzedza AP Sochaczew o dwa punkty w tabeli Płockiej Ligi Juniorów Młodszych U-17. W przypadku wygranej nasza drużyna utrzyma realne szanse na awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.  Wypowiedź trenera przed meczem:  "jest to mecz o tzw. 6 punktów, jeśli chcemy walczyć o wyższe cele. Zespół jest ostatnio w dobrej dyspozycji, a dużym atutem będzie własne boisko, na którym jeszcze nie straciliśmy punktów".

Trampkarze Starsi U-15
prowadzeni przez Tomasza TRAFALSKIEGO podejmą także u siebie w niedzielę o godz. 15:00 drużynę Dragona BIELANY, który zajmuje trzecie miejsce w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy U-15. Trener przed meczem powiedział: "jest to bardzo ważny meczy – mecz o wszystko, jeżeli wygramy, a jestem przekonany, że tak będzie to pozostajemy w walce o utrzymanie. Jest to bardzo ciężka i wyrównana liga, ale gwarantujemy, że powalczymy do końca".

Trampkarze Młodsi U-14
wyjadą w niedzielę na mecz do GKS Góra, który odbędzie się o godz. 14:00. W tym meczu swój debiut zaliczy nowy trener tego zespołu Paweł KOPA. Trener powiedział przed meczem: "jestem już po kilku treningach. Z obserwacji wynika, iż cała drużyna ma duży potencjał, widzę duże zaangażowanie wszystkich zawodników, na pewno są rzeczy, które należy poprawić, ale wszystko da się zmienić we wspólnej pracy. Zarząd zapewnił mi niezbędne warunki do treningu oraz sprzęt sportowy”.

Orliki U-11 
rozegrają kolejny turniej w Płockiej Lidze Orlików U-11 gdzie zmierzą się z Soccer Delta Słupno, SSM Wisła Płock oraz FA Gostynin. Drużyna prowadzona przez Ireneusza Pawlaczyka składa się z zawodników w rocznika 2005/2006, a obecnie osiągane wyniki rokują bardzo dobrze na przyszłość. Przed meczami trener Pawlaczyk powiedział: "Jedziemy po trzy zwycięstwa, zajmujemy wysokie czwarte miejsce w lidze na 17 drużyn, chcemy podtrzymać dobrą passę".

Żaki U-9
nasze dwie drużyny rozegrają kolejne mecze w Płockiej Lidze Żaków U-9. AP I Sochaczew prowadzona przez Michała Dziepaka konfrontowała się będzie ze Stegnami Wyszogród, FA Gąbin oraz SSM Wisłą II Płock. Natomiast AP II Sochaczew prowadzona przez Kacpra Bargieł rozegra mecze  z Królewskimi Płock, BSS Socatots Płock oraz FA Gostynin. Trenerzy przed wyjazdem na mecze powiedzieli:
Michał Dziepak: "jak zawsze jedziemy, aby dać z siebie wszystko, dobrze się bawić i jak każdy sportowiec osiągnąć jak najlepsze wyniki"
Kacper Bargieł: "liczy się dobra zabawa i rywalizacja sportowa, grupa robi coraz większe postępy, co powinno przełożyć się na coraz lepsze wyniki

W naszej młodzieży pokładamy bardzo duże nadzieje, chcemy aby to właśnie Ci zawodnicy za parę lat mieli szansę zagrać w najwyższej lidze seniorskiej, w której występuje Bzura Chodaków. Jeżeli dodamy, iż już kilku naszych wychowanków gra w większych Klubach (SMS Łódź, Wisła Płock, Pelikan Łowicz) to nadzieje możemy przełożyć na bardzo prawdopodobne i realne możliwości.