Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Porażka po dobrym meczu

Podopieczni Krystiana Gołębiewskiego rozpoczęli rundę wiosenną w rozgrywkach Płockiej Ligi Orlików U-12 (rocznik 2003). W inauguracyjnym meczu z Amatorem Maszewo, który odbył się w dniu 30.04.2015 r. nasza drużyna przegrała po dobrym meczu 0:2.

Jeżeli jednak spojrzymy na wynik z rundy, kiedy przegraliśmy z tym samym Amatorem 0:10, to widać, że nasza drużyna dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Trener po meczu powiedział, że cała drużyna, mimo przegranej zasłużyła na podziękowania za zaangażowanie i wolę walki. Ponadto w szczególności trener wyróżnił J. Pietruszewskiego.

Amator Maszewo – AP Sochaczew 2:0
Skład:
M. Bednarski, D. Rudnicka, J. Skumiał, J. Rzepka, J. Fergin, J. Gruczek, J. Kowalczyk, J. Brokon, Martyna Sokołowska, J. Pietruszewski. D. Kubiak, M. Dobrowolski, P. Kubiszewki oraz Ł. Blasiak.