Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wygrany sparing z FK Rybno

W niedzielę 10.08.2015 r. w Chodakowie odbył się sparing pomiędzy drużynami AP Sochaczew i FK Rybno. W pierwszej połowie nasza drużyna prowadzona przez Adriana Biniendę miała zdecydowaną przewagę i więcej sytuacji bramkowych - niestety zawodziła skuteczność.

FK Rybno stworzyło 3 sytuacje bramkowe i po jednej z nich i błędzie naszej obrony straciliśmy pierwszą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy wyrównaliśmy, a na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1.  W drugiej połowie nasi zawodnicy podkręcili tempo i mecz zakończył się naszą wygraną 7:2. Drużynę trzeba pochwalić za wolę walki i grę do końca. W naszej drużynie zagrał nowy zawodnik Michał Struzik -  Sochaczewianin pozyskany ze Znicza Pruszków,  który strzelił 3 bramki w tym meczu. Michała witamy w naszej Akademii. Życzymy powodzenia!

AP Sochaczew - FK Rybno 7:2 (2:1)
Strzelcy: Struzik - 3, Dudziński - 2,  Żakowski, Adamski

Skład:  Felczak, Jeznach, Pìsarek, Komorowski, Adamski, Kacprzak, Pisarek, Dudziński, Pamięta, Struzik, Żakowski.
Ponadto grali: Nowakowska, Hupert, Kacprzak