Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie rundy jesiennej - rocznik U-14

W ostatnim meczu tej jesieni nasi trampkarze młodsi przegrali na własnym boisku z Kasztelanem Sierpc. W meczu na szczycie nasza drużyna zagrała dobre zawody i mimo porażki 2:3 trzeba pochwalić zespół, który zakończył rozgrywki w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14 na drugim miejscu. 

Podkreślamy, że drużyna składa się z zawodników z roczników 2002/2003. Przed tym sezonem ta ekipa została przeorganizowana. Po odejściu Bartosza Targaszewskiego zawodnicy trenowani byli przez Marcina Płuskę, który jednocześnie był trenerem IV-ligowej Bzury Chodaków. Po otrzymaniu propozycji z Widzewa Łódź trener Płuska rozstał się z naszym klubem, kończąc całościową współpracę. Działacze podjęli decyzję, aby zespół poprowadził szkoleniowiec z Sochaczewa Paweł Kopa i widać, że nowy szkoleniowiec nawiązał odpowiednią komunikację z zawodnikami, co zaowocowało coraz lepszą grą drużyny na boisku. Ważnym elementem organizacyjnym jest także zaangażowanie się Pani Agnieszki Domańskiej w życie drużyny i przyjęcie roli kierownika drużyny.

W lidze nasz zespół zdobył łącznie 75 goli. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu został Maciej Brdeja, który strzelił 27 bramek. Rywalizacja była dość specyficzna, gdyż w zasadzie tylko dwie drużyny liczyły się i walczyły ze sobą o awans, reszta drużyn znacznie odbiegała umiejętnościami.  Poniżej wyniki osiągnięte przez naszych młodych zawodników i tabela końcowa:

Kolejka 1

APS – Pauza po wycofaniu się z rozgrywek ORKANA Sochaczew

Kolejka 2

APS – GKS Góra 3:4
Bramki: M. Brdeja – 2, M. Zagajewski

Skład: A. Zamani, D. Domański, B. Zakościelny, P. Piórkowski, M. Zagajewski, M. Kordzi, M. Brdeja, M. Gosik, P. Stobiecki, D. Zarzycki, J. Skumiał.
Ponadto grali: M. Połeć, A. Rejman, I. Szatkowski, J. Teodorowicz, J. Rzepka, D. Dąbrowski.

Kolejka 3

Kormoran Łąck – APS 0:12
Bramki: Brdeja - 4, Teodorowicz - 2, Zagajewski - 3, Rejman - 1, Świątek - 1, Stobiecki - 1

Skład: A. Zamani, B. Zakościelny, J. Skumiał, I. Szatkowski, D. Zarzycki, D. Dąbrowski, P. Piórkowski, M. Brdeja, P. Stobiecki, M. Zagajewski, M. Kordzi.
Ponadto grali: D. Domański, K. Świątek, M. Gosik, K. Teodorowicz, A. Rejman.

Kolejka 4

APS – Czarni Rempin 13:0
Bramki: M. Zagajewski - 2, D. Dąbrowski - 2, M. Brdeja - 4, P. Stobiecki - 2, P. Piórkowski - 3

Skład:
M. Połeć,  J. Skumiał, D. Zarzycki, Zagajewski M., Brdeja M., J. Teodorowicz, P. Piórkowski, P. Stobiecki, A. Rejman, D. Domański, B. Zakościelny.  Ponadto grali: A. Zamani, D. Dąbrowski, J. Rzepka, M. Gosik, A. Ciura

Kolejka 5

Kasztelan Sierpc - APS 7:0

kład: A. Zamani, B. Zakościelny, M. Brdeja J. Teodorowicz, D. Domański, P. Piórkowski, M. Zagajewski, M. Kordzi, A. Rejman, P. Stobiecki, D. Zarzycki.
Ponadto: M. Gosik, J. Rzepka, A. CiuraKolejka 6

AP Sochaczew – Pauza

Kolejka 7

GKS Góra – APS  0:11
Bramki: M. Kordzi - 1 ,P. Stobiecki 3, M.Brdej - 4, A. Rejman -1 , D. Dąbrowski - 2

Skład: A. Zamani, B. Zakościelny, M. Gosik, J.Teodorowicz, M. Zagajewski, P. Stobiecki, D.Domański, A. Rejman, M. Brdeja, P. Piórkowski, M. Kordzi. Ponadto grali: D.Dąbrowski, J.Skumiał, J. Rzepka, A. Ciura, M. PołećKolejka 8

APS – Kormoran Łąck 20:0
Bramki: M. Brdeja - 6, B. Zakościelny,  A. Rejman, P. Piórkowski, J. Teodorowicz, D. Zarzycki, D. Dąbrowski-2, J. Skumiał, M. Gosik, A. Zamani, samobójcza

Skład:  M.Połeć, D.Domański,  B.Zakościelny, M.Gosik, M.Kordzi, P.Piórkowski, J.Teodorowicz, M.Zagajewski, A.Rejman, P.Stobiecki, M. Brdeja. Ponadto grali: J.Rzepka, D.Dąbrowski, A.Zamani, J.Skumiał, D.Zarzycki

Kolejka 9

Czarni Rempin – APS 2:14
Bramki: M. Brdeja - 6, B. Zakościelny,  A. Rejman, P. Piórkowski, J. Teodorowicz, D. Zarzycki, D. Dąbrowski-2, J. Skumiał, M. Gosik, A. Zamani, samobójcza

Skład:  M.Połeć, D.Domański,  B.Zakościelny, M.Gosik, M.Kordzi, P.Piórkowski, J.Teodorowicz, M.Zagajewski, A.Rejman, P.Stobiecki, M. Brdeja. Ponadto grali: J.Rzepka, D.Dąbrowski, A.Zamani, J.Skumiał, D.ZarzyckiKolejka 10

APS – Kasztelan Sierpc 2:3 (0:3)
Bramki: Maciej Brdeja, Mateusz Kordzi

Skład: M.Połeć, D.Domański, J.Teodorowicz, B. Zakościelny, M. Gosik, P. Piórkowski, M. Brdeja, M. Kordzi, M. Zagajewski, P. Stobiecki, A. Rejman.
Ponadto grali: J. Skumiał, D. Dąbrowski, A. Zamani, A. Ciura, J. Rzepka, I. Szatkowski.Tabela po rundzie jesiennej

LP. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 Kasztelan Sierpc 8 24 8 0 0 96:2
2 AP Sochaczew 8 15 5 0 3 75:16
3 GKS Góra 7 9 3 0 4 20:43
4 Czarni Rempin 8 3 1 0 6 15:75
5 Kormoran Łąck 7 3 1 0 5 6:82