Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wygrana i dwie porażki młodzików U-13

Nasza drużyna z rocznika 2004 rozegrała w kwietniu 3 mecze ligowe, w których zdobyła 3 punkty. W pierwszej tegorocznej kolejce w Płockiej Lidze Młodzików U-13 Akademia pokonała Stegny Wyszogród 2:1. Niestety dwa kolejne mecze zakończyły się porażkami naszego zespołu.

Czytaj więcej...

Inauguracja rundy wiosennej dla młodzików U-13

Dzisiaj rozpoczynają rundę wiosenną nasi piłkarze z rocznika 2004, którzy w pierwszym tegorocznym ligowym meczu zmierzą swoje siły ze Stegnami Wyszogród. Początek zawodów o godz. 11.00 na boisku w Chodakowie. Zanim nasza ekipa wybiegnie na boisko kilka zdań podsumowujących zimowy okres przygotowawczy.

Czytaj więcej...

Terminarz Płockiej Ligi Młodzików U-12

W sobotę 7 maja 2016 ruszają rozgrywki Płockiej Ligi Młodzików U-12 (rocznik 2004). Nasza drużyna podobnie jak Orliki U-11 grają w grupie mistrzowskiej. Rozgrywki prowadzone są w formie ligowej, każdy z każdym, mecz i rewanż - dwa mecze co dwa tygodnie. W dalszej części wiadomości prezentujemy terminarz oraz godziny spotkań naszej drużyny.

Czytaj więcej...

Orliki wygrali w sparingu ze Stegnami Wyszogród

Kończy się okres przygotowawczy dla rocznika 2004. Już 7 maja zespół rozpocznie rywalizację w Płockiej Lidze Orlików U-12. W rundzie jesiennej zespół zagrał bardzo dobrze i awansował do Grupy  Mistrzowskiej, gdzie zmierzy się z: Wisłą Płock, Kasztelanem Sierpc, Spójnią Mała Wieś, Pegazem Drobin oraz Wisłą Duninów.

Czytaj więcej...

Młodziki U-12 pokonali drużynę Orkana Sochaczew

W czwartek, 14 kwietnia drużyna z rocznika 2004 prowadzona przez trenerów - Juliusza Kruszankina oraz Sebastiana Sałka wysoko pokonała rówieśników z Orkana Sochaczew. Mimo, iż wynik do przerwy był sprawą otwartą, to już w drugiej połowie nasi chłopcy nie pozostawili złudzeń i pewnie wygrali ten sparing. Trener po meczu był zadowolony ze wszystkich swoich zawodników i pochwalił pracę jaką włożyli w to zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Młodzików U-12 w Płocku za nami

W sobotę 12 grudnia 2015 roku odbył się Turniej Mikołajkowy Płockiej Ligi Młodzik U-12. Na starcie stanęło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. AP Sochaczew po losowaniu trafiło do Gr. B. w której rywalizowało z PEGAZEM Drobin, STEGNAMI Wyszogród oraz POGONIĄ Słupia.

Czytaj więcej...

Podsumowanie rundy jesiennej - rocznik U-12

Zawodnicy prowadzeni przez Krystiana Gołębiewskiego oraz Sebastiana Sałka zakończyli rundę jesienną Płockiej Ligi Młodzików U-12, która rozgrywana jest w systemie zorganizowanym – turniejowym. Był to bardzo dobry sezon młodzików, którzy awansowali z trzeciego miejsca gr. II do Ligi Mistrzowskiej PLM i w rundzie wiosennej zagrają w tej lidze.

Czytaj więcej...

Ruszyła Płocka Liga Młodzików U-12

W sobotę 5 września swoje pierwsze mecze rozegrała drużyna trenera Krystiana Gołębiowskiego. Młodzicy rywalizują w grupie II z następującymi drużynami: Pegaz Drobin, Wisła Duninów, Skrwa Łukomie, Pogoń Słupia i Orkan Sochaczew. Drużyna młodzików rozpoczęła ligę obiecująco – w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet 6 punktów.

Czytaj więcej...