Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Trampkarze coraz lepiej

W sobotę 9 maja podopieczni Tomka Trafalskiego rozpoczęli rundę rewanżową w rozgrywkach Mazowieckiej I Ligi Trampkarzy U-14. Ich rywalem była Varsovia Warszawa, która po pierwszej rundzie była wiceliderem i do tego meczu przystępowała jako zdecydowany faworyt.

Jednak nasza drużyna zagrała bardzo dobry mecz i wygrała 3:2. Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Dawid Piecka oraz jednego Patryk Żakowski. Zatem walka o utrzymanie staje się coraz bardziej realna, bo punkty zdobyte w tym meczu są niezwykle ważne.

AP Sochaczew - Varsovia Warszawa 3:2 (1:0)
Bramki dla APS: Dawid Piecka - 2, Patryk Żakowski
Skład: Jan Tarczyk, Karol Siejka, Szczepan Felczak, Kacper Skurzewski, Kuba Świątek, Wiktor Biszczan (Patryk Bednarczyk), Adam Żółtowski, Adrian Tomczyk (Michał Bociek), Dawid Biszczan (Kamil Kubicki), Patryk Żakowski, Dawid Piecka

***

UZUPEŁNIAMY RELACJE Z POPRZEDNICH SPOTKAŃ

W 6. kolejce nasz zespół zagrał z Legionovią, z którą w poprzednim sezonie przegrał dwa razy. Ten rywal wyjątkowo nam nie leży, bo zdecydowanie przerasta nasz zespół warunkami fizycznymi. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że z kolei nasz najlepszy snajper i zarazem najwyższy zawodnik w drużynie nie grał w tym meczu, to tym bardziej wynik 0:4 może nie dziwić. Mimo porażki trzeba pochwalić naszych zawodników za ambitną walkę do końca i nawiązanie walki, bo wynik wcale nie oddaje różnicy na boisku. Niestety w tym meczu zabrakło nam wykończenia i ostatniego dokładnego podania. Rywale zaś tylko w pierwszej połowie nas zdominowali, w drugiej gra była wyrównana, lecz to piłkarze z Legionowa zdobywali gole.

Sochaczew, 19.04.2015 (niedziela) godz. 11.00
AP Sochaczew - Legionowo Legionowo 0:4 (0:2)

Skład:
Adam Zwierz, Karol Siejka (Dominik Brodowski), Szczepan Felczak, Kacper Skurzewski, Kuba Świątek (Kamil Kubicki), Wiktor Biszczan (Patryk Karczewski), Adam Żółtowski (Adam Wójcicki), Adrian Tomczyk (Mateusz Zaręba), Dawid Biszczan, Patryk Bednarczyk (Michał Bociek), Patryk Żakowski

Pozostałę wyniki 6. kolejki
Unia Warszawa - MKS Przasnysz 4:1    
Płońska Akademia Futbolu - Bug Wyszków 0:1
Varsovia Warszawa - Ursus Warszawa 0:2

***

Mecz z Przasnyszem był o tyle istotny, że jeżeli chcieliśmy zachować szanse na walkę o utrzymanie to musieliśmy go po prostu wygrać. Tak też się stało, choć do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po przerwie drużyna wyciągnęła wnioski, strzeliła dwa gole i zainkasowała upragniony komplet punktów. Ozdobą meczu była bramka z dystansu Adasia Żółtowskiego. W tym meczu nie mógł zagrać Dawid Piecka, a ile znaczy dla naszego zespołu pokazał w meczu z Varsovią.

Przasnysz, 26.04.2015 (niedziela) godz. 12.00
MKS Przasnysz - AP Sochaczew  1:2 (1:0)

Bramki dla APS:
Adam Żółtowski, Patryk Żakowski
Skład:
Adam Zwierz, Karol Siejka, Szczepan Felczak, Kacper Skurzewski, Kuba Świątek, Dawid Biszczan (Kamil Kubicki), Adam Żółtowski, Adrian Tomczyk (Adam Wójcicki), Patryk Karczewski (Wiktor Biszczan), Patryk Bednarczyk (Mateusz Zaręba), Patryk Żakowski

Pozostałe wyniki 7. kolejki
Unia Warszawa - Płońska Akademia Futbolu 1:2    
Bug Wyszków - Unia Warszawa 0:0
Legionovia Legionowo - Varsovia Warszawa 0:2 

Tabela po pierwszej rundzie

Poz. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Ursus Warszawa 7 18 6 0 1 31:10
2 Varsovia Warszawa 7 18 6 0 1 17:6
3 Legionovia Legionowo 7 15 5 0 2 11:5
4 Bug Wyszków 7 10 3 1 3 12:14
5 Płońska Akademia Futbolu 7 9 3 0 4 7:7
6 AP Sochaczew 7 6 2 0 5 7:19
7 Unia Warszawa 7 4 1 1 5 6:10
8 MKS Przasnysz 7 3 1 0 6 4:24