Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Test

Trampkarze młodsi U-14 rozpoczynają rozgrywki

Już 16 kwietnia trampkarze młodsi prowadzeni przez Pawła Kopę rozpoczną rozgrywki ligowe w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14. Zawodnicy wyjadą na mecz do Bielska, gdzie rozegrają swój pierwszy tegoroczny mecz ligowy z tamtejszym Zrywem. Podkreślamy, że drużyna składa się z zawodników z roczników 2002/2003. 

Czytaj więcej...

Udany występ na NAREW CUP 2016

W miniony Weekend drużyna Akademii Piłkarskiej Sochaczew rocznik 2002/2003 wystąpiła w Ogólnopolskim turnieju w Ostrołęce - Narew Cup 2016 zajmując wysokie 6 miejsce.  W mocno obsadzonym turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. AP Sochaczew wystąpiła w grupie ze Stomilem Olszyn, Narwią Ostrołeka i MKS Ciechanów.

Czytaj więcej...

Zdecydowane zwycięstwo trampkarzy młodszych

W dniu 1.12.2015 r. Trampkarze młodsi U-14 rozegrali sparing z Wiceliderem Warszawskiej Ligi Trampkarzy, Promykiem Nowa Sucha. Ten mecz zakończył się bezdyskusyjnym zwycięstwem naszych zawodników 6:1 (2:0). Jeżeli dodamy, że AP Sochaczew zajęła II miejsce w Lidze Płockiego Związku Piłki Nożnej to konfrontacje pomiędzy "Związkami"  możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Czytaj więcej...

Podsumowanie rundy jesiennej - rocznik U-14

W ostatnim meczu tej jesieni nasi trampkarze młodsi przegrali na własnym boisku z Kasztelanem Sierpc. W meczu na szczycie nasza drużyna zagrała dobre zawody i mimo porażki 2:3 trzeba pochwalić zespół, który zakończył rozgrywki w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14 na drugim miejscu. 

Czytaj więcej...

Paweł Kopa trenerem trampkarzy U-14

Drużyna Trampkarzy U-14 występująca w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14  ma nowego trenera – to najważniejsza informacja, którą możemy przekazać w dniu dzisiejszym. Po rezygnacji Marcina Płuski Zarząd AP Sochaczew rozmawiał z kilkoma trenerami w sprawie przejęcia tej drużyny.

Czytaj więcej...

Drużyna U-14 rozpoczyna sezon

Zawodnicy z rocznika 2002/2003 rozpoczęli rozgrywki Ligowe w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14. W pierwszym meczu podejmowaliśmy u siebie zawodników GKS Góra. 

Czytaj więcej...

Trójmecz trampkarzy U-14

Pierwsze sparingi po przebudowaniu drużyny trampkarzy rozegrali podopieczni Marcina Płuski. W związku z trwającymi jeszcze wyjazdami zawodników zagraliśmy w osłabieniu. Nadmienić należy, że drużyna obecnie jest odmłodzona i występuje w niej wielu zawodników z rocznika 2003.

Czytaj więcej...

Komunikat dla drużyny U-14

Informujemy, że trening rocznika 2002/2003 odbędzie się w piątek o godzinie 15:45. Prosimy zawodników o zabranie ze sobą wody niegazowanej. Przypominamy, że Płocka Liga U-14 startuje 29 sierpnia. Nasi chłopcy pierwszy mecz zagrają z Orkanem Sochaczew. Zatem inauguracja zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że to mecz derbowy.

Czytaj więcej...

Treningi rocznika 2002/2003

Informujemy, iż rocznik 2002/2003 wznawia treningi w dniu 04.08.2015 roku (wtorek). Trening odbędzie się o godz. 14:00 na obiektach MOSiR przy ul. Chopina 101. Wszystkim zawodnikom przypominamy o przesyłaniu rozmiarówek do nowego sprzętu sportowego (koszulki, spodenki - meczowe) oraz do koszulek treningowych.

Czytaj więcej...

Komunikat dla rocznika 2002/2003

Informujemy, że w poniedziałek 13 lipca 2015 roku o godz. 14:00 na boisku przy ul. Chopina 101 odbędzie się pierwszy trening z nowym trenerem rocznika 2002/2003 Marcinem PŁUSKĄ.

Czytaj więcej...

Spotkanie rodziców rocznika 2002

W związku z posiedzeniem członków sochaczewskiej Rady Sportu w dniu dzisiejszym o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta uprzejmie informujemy, iż planowane w dniu dzisiejszym tj. 2.6.2015 roku o godz. 17:15 spotkanie organizacyjne z rodzicami zawodników zostaje odwołane. Jednocześnie informujemy, iż spotkanie przełożone zostaje na dzień 16.6.2015 roku godz. 17:00. Za nieudogodnieni przepraszamy.

Rocznik 2002 rywalizuje w Płockiej Lidze Młodzików

Rocznik 2002 prowadzony przez Bartosza Targaszewskiego rozegrał w maju 3 mecze w Płockiej I Lidze Młodzików U-13. Bilans to 2 zwycięstwa i 1 porażka. Obecnie ta drużyna zajmuje 4. miejsce  z dorobkiem 18 punktów. W najbliższy czwartek o godz. 17.00 na Stadionie przy ul. Warszawskiej zagrają z Orkanem Sochaczew.

Czytaj więcej...

Młodziki po pierwszej wiosennej kolejce

W sobotę 18 kwietnia rozpoczęli rundę wiosenną w Płockiej Lidze Młodzików U-13 (rocznik 2002) podopieczni Bartosza Targaszewskiego, którzy w Chodakowie podejmowali ULKS Ciółkowo. To najsłabsza ekipa w lidze, stąd wysokie zwycięstwo naszego zespołu 9:1.

Czytaj więcej...

Podopieczni Bartosza Targaszewskiego najlepsi

Zakończyli rywalizację w Płockiej Lidze Młodzików U-12 nasze dwie drużyny. Znakomicie finiszowali w tych rozgrywkach podopieczni Bartosza Targaszewskiego, wygrywając wszystkie wiosenne spotkania i tym samym zostali zwycięzcami tej ligi.

Czytaj więcej...

Jesteśmy liderem w PLM U-12

W sobotę 24 maja młodziki z rocznika 2002 rozegrali kolejne dwie kolejki w Płockiej Lidze Młodzików U-12. W 11 kolejce obie nasze drużyny zagrały ze sobą bezpośrednie spotkanie, w którym lepsi okazali się podopieczni Bartosza Targaszewskiego.

Czytaj więcej...

Młodziki z rocznika 2002 wznowili rozgrywki

W sobotę 10 maja odbyła się 9. i 10. kolejka Płockiej Ligi Młodzików U-12. W tej lidze grają dwie nasze drużyny, które na co dzień trenują pod okiem Bartosza Targaszewskiego i Krystiana Gołębiewskiego.

Czytaj więcej...

Mały sukces podopiecznych Bartosza Targaszewskiego

Dnia 4 stycznia 2014 r. w Iłowie odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Sylwestra Rozdżestwieńskiego. Na starcie stanęło 8 drużyn z rocznika 2001 i młodszych podzielonych na dwie grupy, w tym dwie drużyny reprezentujące naszą Akademię.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo rocznika 2002 w Sochaczew Cup 2013

W niedzielę 8 grudnia do rywalizacji w Sochaczew Cup 2013 przystąpiły ekipy z rocznika 2002. Do półfinałów awansowała m.in. nasza drużyna AP IV, która w meczach decydujących zagrała wręcz "koncertowo". Najpierw pokonała Wisłę Płock 2:0, a potem w finale nie dała najmniejszych szans gościom z Koluszek.

Czytaj więcej...

Remis podopiecznych Bartosza Targaszewskiego

W niedzielę 17 listopada młodziki z rocznika 2002 rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami Polonii Warszawa. Spotkanie to odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej.

Nasza drużyna wyszła na boisko bardzo skoncentrowana i w pierwszej połowie toczyła równorzędny pojedynek z wyżej notowanym rywalem. W tej części gry objęliśmy prowadzenie, a gola zdobył Kacper Kiewel po dobrym podaniu od Jakuba Kaszy. 

Czytaj więcej...

Jakub Kasza i Kacper Kiewel w kadrze POZPN

Miło nam poinformować, że dwóch naszych zawodników z rocznika 2002 zostało powołanych do Reprezentacji Okręgu Płockiego na turniej konsultacyjny, który odbędzie się w Warszawie w najbliższą środę 13 listopada.

Czytaj więcej...

Zakończenie rundy jesiennej dla rocznika 2002

W minioną sobotę młodziki z rocznika 2002 rozegrali 7. i 8. kolejkę w Płockiej Lidze Młodzików U-12. Nasza pierwsza drużyna w meczu na szczycie uległa 1:2 Kormoranowi Łąck i tym samym nie zdołała wyprzedzić rywala w tabeli. Mimo to zajęła drugie miejsce.

Czytaj więcej...

Dobre zawody z udziałem naszych drużyn

W sobotę nasi młodzicy z rocznika 2002 rozegrali w Płocku kolejne dwie kolejki w Lidze Młodzików U-12. Tym razem podopieczni Bartosza Targaszewskiego odnieśli pewne zwycięstwo z Pegazem Drobin, a w meczu na szczycie zremisowali z Wisłą Płock.

Czytaj więcej...

Niespodzianki na drugim turnieju młodzików

W minioną sobotę odbył się drugi turniej, czyli 3. i 4. kolejka Płockiej Ligi Młodzików U-12, w której odnotowano kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Na pewno dla nas jedną z niespodzianek jest remis naszej pierwszej drużyny z GKS Góra i nieznaczna wygrana z drugim zespołem.

Czytaj więcej...

Pierwsza drużyna młodzików bez straty gola

Bardzo dobry start odnotowali podopieczni Bartosza Targaszewskiego w Płockiej Lidze Młodzików U-12. Dwa zwycięstwa w pierwszych dwóch meczach, 9 strzelonych goli i 0 straconych. Już wiosną tego roku można było zauważyć jak poprawnie rozwija się ta ekipa (jeszcze jako KP Orkan Sochaczew).

Czytaj więcej...

Młodziki z rocznika 2002 zaczynają rozgrywki

Nareszcie doczekaliśmy się rozpoczęcia sezonu dla naszych młodzików z rocznika 2002. Wczoraj Płocki OZPN opublikował terminarze i poznaliśmy rywali. Płocka Liga Młodzików U-12 będzie rozgrywana systemem turniejowym. Pierwszy turniej już w najbliższą sobotę 14 września.

Czytaj więcej...

Młodziki Bartosza Targaszewskiego pokonali Unię Iłów

Dzisiaj na Orliku w Kątach odbył się mecz sparingowy pomiędzy naszymi młodzikami (rocznik 2002), których trenuje Bartosz Targaszewski, a Unią Iłów (rocznik 2001/2002).

Czytaj więcej...

Pierwsze sparingi podopiecznych Krystiana Gołębiewskiego

W czwartek 29 sierpnia 2013 roku odbyły się dwa sparingi rocznika 2002/2003, drużyny, którą trenuje Krystian Gołębiewski. Naszym rywalem była drużyna Pelikana Łowicz (rocznik 2004).

Czytaj więcej...