Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 7 - 8 maja 2016

Zakończyło się kolejne weekendowe granie drużyn AP Sochaczew. Najpierw 4 maja trampkarze Tomka Trafalskiego nie dali najmniejszych szans GKS Góra wygrywając 12:0. Podopieczni Pawła Kopy rozegrali dobry mecz z Wisłą Płock, niestety ulegli swoim rywalom na wyjeździe 1:0. Młodziki U-12 na inaugurację PLM przegrali po walce dwa mecze. Juniorzy Młodsi Adriana Biniendy wygrali ze Stoczniowcem Płock 6:3, czym potwierdzili aspiracje do awansu do ligi wojewódzkiej.

Żaki U-9 prowadzeni przez Mariusza Mamcarza mieli bardzo pracowity weekend, najpierw w sobotę wygrali wszystkie mecze w Deichmann DEICHMANN MINIMISTRZOSTWACH, następnie rozegrali mecze ligowe w Płockiej Lidze Żaków U-9. Ważną informacją jest fakt, że Akademia pokazała się podczas Motoserca jako jedyny Klub Piłkarski w Sochaczewie.

PŁOCKA LIGA JUNIORÓW U-17 (ROCZNIK 1999)
AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock 6:3 (3:2) 
Bramki:
 M. Dudziński – 2, M. Żakowski, M. Kowalski. F. Jeznach, K. Kacprzak 
Skład: Mijas (Felczak), Adamski, M. Kowalski, J. Kowalski, P. Pisarek (Struzik), K. Pisarek, Kacprzak, Dudziński (Nowakowska), Żakowski (Pamięta), Jeznach (Bartkowski), Wawrzyn

PŁOCKA LIGA TRAMPKARZY U-15 (ROCZNIK 2001)
AP Sochaczew - GKS Góra 12:0 (5:0)
Bramki: Wierzbicki – 3, Zaremba – 3, Żółtowski – 2, Żakowski, Wójcicki, Skurzewski, Siejka
Skład: Zwierz (Łukasik), Siejka (Kobierecki), Felczak (Skurzewski), Tomczyk, Żakowski, Wójcik (Bociek), D. Biszczan (Karczewski), Strycharski (Brodowski), Wierzbicki

PŁOCKA LIGA TRAMPKARZY U-14  (ROCZNIK 2002)
Wisła Płock – AP Sochaczew 1:0 (0:0)
Skład: Zamani, Świątek, Domański, Piórkowski, Zakościelny, Brdeja, Kasza, W. Biszczan (Rejman), Kordzi (Stobiecki) Sz. Kiewel, K. Kiewel

Trener Kopa po meczu powiedział: "Dziękuję swoim zawodnikom za walkę i zaangażowanie przez cały mecz. Rozegraliśmy najlepszy mecz odkąd objąłem drużynę, nie wystarczyło to niestety tego dnia na dobrze dysponowaną Wisłę Płock. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz naszej drużyny, który był najmocniejszą postacią tego spotkania broniąc między innymi rzut karny w drugiej połowie spotkania. Mogę obiecać, że 5 czerwca w rewanżu w Sochaczewie dołożymy wszelkich starań aby wygrać ten mecz, a na pewno nie oddamy meczu bez walki."

PŁOCKA LIGA JUNIORÓW U-17 (ROCZNIK 1999)
AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock 6:3 (3:2)
Bramki: M. Dudziński – 2, M. Żakowski, M. Kowalski. F. Jeznach, K. Kacprzak

Skład: Mijas (Felczak), Adamski, M. Kowalski, J. Kowalski, P. Pisarek (Struzik), K. Pisarek, Kacprzak, Dudziński (Nowakowska), Żakowski (Pamięta), Jeznach (Bartkowski), Wawrzyn.

PŁOCKA LIGA MŁODZIKÓW U-12 (ROCZNIK 2004)
Wisła Płock - AP Sochaczew 3:0
AP Sochaczew - Pegaz Drobin 0:1

Skład: Michał Bednarski, Dawid Kubiak, Norbert Prengowski, Kuba Gruczek, Kuba Kowalczyk, Łukasz Piecka, Oliwier Bednarski, Mateusz Dobrowolski, Dominik Pietruszewski, Janek Pietruszewski, Konrad Kowalski, Maciek Pączek, Patryk Kacperski

PŁOCKA LIGA ŻAKÓW U-9 (ROCZNIK 2007)

Delta Soccer Słupno - AP II Sochaczew 2:1
Wisła II Płock - AP II Sochaczew 5:0
AP II Sochaczew - FA Gąbin 3:1

Skład: Marcel Marczewski, Jakub Selerski, Adam Szymański, Dawid Stobiecki, Patryk Stobiecki, Adam Małczak, Maciek Wożniak, Dominik Kacprzak, Jakub Skrocki, Jakub Józwik, Wiktor Szewczyk, Michał Połeć, Michał Majewski

DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA

Chile - Włochy 1:4
Brazylia - Włochy 1:3
Włochy – Urugwaj 3:2

Zespół prowadzony przez Mariusza Mamcarza występuje w rozgrywkach jako Włochy.

Skład: Kuba Białas, Antek Bieńczyk, Oskar Edward, Bartek Dybiec, Krystian Tomczyk, Paweł Ziółkowski, Paweł Szymański, Bartek Pszczółkowski, Maciek Godlewski, Cieliński Piotrek.

MOTOSERCEW dniu 8 maja 2016 roku na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie odbywała się, jak co roku, akcja Motoserce. Dzięki organizatorom, którzy umożliwili nam rozstawienie mini boiska oraz stoiska Akademii Piłkarskiej Sochaczew przez cały dzień promowaliśmy Akademię, prowadziliśmy akcje informacyjne i gry zespołowe. W tej akcji wzięło udział wiele dzieci i młodzieży z naszej Akademii, za co bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, zwłaszcza rocznikowi 2008/2009 trenera Michała Dziepaka, gdyż stanowili trzon obsługi stoiska. Wkład wszystkich rodziców i podopiecznych był nieoceniony, z pełnym zaangażowaniem prowadzili oni akcję informacyjną, rozdawane były ulotki, balony i długopisy z logo Akademii. Chłopcy przez cały dzień nie schodzili z boiska, pokazując, że umiejętności zdobywane na treningach, są coraz wyższe i piłka nożna jest ich wielką pasją. Kulminacją wydarzenia był mecz piłki nożnej na szczudłach członków grupy Lombelico na naszym boisku. Świetna zabawa w rytmach bębnów przyciągnęła ogromne rzesze rozentuzjazmowanych widzów. Jak powiedział Przemysław Karasek „Dzisiejszą akcję zorganizowaną na Motosercu uważam za bardzo udany początek kampanii promocyjno-informacyjnej naszego Stowarzyszenia. Doświadczenia zdobyte w dniu dzisiejszym pozwolą nam wyciągnąć odpowiednie wnioski tak, aby w przyszłości promować Akademię jeszcze lepiej”.