Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Składki można wpłacać bezpośrednio na konto

Informujemy, że składki członkowskie uchwałą Zarządu naszego klubu zostały podwyższone do kwoty 40 zł miesięcznie. Ta kwota obowiązuje od 1 września 2016 r. Opłacamy w terminie do 15 każdego miesiąca. Wpłat dokonujemy na konto Akademii Piłkarskiej Sochaczew (w dalszej części dokładne dane), ewentualnie wpłacamy u wyznaczonych osób w poszczególnych rocznikach.

Oto dane konta, na które dokonujemy wpłat:

AKADEMIA PIŁKARSKA SOCHACZEW
ul. Chopina 101, 96-500 Sochaczew
Nr rachunku: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
73 9283 0006 0010 5776 2000 0020
W tytule wpłaty proszę podać: imię i nazwisko dziecka (zawodnika), rok urodzenia

Przypominamy o zachowaniu terminowości opłat, jednocześnie informujemy, że składki opłacamy przez 12 miesięcy w roku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możliwe są także spotkania bezpośrednie z Zarządem Klubu po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.

***

Akademia Piłkarska Sochaczew przy KS Bzura Chodaków powstała 2 sierpnia 2013 roku. Wtedy to zarządy dwóch sochaczewskich klubów KS Bzura Chodaków i KP Orkan Sochaczew podpisały umowę współpracy w zakresie utworzenia Akademii i realizacji wspólnego projektu pod nazwą: „ROZWÓJ MŁODZIEŻY POPRZEZ PIŁKĘ NOŻNĄ”. Podstawą działań akademii jest zachęcenie jak największej rzeszy młodych ludzi do uprawiania piłki nożnej, a celem nadrzędnym jest stworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania piłki nożnej w Sochaczewie tak, aby docelowo za kilka lat osiągnąć poziom przynajmniej III ligi w piłce seniorskiej.

Akademia Piłkarska Sochaczew stanowi wewnętrzną strukturę organizacyjną Stowarzyszenia Klubu Sportowego Bzura Chodaków w Sochaczewie i działa zgodnie ze Statutem KS Bzura.