Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Udany występ na NAREW CUP 2016

W miniony Weekend drużyna Akademii Piłkarskiej Sochaczew rocznik 2002/2003 wystąpiła w Ogólnopolskim turnieju w Ostrołęce - Narew Cup 2016 zajmując wysokie 6 miejsce.  W mocno obsadzonym turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. AP Sochaczew wystąpiła w grupie ze Stomilem Olszyn, Narwią Ostrołeka i MKS Ciechanów.

APS – Stomil Olsztyn 2:1 Szymon Kiewel, Jakub Kasza
APS Sochaczew - Narew Ostrołęka 3:0 Mateusz Kordzi, Kacper Kiewel, Szymon Kiewel

W decydującym meczu o awans do grupy finałowej AP Sochaczew uległa ekipie MKS Ciechanów 1:2, prowadząc 1:0 i tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania. Tym samym do dalszych gier awansowała drużyna MKS Ciechanów. Podopieczni Pawła Kopy musieli zadowolić się udziałem w barażach. W barażach wystąpiły zespoły z 2 miejsc ze swoich grup: Narew II Ostrołęka, UKS Pułtusk, UKS Złota Ostrołęka.

AP Sochaczew - Złota Ostrołęka 3:0
AP Sochaczew - Narew II  Ostrołęka 1:0 Szymon Kiewel
AP Sochaczew - UKS Pułtusk 3:1 Szymon Kiewel - 2, Jakub Kasza

Tym samym w małej tabeli grupy barażowej 1 miejsce wspólnie zajęli AP Sochaczew i Złota Ostrołęka o awansie decyduje bezpośredni mecz i liczba strzelonych bramek na korzyść Złotej Ostrołęki. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w Turnieju.

Skład: Michał Połeć, Maciej Brdeja, Szymon Kiewel, Kacper Kiewel, Jakub Kasza, Bartosz Zakościelny, Pawel Piórkowski, Mateusz Kordzi, Piotr Stobiecki, Jakub Rzepka, Jakub Skumiał oraz Antoni Rejman.

Po meczu trener powiedział „…zabrakło skuteczności i koncentracji w ostatnich minutach decydującego meczu, uważam, że była to dobra jednostka treningowa i dobre przetarcie przed rozpoczynającym się obozem dochodzeniowym. W mojej ocenie zespól stać był a  powalczyć w tym turnieju o najwyższe cele…”