Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Kolejna wysoka wygrana juniorów

Nasi juniorzy w mijający długi weekend nie grali. Tydzień temu zaś wysoko pokonali w wyjazdowym meczu drużynę Czarnych Rempin i umocnili swoją pozycję lidera w rozgrywkach Płockiej Ligi Okręgowej Juniorów U-17.

Czytaj więcej...

Czwarte wysokie zwycięstwo juniorów

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy w Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów U-17. Tym razem z bagażem 12 goli wyjechała z Chodakowa ekipa Delty Słupno.

Czytaj więcej...

Zdecydowana wygrana w derbach Sochaczewa

W sobotę 8 kwietnia nasi juniorzy pewnie pokonali rówieśników z Orkana Sochaczew w meczu rozgrywanym w ramach 3. kolejki Płockiej Ligi Juniorów U-17. Już po 15 minutach nasi gracze prowadzili 3:0 i do końca meczu kontrolowali to, co działo się na boisku.

Czytaj więcej...

Wysokie zwycięstwo juniorów na inaugurację

Nasi juniorzy rozpoczęli sezon ligowy. Tej wiosny będą rywalizować w Płockiej Lidze Juniorów U-17. W miniony piątek w Staroźrebach wysoko 8:0 pokonali tamtejszy Świt i zainkasowali komplet punktów.

Czytaj więcej...

Juniorzy rozpoczynają tegoroczny sezon ligowy

Nasi juniorzy (rocznik 2000 i młodsi) rozpoczynają rozgrywki ligowe w Płockiej Lidze Juniorów U-17. W momencie, gdy piszemy ten artykuł oni grają w Staroźrebach swój pierwszy tegoroczny mecz ligowy.

Czytaj więcej...

Wigilijny turniej w Żyrardowie

W sobotę 12 grudnia na boisku AQUA Żyrardów odbył się Wigilijny Turniej Piłkarski Żyrardowianka Cup dla rocznika 2000. Do walki o zwycięstwo stanęły trzy drużyny, które zagrały systemem każdy z każdym. Nasza drużyna wygrała 2 mecze zajmując tym samym 1. miejsce w turnieju. Drużyna gospodarzy – Żyrardowianka – zakończyła rywalizację na drugim miejscu.

Czytaj więcej...

Intensywny tydzień naszych trampkarzy starszych

Bardzo intensywnie rozpoczęli ten sezon nasi trampkarze starsi z rocznika 2000. Niestety na tę chwilę na 3 rozegrane mecze ponieśli oni 3 porażki i płacą tzw. frycowe. Dotychczasowi rywale przewyższali naszą drużynę głównie warunkami fizycznymi, co okazało się na tyle skuteczne, że porażki podopiecznych Adriana Biniendy były dość wysokie.

Czytaj więcej...

Porażka z Legionovią w pierwszym meczu

Rozpoczęli rozgrywki ligowe w I lidze mazowieckiej nasi trampkarze starsi U-15. Pod nieobecność swojego trenera Adriana Biniendy, jego podopieczni przegrali na inaugurację rozgrywek z silną Legionovią 3:6.

Czytaj więcej...

Rocznik 2000 od nowego sezonu w lidze mazowieckiej

Nareszcie udało nam się skompletować wszystkie wyniki i tabelę końcową Płockiej Ligi Trampkarzy U-14. Stąd dopiero teraz możemy opublikować oficjalne ostateczne rozstrzygnięcia.

Czytaj więcej...

Rocznik 2000 zapewnił sobie awans

Podopieczni Adriana Biniendy zapewnili sobie 1. miejsce w Płockiej Lidze Okręgowej Trampkarzy Młodszych U-14. Dzięki temu w przyszłym sezonie zagrają w rozgrywkach I Ligi Mazowieckiej.

Czytaj więcej...

Remis w Gostyninie w meczu na szczycie

Przed nami kolejny piłkarski weekend. Nasza drużyna trampkarzy młodszych w niedzielę podejmuje w Chodakowie Kasztelana Sierpc. A dla uzupełnienia kilka słów o meczu poprzednim, w którym zremisowaliśmy 3:3 z Mazurem Gostynin.

Czytaj więcej...

Wygrana trampkarzy młodszych na inaugurację rundy

Mimo, że nasz rywal zdobył w rundzie jesiennej tylko 3 punkty, to tak na dobrą sprawę nie był to łatwy mecz. Zespół z Drobina przyjechał do Sochaczewa wzmocniony zawodnikami występującymi w ich pierwszej drużynie, która rywalizuje w lidze mazowieckiej.

Czytaj więcej...

Trampkarze U-14 na drugim miejscu w Łowiczu

W sobotę 18 stycznia nasza drużyna z rocznika 2000 wzięła udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, w którym zajęła 2. miejsce.

W nieźle obsadzonych zawodach podopieczni Adriana Biniendy rozegrali kilka niezłych spotkań i byli blisko wygranej w końcowej klasyfikacji. Niestety w finale zagraliśmy bardzo nieskutecznie i ostatecznie przegraliśmy 1:3, choć z przebiegu gry byliśmy stroną dominującą.

Czytaj więcej...

Rocznik 2000 zwycięzcą w Sochaczew Cup 2013

Podopieczni Adriana Biniendy wygrali turniej rocznika 2000 w drugim dniu cyklu turniejów Sochaczew Cup 2013. Po niezwykle pasjonującym finale nasza ekipa wygrała 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Maz. Na 3. miejscu uplasowała się drużyna Błyskawicy Warszawa, która w decydującym meczu pokonała Mazura Gostynin 2:0.

Czytaj więcej...

Wysokie zwycięstwo i jesteśmy mistrzem jesieni

Dobry mecz rozegrali podopieczni Adriana Biniendy, którzy w ostatnim meczu rundy jesiennej pewnie pokonali Spartę Mochowo i tym samym na półmetku rozgrywek zajmują 1. miejsce w tabeli Płockiej Ligi Trampkarzy U-14.

Czytaj więcej...

Zaskakująco wysoka porażka w Gostyninie

Podopieczni Adriana Biniendy przegrali w meczu na szczycie z Mazurem Gostynin. Wynik 4:0 dla gospodarzy jest o tyle zaskakujący, iż kilka tygodni temu to my cieszyliśmy się ze zwycięstwa z Mazurem 5:1.

Czytaj więcej...

Dobry mecz naszych trampkarzy młodszych

Do Chodakowa tym razem przyjechała pierwsza ekipa Pegaza Drobin, która występuje w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-14. Kilka tygodni temu ich druga ekipa przegrała z nami aż 13:0, stąd wzmocnione siły na mecz, który odbył się w ubiegły piątek na naszym boisku.

Czytaj więcej...

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej wygranej

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni Adriana Biniendy w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14. Rywalem była drużyna Sparty Mochowo, która do przerwy postawiła całkiem trudne warunki gry.

Czytaj więcej...

Dwucyfrowy wynik w Sierpcu

Sobotni mecz naszych trampkarzy młodszych był jednostronnym widowiskiem. Po raz drugi w tym sezonie nasz zespół osiągnął wynik dwucyfrowy i pokonał 12:0 Kasztelana Sierpc.

Czytaj więcej...

Mazur Gostynin pokonany

Wygląda na to, że nasi trampkarze młodsi są zdecydowanym faworytem Płockiej Ligi Trampkarzy U-14. Wygrana 5:1 z Mazurem Gostynin potwierdza ten fakt. Teraz pozostaje nam sprawdzić tylko umiejętności Kasztelana Sierpc, z którym zagramy za tydzień, a który do tej pory jeszcze nie rozegrał żadnego meczu w lidze.

Czytaj więcej...

Dwucyfrówka na inaugurację rozgrywek

W swoim pierwszym występie w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14 nasza drużyna zaliczyła wynik dwucyfrowy, pokonując na wyjeździe Pegaza Drobin 13:0. Drużynę Pegaza w dużej większości stanowili chłopcy z rocznika 2001, stąd nie popadamy w huraoptymizm.

Czytaj więcej...