Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Trampkarze młodsi U-14 rozpoczynają rozgrywki

Już 16 kwietnia trampkarze młodsi prowadzeni przez Pawła Kopę rozpoczną rozgrywki ligowe w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14. Zawodnicy wyjadą na mecz do Bielska, gdzie rozegrają swój pierwszy tegoroczny mecz ligowy z tamtejszym Zrywem. Podkreślamy, że drużyna składa się z zawodników z roczników 2002/2003. 

Jesienią 2015 po odejściu Bartosza Targaszewskiego zawodnicy trenowani byli przez Marcina Płuskę, który jednocześnie był trenerem IV-ligowej Bzury Chodaków. Po otrzymaniu propozycji z Widzewa Łódź trener Płuska rozstał się z naszym klubem, kończąc całościową współpracę. Wtedy podjęto decyzję, aby zespół poprowadził szkoleniowiec z Sochaczewa. Został nim Paweł Kopa i po kilku miesiącach pracy widać, że nowy trener nawiązał odpowiednią komunikację z zawodnikami, co zaowocowało coraz lepszą grą drużyny na boisku. Ważnym elementem organizacyjnym jest także zaangażowanie się Pani Agnieszki Domańskiej w życie drużyny i przyjęcie roli kierownika drużyny.

Poniżej końcowa tabela Płockiej Ligi Okręgowej U-14 (JESIEŃ 2015)

Poz. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Kasztelan Sierpc 8 24 8 0 0 96:2
2 AP Sochaczew 8 15 5 0 3 75:16
3 GKS Góra 8 12 4 0 4 32:44
4 Czarni Rempin 8 3 1 0 6 15:75
5 Kormoran Łąck 8 3 1 0 6 7:94

W okresie zimowym do drużyny po 1,5 rocznej przerwie spowodowanej występami w Wiśle Płock powrócili bracia Szymon i Kacper Kiewel oraz Jakub Kasza. Drużyna dość intensywnie przygotowywała się do tego sezonu. Rozpoczęła swoje przygotowania od wysokiej wygranej z Promykiem Nowa Sucha.

Promyk Nowa Sucha - AP Sochaczew 1:6 (0:2)
Bramki: Kacper Kiewel - 2, Bartosz Zakościelny, Maciej Brdeja, Jakub Teodorowicz, Mateusz Kordzi
Następnie drużyna wystąpiła w Ogólnopolskim turnieju w Ostrołęce - Narew Cup 2016 zajmując wysokie 6 miejsce.  W mocno obsadzonym turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. AP Sochaczew wystąpiła w grupie ze Stomilem Olszyn, Narwią Ostrołęka i MKS Ciechanów.

W lutym odbył się obóz dochodzeniowy na obiektach w Chodakowie i Sochaczewie, treningi odbywały się 2 razy dziennie przez 7 dni. W przygotowaniu wzięło udział 15 zawodników. Na początku marca na sztucznej nawierzchni w Łowiczu wygraliśmy 5:0 z tamtejszym Pelikanem Łowicz, a na koniec przygotowań rozegrano mecz z trampkarzami starszymi U-15 z rocznika 2001, niestety wysoko przegraliśmy 0:9. Jak powiedział nam trener Paweł Kopa "Cel przed sezonem to awans do ligi wojewódzkiej, a wszystko zweryfikuje boisko...".
W tej lidze wystartują tylko 4 drużyny tj. AP Sochaczew, Wisła Płock, Zryw Bielsk i Czarni Rempin.

Kadra drużyny liczy 20 zawodników:
Brdeja, Domański, Gosik, Klin, Kasza, K. Kiewel, Sz. Kiewel, Kordzi, Piórkowski, Połeć, Rejman, Rzepka, Skumiał, Stobiecki, Szatkowski, Teodorowicz, Zakościelny, Zamani, Zarzycki, Pawlak.