Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Turniej papieski z udziałem AP Sochaczew U-12

W dniu 29 maja 2015 roku w Płocku w obiektach Wisły Płock odbędzie się VII Papieski Turniej Piłki Nożnej. Na turniej zaproszono drużynę Akademii Piłkarskiej Sochaczew prowadzoną przez Krystiana Gołębiowskiego.

Czytaj więcej...

Porażka po dobrym meczu

Podopieczni Krystiana Gołębiewskiego rozpoczęli rundę wiosenną w rozgrywkach Płockiej Ligi Orlików U-12 (rocznik 2003). W inauguracyjnym meczu z Amatorem Maszewo, który odbył się w dniu 30.04.2015 r. nasza drużyna przegrała po dobrym meczu 0:2.

Czytaj więcej...

Udany turniej naszych orlików

W niedzielę odbył się drugi turniej w ramach Płockiej Ligi Orlik U-11 (rocznik 2003). Tym razem nasza ekipa wygrała dwa razy i jeden mecz zremisowała. Po pasjonujących bojach nasz udział możemy zaliczyć na plus. Za tydzień kolejny turniej.

Czytaj więcej...

Debiut naszych Orlików w Płockiej Lidze Orlik U-11

Drużyna naszych "dziesięciolatków" w sobotę wystartowała w rozgrywkach Płockiej Ligi Orlik U-11. To był debiut naszej ekipy w tego typu zawodach. Drużyna na szybko została złożona z zawodników do tej pory trenujących w roczniku 2002, a urodzonych w 2003 roku i młodszych.

Czytaj więcej...

Orliki zagrają systemem turniejowym

W najbliższą sobotę wystartują w Płockiej Lidze Orlików U-11 podopieczni Krystiana Gołębiewskiego i Bartosza Targaszewskiego z rocznika 2003. Do rozgrywek zgłosiło się 16 zespołów, w tym jedna nasza drużyna.

Czytaj więcej...