Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Pewne zwycięstwo w Sulejówku

Udanie rozpoczęli sezon ligowy podopieczni Tomka Trafalskiego i Adriana Biniendy. Pokonali oni w wyjazdowym meczu Victorię Sulejówek. Następny mecz nasi juniorzy zagrają u siebie w sobotę 26 sierpnia 2017 o godz. 11.00. Do Chodakowa przyjedzie wtedy ekipa Dolcana Ząbki.

Czytaj więcej...

Juniorzy startują w lidze wojewódzkiej

Nasi juniorzy już dzisiaj rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie. W Sulejówku o godz. 11.00 zagrają z rówieśnikami tamtejszej Victorii. My tymczasem podajemy komplet wyników naszego zespołu z okresu przygotowawczego.

Czytaj więcej...

Nowy sezon tuż, tuż - juniorzy zaczynają jako pierwsi

W tym sezonie nasza najstarsza drużyna będzie rywalizować w Mazowieckiej I Lidze Juniorów U-19 i już w najbliższą sobotę rozpocznie swoje rozgrywki. Podopieczni Tomka Trafalskiego i Adriana Biniendy swój pierwszy mecz zagrają na wyjeździe z Victorią Sulejówek (19.08.2017, godz. 11.00). Tydzień później do Chodakowa przyjedzie ekipa Dolcana Ząbki (sobota, 26.08.2017, godz. 11.00).

Czytaj więcej...

Wysoka wygrana juniorów na inaugurację

Od wysokiego i pewnego zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki wiosenne nasi juniorzy. Na dobrą sprawę mecz został rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Dobra i konsekwentna gra pozwoliła na szybkie zdobycie bramek i ustawienie spotkania. W drugiej połowie szansę dostali wszyscy zmiennicy poza Bartkiem Mijasem, który narzekał na drobne dolegliwości. Każdy z zawodników/zawodniczek wniósł pozytywne aspekty do zespołu, co zostało udokumentowane kolejnymi bramkami.

Czytaj więcej...

Podsumowanie rundy jesiennej - Juniorzy Mł. U-17

Zastanawiałem się jak zacząć to podsumowanie, bo z jednej strony zespół prowadzony przez Adriana BINIENDĘ  grał zawodnikami z rocznika w większości 2000 i zajął wysokie 2. miejsce w lidze juniorów młodszych dla rocznika 1999 zdobywając 28 pkt. strzelając 80 bramek, a z drugiej strony pozostaje niedosyt, bo to była ewidentnie najlepsza drużyna ligi, mająca pomysł na grę i była dobrze przygotowana do tych rozgrywek.

Czytaj więcej...

Juniorzy grają w kratkę

Kolejne dwa mecze rozegrali podopieczni Adriana Biniendy w Płockiej Lidze Juniorów młodszych (rocznik 1999). Najpierw przegrali po wyrównanym meczu z Orłem w Goleszynie 2:1, następnie w czwartek rozgromili przyjezdnych z Bodzanowa aż 10:1.

Czytaj więcej...

Wygrany sparing z FK Rybno

W niedzielę 10.08.2015 r. w Chodakowie odbył się sparing pomiędzy drużynami AP Sochaczew i FK Rybno. W pierwszej połowie nasza drużyna prowadzona przez Adriana Biniendę miała zdecydowaną przewagę i więcej sytuacji bramkowych - niestety zawodziła skuteczność.

Czytaj więcej...

Nasi zawodnicy na testach w Wiśle Płock

Zawodnicy AP Sochaczew:  Kamil Wojciechowski Kamil, Błażej Tomaszewski, Kacper Szczepaniak i Jakub Kowalski przebywają na testach w Wiśle Płock. Nasi zawodnicy od 31 lipca przebywać będą razem z rocznikiem 1999 Wisły Płock na zgrupowaniu w Iławie. To po tym zgrupowaniu podejmowane będą decyzję co do ewentualnego przejścia  zawodników do nowego klubu. Wyżej wymienieni zawodnicy podejmują  od września dalszą naukę w liceum ogólnokształcącym Siedemdziesiątka w Płocku  - klasa sportowa, profil piłki nożnej. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Dwie wysokie wygrane drużyny U-16

Grająca w Płockiej Lidze Juniorów Młodszych drużyna prowadzona przez Adriana Biniendę rozegrała 2 wyjazdowe mecze. Zaległy mecz z FK Rybno zakończył się ich wysoką wygraną 4:0.  W sobotę 2 maja 2015 roku zagrali z dotychczasowym wiceliderem Amatorem Maszewo wygrywając w dobrym stylu 6:2. Na uwagę zasługuje fakt, że 6 bramek strzelił Kamil Wojciechowski.

Czytaj więcej...

Udana inauguracja podopiecznych Adriana Biniendy

Drużyna z rocznika 2000 została zgłoszona w tym sezonie do rozgrywek w Płockiej I Lidze Juniorów Młodszych U-16 (rocznik 1999). Podopieczni Adriana Biniendy udanie rozpoczęli swój udział w tej lidze, bo w pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Unię Czermno 6:1.

Czytaj więcej...

Rocznik 1999 wystartuje w lidze rocznika 1998

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu 2014/2015 nasza drużyna z rocznika 1999 została zgłoszona do rozgrywek Płockiej Ligi Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 1998). W minionym tygodniu Płocki OZPN opublikował terminarz tej ligi.

Czytaj więcej...

Rocznik 99 zakończył rozgrywki

Podopieczni Zenona Gerasika zakończyli rozgrywki w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy U-15 trzema porażkami, ale mimo to zagrali dobre mecze, bo drużyna toczyła wyrównane boje i niewiele zabrakło do uzyskania korzystnych wyników.

Czytaj więcej...

Dwa mecze, dwie porażki

Ostatnie dwa mecze naszych trampkarzy z rocznika 1999 nie były udane. Co prawda trudno było oczekiwać punktów w rywalizacji z Legionovią i Legią Warszawa, ale spodziewaliśmy się lepszej gry, przynajmniej w Legionowie.

Czytaj więcej...

Dobry mecz, mimo porażki

W minioną sobotę nasza najstarsza drużyna podejmowała w Chodakowie Escolę Varsovia w ramach 17. kolejki Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15. Po wyrównanej pierwszej połowie był remis 1:1.

Czytaj więcej...

Dolcan za mocny - przegrana w Ząbkach

Tydzień temu nasi trampkarze nie dali rady swoim rówieśnikom z Ząbek i przegrali na ich boisku 2:5. Do przerwy jednak toczyli wyrównany pojedynek, a nawet mieli optyczną przewagę.

Czytaj więcej...

Wyjazdowa porażka z UKS Bródno

W czwartek nasi trampkarze udali się do Warszawy na mecz 14. kolejki Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15. Ich rywalem był trzecia w tabeli ekipa UKS Bródno. Po zaciętym boju gospodarze okazali się lepsi wygrywając ostatecznie 3:1.

Czytaj więcej...

Dobry mecz i wysokie zwycięstwo naszych piłkarzy

Nasi trampkarze nie chcieli być gorsi od swoich młodszych kolegów z rocznika 2001. Swój pierwszy tegoroczny mecz ligowy wygrali 5:0 i przesunęli się na 8. miejsce w tabeli w Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15.

Czytaj więcej...

Trampkarze zdobyli punkty walkowerem

Wznowili rozgrywki piłkarze z rocznika 1999, którzy rywalizują w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy U-15. W grupie, w której uczestniczą podopieczni Zenona Gerasika odbyły się 4 mecze. Z rozgrywek wycofały się 2 zespoły tj. MKS Ciechanów i Drukarz Warszawa.

Czytaj więcej...

Trampkarze tuż przed ligą

W miniony weekend nasi trampkarze z rocznika 1999 powinni zagrać swój pierwszy tegoroczny mecz ligowy. Jednak MKS Ciechanów wycofał się z rozgrywek, stąd podopieczni Zenona Gerasika zdobyli punkty walkowerem. W zamian rozegrali mecz sparingowy z Błonianką Błonie. W najbliższą sobotę zaś podejmują u siebie Makowiankę Maków Maz. w ramach 13. kolejki Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15.

Czytaj więcej...

Kolejne sparingi podopiecznych Zenona Gerasika

Kolejne dwa mecze sparingowe rozegrała ekipa naszych trampkarzy z rocznika 99. Najpierw pokonali rówieśników ze Skierniewic 3:1, a potem rozgromili Stoczniowca Płock 8:1. Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych podopieczni Zenona Gerasika rozegrają jeszcze dwa mecze kontrolne (pierwszy z Pelikanem Łowicz, drugi z Milanem Milanówek).

Czytaj więcej...

Mecze kontrolne rocznika 1999

Coraz bliżej do rozpoczęcia rundy wiosennej. Dokładnie za miesiąc tj. 5 kwietnia wznowią rywalizację w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy U-15 podopieczni Zenona Gerasika. Wtedy to do Chodakowa przyjedzie drużyna MKS Ciechanów.

Czytaj więcej...

Trampkarze na turnieju w Grodzisku Mazowieckim

W niedzielę 22 grudnia odbył się Turniej Halowy w Grodzisku Mazowieckim, w którym udział wzięła nasza drużyna z rocznika 1999. Podopieczni Zenona Gerasika zajęli ostatecznie 5. miejsce w klasyfikacji końcowej.

Czytaj więcej...

Pierwsza ekipa Akademii wygrała Puchar Burmistrza

Podopieczni Zenona Gerasika wygrali dzisiejszy turniej w roczniku 99. Nasza pierwsza ekipa była poza zasięgiem rywali, chociaż w meczu eliminacyjnym druga drużyna w turnieju LKS Chlebnia zremisowała z naszym zespołem.

Czytaj więcej...

Na zakończenie rundy porażka z Ostrołęką

Ostatni mecz w tym roku dla naszych trampkarzy z rocznika 1999 zakończył się porażką 1:2. Naszym rywalem była Narew Ostrołęka, która zaprezentowała lepszy futbol i zasłużenie zainkasowała 3 punkty.

Czytaj więcej...

Niespodzianka w meczu z Wisłą Płock

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie podopieczni Zenona Gerasika pojechali do Płocka niezwykle zmobilizowani. Nasza ekipa zremisowała z dużo wyżej notowanym rywalem sprawiając nam miłą niespodziankę.

Czytaj więcej...

Pierwsze zwycięstwo rocznika 1999

Nareszcie nasz zespół wygrał i zdobył komplet punktów w lidze mazowieckiej. Pierwsza połowa była wyrównana i do przerwy był bezbramkowy remis. Jednak druga połowa to przewaga naszego zespołu udokumentowana dwoma bramkami.

Czytaj więcej...

Mecz do jednej bramki

Niestety nasz zespół nie podjął walki z liderem Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15. Legia Warszawa przerastała nas w każdym elemencie gry, stąd bardzo wysoka porażka naszej drużyny.

Czytaj więcej...

Trampkarze U-15 bez sukcesów w lidze mazowieckiej

Nadrabiamy zaległości i kilka zdań poświęcamy teraz naszej drużynie trampkarzy z rocznika 1999. W sobotę wyjeżdża ona do Warszawy na bardzo trudny mecz z Legią, a w niedzielę 13 października w Sochaczewie rozegrała mecz 7. kolejki z Legionovią Legionowo.

Czytaj więcej...

Udany początek meczu, potem było już gorzej

Kolejnej porażki doznali nasi trampkarze z rocznika 1999 w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy U-15. W Warszawie ulegli ekipie Escola Varsovia, czyli Akademii Piłkarskiej FC Barcelona. Co prawda zaczęliśmy bardzo dobrze, bo już w 2. minucie objęliśmy prowadzenie. Pod koniec pierwszej połówki gospodarze wyrównali.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo było blisko

W całym meczu goście dominowali, prowadzili grę, ale to my strzeliliśmy 2 gole i wydawało się, że zdobędziemy po raz pierwszy w tym sezonie komplet punktów. Niestety w końcówce Dolcan strzelił gola kontaktowego, a w doliczonym czasie gry wyrównał.

Czytaj więcej...

Czwarta porażka trampkarzy w lidze mazowieckiej

Szybko zdobyta bramka dawała nadzieję na pierwsze zwycięstwo w lidze. Niestety po błędzie w obronie gospodarze wyrównali. Druga połowa to zacięta walka o zwycięstwo, przy okazji sędzia pozwolił na ostrą grę, co powodowało nie potrzebne pyskówki.

Czytaj więcej...