Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Zdecydowane zwycięstwo trampkarzy młodszych

W dniu 1.12.2015 r. Trampkarze młodsi U-14 rozegrali sparing z Wiceliderem Warszawskiej Ligi Trampkarzy, Promykiem Nowa Sucha. Ten mecz zakończył się bezdyskusyjnym zwycięstwem naszych zawodników 6:1 (2:0). Jeżeli dodamy, że AP Sochaczew zajęła II miejsce w Lidze Płockiego Związku Piłki Nożnej to konfrontacje pomiędzy "Związkami"  możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Jak powiedział trener Kopa "... nasze zwycięstwo było bezdyskusyjne, byliśmy lepsi pod każdym względem, wynik nie był ani razu zagrożony...". Podsumowując można stwierdzić, że w więcej spodziewaliśmy się po zespole Promyka Nowa Sucha jako Wicelidera swojej ligi. Tajemnicą nie jest też że  AP Sochaczew pracuje nad wzmocnieniami przed rundą Wiosenną, które na pewno poprawią jakość gry tej drużyny. Widać że Trener Kopa za punkt honoru postawił sobie dobre przygotowanie do sezonu rundy wiosennej i powalczenie o Awans do ligi Wojewódzkiej.

Promyk Nowa Sucha - AP Sochaczew 1:6 (0:2)
Bramki dla APS: Kacper Kiewel - 2, Bartosz Zakościelny, Maciej Brdeja, Jakub Teodorowicz, Mateusz Kordzi.
Skład: Alex Zamani, Michał Połeć, Jakub Skumiał, Maciej Brdeja, Dominik Domański, Mateusz Kordzi, Paweł Piórkowski, Karolina Radzikowska, Antoni Rejman,Piotr Stobiecki,Igor Szatkowski,Jakub Teodorowicz,Mateusz Zagajewski,Bartosz Zakościelny,Jakub Kasza, Kacper Kiewel.