Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Trójmecz trampkarzy U-14

Pierwsze sparingi po przebudowaniu drużyny trampkarzy rozegrali podopieczni Marcina Płuski. W związku z trwającymi jeszcze wyjazdami zawodników zagraliśmy w osłabieniu. Nadmienić należy, że drużyna obecnie jest odmłodzona i występuje w niej wielu zawodników z rocznika 2003.

W trójmeczu kontrolnym rozegranym pomiędzy Akademią Piłkarską Sochaczew, Unią Iłów i Promykiem Nowa Sucha padły następujące wyniki:

Unia Iłów – AP Sochaczew 2:0
Promyk Nowa Sucha – Unia Iłów 2:0
Promyk Nowa Sucha – AP Sochaczew 5:0

Zagraliśmy w składzie:
Michał Połeć, Maciej Gosik, Kuba Teodorowicz, Piotr Stobiecki, Dominik Domański, Dawid Zarzycki, Mateusz Zagajewski, Paweł Piórkowski, Mateusz Kordzi, Kacper Andrzejczak, Jakub Fergin, Igor Szatkowski, Dominik Dąbrowski.

Trener Płuska po meczu powiedział:
"Jeżeli chodzi o pierwszy mecz z Unią Iłów to jestem pod wrażeniem operowania piłką, mądrej gry zespołowej i przemyślanych podań, jeżeli chodzi o mecz z Promykiem to przegraliśmy warunkami fizycznymi, które dla mnie nie są najważniejsze. Natomiast stwierdzam, że widać powoli efekty naszej pracy. W tych meczach nie chodzi o to, aby nastrzelać jak najwięcej bramek po beznadziejnej grze i indywidualnych akcjach poszczególnych zawodników (bo przecież jak ich nie będzie, to trzeba będzie grać dalej). W piłce nożnej młodzieżowej ważne jest, aby nauczyć się poruszać po boisku, celnych podań i zespołowej gry. Ten zespół budujemy w zasadzie od początku na nowych standardach piłkarskich i będziemy do tego dążyć, aby efekty przyszły jak najszybciej. Podczas trójmeczu nie uniknęliśmy też błędów, które będziemy korygować wspólnie. Dodam, że nie uczestniczą w treningach jeszcze wszyscy zawodnicy, którzy przebywają na wakacjach i nie graliśmy w optymalnym składzie".