Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Obóz przygotowawczy - Świdnica 2016

W środę 20 lipca 2016 r. wyjeżdżają na obóz sportowy do Świdnicy zawodnicy z roczników 1999 - 2003. Zbiórka o godz. 06.00 na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, ul. Warszawska 80. Mając na uwadze powyższe prosimy o zwracanie do trenerów KART KWALIFIKACYJNYCH UCZESTNIKA WYPOCZYNKU oraz dokonywanie ostatecznych wpłat indywidualnych.

Prosimy o punktualne przybycie na zbiórkę. Wyjazd przewidywany jest o godz. 06.30. Przybycie do ośrodka planowane jest na godz. 13:00 – 14:00. Zawodników w dniu wyjazdu obowiązują klubowe, wyjściowe koszulki zielone –  t-shirt z logo klubu – Łączy Nas Piłka. Firma zapewniająca transport to PHU „DAWIBUS” Damian Bartosiewicz.

W dniu 15 lipca 2016 r. (piątek) o godz. 19:00 w siedzibie klubu przy ul. Chopina 101 Prezes Zarządu  - Pan Robert Szewczyk dokona ostatecznej kwalifikacja uczestników na wyjazd (zatwierdzanie kart uczestników itp.)

Kierownikiem Wypoczynku (obozu sportowego) jest:
Pani Kalina TOMCZYK - tel. 504 420 753

Kadrę opiekunów / wychowawców / trenerów stanowią:
Tomasz TRAFALSKI (Tel. 669 394 545) – rocznik: 2001  
Adrian BINIENDA  (Tel. 602 745 371) – rocznik: 1999/2000
Michał DZIEPAK  (Tel.  783 015 151) – rocznik: 2002/2003

Uprzejmie informujemy wszystkich uczestników, rodziców oraz opiekunów prawnych, iż wyjazd na obóz sportowy do Świdnicy zorganizowany jest zgodnie z przepisami ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.  Wypoczynek został zgłoszony do Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Kuratorium Oświaty wydało stosowne zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku – nr zgłoszenia: 15102/MAZ/2016 data zatwierdzenia:  2016-06-29.
Uczestnicy zakwaterowani będą w ŚWIDNICY P.W. TORA ZAJAZD SPORTOWY SP. Z O.O. ul. 58-100 Świdnica, ul. Ślaska 31,  http://www.hotelsportowy.pl.
Treningi będą odbywały się na obiektach  Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zlokalizowanego przy ul. Śląskiej 35 http://www.osir.swidnica.pl

Inne ważne informacje dla Rodziców i opiekunów prawnych.
Zawodnicy mają zabrać ze sobą:
- sprzęt klubowy,
- bieliznę na każdy dzień,
- worek na brudną bieliznę
- koszulki (treningowe i wyjściowe)
- spodenki (treningowe i wyjściowe)
- dres wyjściowy i treningowy
- skarpety na każdy dzień i skarpety treningowe oraz getry
- obuwie sportowe (2 pary) + buty piłkarskie
- ubranie przeciwdeszczowe – ortalion treningowy
- czapka z daszkiem
- ręczniki 2 sztuki
- przybory toaletowe (mydło, szczoteczka i pasta do zębów, szampon, grzebień itd.)
- sprzęt do kąpieli (klapki, kąpielówki, czepek i okulary do pływania)
- piżama Ciepła odzież (koszula, bluza, sweter, długie spodnie itd.)
Ewentualnie:
- mały parasol, ulubioną grę planszową
- krem z filtrem UV
- środek przeciw komarom
- legitymacja szkolna

Proszę oznaczyć części garderoby lub dokładnie zapoznać dzieci z ich wyglądem. Dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną powinny na drogę zażyć tabletki i mieć proszki ze sobą na drogę powrotną i ewentualne przejazdy.
Rodzice / opiekunowie prawni dzieci, które zażywają leki proszeni są o napisanie na oddzielnej kartce wskazań lekarza oraz dawkowanie zaleconych lekarstw (co, kiedy, ile, jak) oraz wyrażenie pisemnej zgody na podawanie leków przez wychowawcę (zgodnie z przekazanym wzorem). Leki w torebce trafiają do kierownika obozu i będą podawane zgodnie ze wskazaniami.
Klub rekomenduje nie wyposażanie dzieci w laptopy, tablety itp.
Kontakt z dziećmi może odbywać się w godz. 20.00 – 21.00 w trybie codziennym. Bieżący kontakt z kierownikiem wypoczynku i trenerami pod opublikowanymi numerami telefonów. Wszystkim życzymy bezpiecznego pobytu i efektywnych treningów.