Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 10-11 październik 2015 r.

Następny weekend za nami. Drużyny naszego klubu rozegrały kolejne spotkania. Juniorzy Mł. w bardzo ważnym meczu pokonali Orła Goleszy w Płockiej Lidze Juniorów Młodszych wygrywając po bardzo dobrym meczu 5:2 (3:1). Trampkarze starsi U – 15 ulegli Dragonowi Bielany 3:1 prowadząc w pierwszych minutach spotkania 1:0. Trampkarze Młodsi U-14 na wyjeździe pokonali zespół GKS Góry aż 11:0 w debiucie trenerskim Pawła Kopy.

Zwycięstwo to było bardzo ważne, gdyż GKS Góra z tą samą ilością punktów znajdowało się bezpośrednio za zespołem AP Sochaczew. W Płockiej Lidze Orlików U – 11 trzy mecze rozegrali podopieczni Irka Pawlaczyka, grając ze zmiennym szczęściem pechowo przegrywając dwa mecze. Najmłodsi adepci futbolu APS zakończyli rozgrywki w Płockiej Lidze Żaków U-9.

Płocka Liga Juniorów Młodszych U – 17 (rocznik 1999/2000)

AP Sochaczew – Orzeł Goleszyn  5:2 (3:1)
Bramki:  Filip Jeznach - 3, Mateusz Żakowski – 1 , Michał Kowalski – 1

Skład: B. Mijas, K. Komorowski, M. Kowalski, P. Pisarek, Sz. Adamski, J. Kowalski, K. Pisarek,  M. Dudziński, Kamil Kacprzak, M. Struzik, F. Jeznach. Ponadto grali: N. pamięta, O. Nowakowska, Krzysztof Kacprzak, K. Felczak, B. Hupert, M. Żakowski.

Jak podkreślił trener drużyna zagrała skoncentrowana od pierwszych minut i szybko strzeliła dwie bramki ustawiając całe spotkanie. Na uwagę zasługują trzy bramki strzelone  przez Filipa Jeznacha, który jak widać po debiutach w I zespole Bzury Chodaków poczuł się pewniej na boisku w rywalizacji z rówieśnikami.  Tym samym Juniorzy Mł. zostali wiceliderem Płockiej Ligi Juniorów Młodszych U-17 i na pewno włączą się w walkę o awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów Mł.

Wojewódzka Liga Trampkarzy U – 15 (rocznik 2001)

AP Sochaczew – UKS Dragon Bielany 1:3 (1:2)
Bramka: Żółtowski

Skład: A. Zwierz, K. Świątek, K. Siejka, Sz. Felczak, D. Brodowski, W. Biszczan, A. Żółtowski, A. Tomczyk, D. Biszczan, P. Żakowski, D. Piecka.  Ponadto grali: J. Tarczyk, K. Kubicki, M. Bociek, M. Zaręba, P. Bednarczyk, P. Karczewski.

Płocka Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2002/2003)

GKS Góra - AP Sochaczew  0:11 (0:0)
Bramki: M. Kordzi - 1 ,P. Stobiecki 3, M.Brdej - 4, A. Rejman -1 , D. Dąbrowski - 2

Skład: A. Zamani, B. Zakościelny, M. Gosik, J.Teodorowicz, M. Zagajewski, P. Stobiecki, D.Domański, A. Rejman, M. Brdeja, P. Piórkowski, M. Kordzi. Ponadto grali: D.Dąbrowski, J.Skumiał, J. Rzepka, A. Ciura, M. Połeć

O godz. 14:00 na  obiektach w Staroźrebach  na których swoje mecze rozgrywają zawodnicy z GKS Góra trampkarze młodsi chcieli się bardzo zrewanżować kolegom z Góry za przegraną na własnym boisku w rundzie zasadniczej Płockiej Ligi Trampkarzy. Ta sztuka wybitnie im się udała. Nie dali najmniejszych szans kolegą i rozgromili ich  aż 11:0. Trener Kopa po meczu powiedział, że cieszy gra na „0” z tyłu i coraz szybsza gra piłką. Kierownik drużyny Agnieszka Domańska dodała, że miło było patrzeć na tak zorganizowaną grę Naszej drużyny. Chłopcy Gratulujemy!

Płocka Liga Orlików U-11 (rocznik 2005/2006)

Soccer Delta Płock – AP Sochaczew 2:1 O. Nowicki
SSM Wisła II Płock – AP Sochaczew 2:1 B. Krawczak
FA Gostynin – AP Sochaczew 1:1 O. Nowicki

Skład: A. Narkintowicz, Sz. Tomczak, A. Tomczak, M. Kluczyk, K. Grzegorowski, B. Krawczak, D. Łuczywek, J. Zakościelna, A. Sałaciński, O. Nowicki, K. Brzeziński, K. Widyński, Sz. Szczepaniak.

Trener Pawlaczyk po turnieju powiedział, że spodziewał się więcej po swoich podopiecznych oraz że w normalnej swojej dyspozycji powinni z Płocka przywieść minimum 7 punktów. Jednak to jest sport i grać trzeba przez cały mecz do końca.

Płocka Liga Żaków U – 9 (2007/2008)

W niedzielę 11 października dwie drużyny AP Sochaczew grające w Płockiej Lidze Żaków zakończyły swoje rozgrywki.

Akademia Piłkarska I Sochaczew  

AP Sochaczew - Stegny Wyszogród 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) F. Zygmunciak, M. Wojda
AP Sochaczew - FA Gąbin 1:1 (0:0, 0:1, 1:0) D. Rokicki  
AP Sochaczew - Wisła Płock 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) M. PytkowskiAkademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew   - Amator Maszewo 0:1
AP II Sochaczew   - Orkan Sochaczew 1:1 B. Pszczółkowski
AP II Sochaczew   - Królewscy Płock 1:8 B. Pszczółkowski

Składy drużyn:

AP I Sochaczew: K. Pisarek, K. Olejnik, F. Zygmunciak, Sz. Kantorski, M. Pytkowski, K. Mamcarz, D. Rokicki, Sz. Adamcewicz, W. Czepulaniec, H. Jasiński, P. Pływaczewski, M. Wojda, O. Siemieniec

AP II Sochaczew: K. Białas, K. Selerski, P. Szymański, M. Majewski, D. Stobiecki, P. Stobiecki, M. Godlewski, P. Chruśliński, I. Fergin, N. Lewandowski, B. Pszczółkowski, A. Krawczak, K. Masłowski.

Jeżeli można podsumować te występy to należy podkreślić zaangażowanie trenerów Michał Dziepaka i Kacpra Bargła w rozwój umiejętności chłopców. Oprócz elementów zabawy trenerzy z drużynami przez parę miesięcy zrobili bardzo duże postępy czysto piłkarskie.