Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Nasze zawodniczki na testach w Medyku Konin

Zarząd KKPK „Medyk” Konin zaprosił zawodniczki naszego klubu tj. Aleksandrę Nowakowską oraz Natalię Pamięta na testy do Licealnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży PZPN w Koninie, które odbędą się w dniu 02 maja 2016 r. o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Koninie.

Drużyna dziewcząt z Konina to obecny Mistrz Polski.

W obecnym sezonie zdeklasowały swoje rywalki i na dwie kolejki przed końcem pewnie prowadzą w Ekstralidze. Doznały zaledwie jednej porażki przez walkower, ponieważ wystąpiła nieuprawniona zawodniczka oraz dwa razy podzieliły się punktami. Profil na Facebooku drużyny dziewcząt z Konina można znaleźć pod TYM linkiem.

Naszym dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia.