Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Okres przygotowawczy naszych drużyn

W pełni sezonu przygotowawczego są drużyny Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Poniżej przedstawiamy krótka informację z uzyskiwanych wyników sparingowych i turniejowych.


Rocznik 1999/2000 – Trener Adrian BINIENDA

Z podrażnioną ambicją i po pechowej poprzedniej rundzie zawodnicy i zawodniczki AP Sochaczew U - 17 rocznika 1999/2000 zaczęli przygotowania do rundy wiosennej. Jak wiadomo w poprzedniej rundzie pechowo nie udało się awansować do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych. Już w drugim tygodniu stycznia wznowione zostały treningi, zapominając o poprzedniej rundzie i stawiając sobie jasno postawiony cel jakim jest awans i przygotowanie młodzieży do włączania w szeroką kadrę pierwszej drużyny seniorów KS Bzura Chodaków. W ferie przeprowadzony został dwutygodniowy obóz dochodzeniowy, który zakończony został grami wewnętrznymi. 21 lutego w Pruszkowie podopieczni Adriana Biniendy rozegrali trójmecz z młodszymi drużynami Znicza Pruszków i Ursus Warszawa.

Znicz Pruszków 2-2 AP Sochaczew
Ursus Warszawa 2-3 AP Sochaczew

Ze względu na złe warunki atmosferyczne i spore absencje u przeciwnika nie doszło do sparingu 27 lutego z drużyną Skry Drobin. Trener Binienda zarządził grę wewnętrzną. 5 marca rozegrany został kolejny sparing z drużyną Akademii Piłkarskiej Żyrardów.

AP Żyrardów 2-4 (0-3) AP Sochaczew
Bramki: Jakub Kowalski - 2, Hubert Majszak, Michał Struzik.

Wystąpiliśmy w składzie: Felczak, Wawrzyn, Pisarek, Michał Kowalski, Adamski, Dudziński, Jakub Kowalski, Kamil Kacprzak, Strózik, Żakowski, Majszak, Mijas, Krzysztof Kacprzak, Miklaszewski, Pamięta, Nowakowska, Bartkowski, Hupert

Wypowiedź trenera po meczu: ''...Sparing traktuje jako udaną jednostkę treningową. Cieszy wynik, lecz pozostaje mnóstwo pracy przed nami w wielu aspektach. Przy wyniku 4-0 szansę pokazania się dostała reszta zawodników walcząca o pierwszą jedenastkę a przy obecnej kadrze można powiedzieć ''18 meczową ''. Sprawdzone zostały również eksperymentalne ustawienia zawodników na nietypowych dla nich pozycjach.  Po ciężkich treningach  i przygotowaniach motorycznych, przechodzimy do pracy nad dynamiką, szybkością i założeniami taktycznymi. Musimy również popracować nad stałymi fragmentami zarówno w obronie jak i w ataku oraz skutecznością. Miło mi również poinformować, że w drużynie pojawiły się nowe twarze, które będą dużym wzmocnieniem w nadchodzącej rundzie. Do walki o pierwsze punkty został miesiąc, w tym czasie rozegramy jeszcze prawdopodobnie trzy mecze kontrolne…''. Kadrę drużyny i nowe twarze przedstawimy tuż przed ligą. Kolejną miłą informacją jest fakt, że wychowankowie Akademii Piłkarskiej Sochaczew zostali włączeni do szerokiej kadry seniorów na rundę wiosenną KS Bzura Chodaków występująca w IV lidze (grupa 1). Zawodnikami tymi są : Filip Jeznach, Michał Kowalski, Jakub Kowalski.

Rocznik 2001 – Trener Tomasz TRAFALSKI

W dniu 20.02.2016 r. podopieczni Tomka TRAFALSKIEGO rozegrali sparing z Pelikanem Łowicz na sztucznej murawie w obiektach w Łowiczu. Ten mecz zawsze ekscytuje gdyż w Łowiczu występuje trzech zawodników, którzy odeszli z APS w związku z nauką szkolną. Nasi chłopcy stoczyli bardzo dobry mecz i wygrali 5:2. Bardzo dobrze dysponowany był w tym dniu Nasz bramkarz Jan Tarczyk.

Pelikan Łowicz - AP Sochaczew 2:5
Bramki: Żółtowski, D. Piecka, J. Wierzbicki, Żakowski - 2

Pegaz Drobin - AP Sochaczew 4:6
Bramki: Wierzbicki - 4, Skurzewski, Żakowski

Składy w meczach kontrolnych: J.Tarczyk, P.Żakowski, K.Skurzewski, A.Tomczyk, K.Siejka, P.Karczawski, A.Żółtowski, J.Kasza, K.Świątek, D.Piecka, J.Wierzchowski, A.Strycharski, M.Bociek, K.Kubicki, J.Kobierecki, S.Bugaj, M.Zaremba.

Rocznik 2002/2003– trener Paweł KOPA

5 marca trampkarze, rocznik 2002/2003 rozegrał mecz  kontrolny z tamtejszą drużyną Pelikana Łowicz. Nasza drużyna nie pozostawiła cienia wątpliwości, kto jest drużyną lepszą.  Trampkarze młodsi prowadzeni przez Pawła Kopę wygrali z Pelikanem Łowicz aż  5:0 prowadząc do przerwy 3:0.

Bramki: Szymon Kiewel , Kacper  Kiewel, Jakub Kasza, Maciej Brdeja, Piotr Stobiecki

Skład: Zamani, Domański, Zakościelny, Piórkowski, Rejman, Stobiecki, Kasza , Brdeja, Kordzi, Szymon Kiewel, Kacper Kiewel.
Ponadto grali: Skumial  Rzepka, Teodorowicz. Po meczu Trener Paweł Kopa był bardzo  zadowolony z wyniku oraz postawy zespołu.

„…Zagraliśmy dobre spotkanie od początku zdominowaliśmy przeciwnika strzelając już w 1 części spotkania 3 gole. Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie dołożyliśmy 2 bramki i mecz zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem 5:0…”

Rocznik 2007/2008 Trener Mariusz MAMCARZ

Drużyna prowadzona przez Trenera Mariusza MAMCARZA rocznik 2007/2008 rozegrała wzięła udział w trzy dniowy Turniej NADRZECZE CUP 2016 w  Biłgoraju. Trener zabrał ze sobą 10 zawodników. Dla niektórych Naszych młodych adeptów piłki nożnej był to debiut wyjazdowy na taki turniej.  Jak mówi trener „…Wyniki nie były najważniejsze, na tym etapie szkolenia ważna jest zdrowa, sportowa – rywalizacji…”. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym oraz przygotowania organizacyjnego.
Poniżej ostateczna kolejność:
1. FFA Warszawa
2. AS  Radomiak Radom
3. Avia Świdnik
4. DAF Rzeszów
5-8. AP Sochaczew /UKS Lotnisko Modlin /AF Głusk OSiR Biłgoraj

Wystąpiliśmy w składzie: Bartosz Pszczółkowski, Maciej Godlewski,  Antoni Bieńczyk, Adam Małczak Michał Majewski,  Jakub Bednarski, Piotr Cieliński, Dawid Stobiecki,  Patryk Stobiecki oraz Jakub Białas.

Rocznik 2007 / 2008 Trener Michał DZIEPAK

W dniu 5.3.2016 r. zawodnicy prowadzeni przez Michała Dziepaka rozegrali 90-minutowy sparing z Błonianka Błonie 2007. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Naszych zawodników 11:3.

Bramki zdobyli: Siemieniec - 2, Rokicki - 2, Pytkowski - 2, Zygmunciak, Jasiński, Pisarek, Wojda, Mroczek.

Trener po meczu powiedział „…Należy pochwalić zawodników za walkę z przeciwnikiem, który zdecydowanie przewyższał nas warunkami fizycznymi, mimo to nasi chłopcy nie przestraszyli się większych kolegów, nie bali się kontaktu fizycznego, co w połączeniu z zaangażowaniem  i techniką pozwoliło na osiągnięcie końcowego rezultatu...”

Zaprezentowaliśmy się w składzie: Pisarek, Rokicki, Zygmunciak, Jasiński, Kantorski, Siemieniec, Czepulaniec, Pytkowski, Adamcewicz, Wojda, Mroczek, Mamcarz oraz Żółtowski