Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Młodziki U-12 pokonali drużynę Orkana Sochaczew

W czwartek, 14 kwietnia drużyna z rocznika 2004 prowadzona przez trenerów - Juliusza Kruszankina oraz Sebastiana Sałka wysoko pokonała rówieśników z Orkana Sochaczew. Mimo, iż wynik do przerwy był sprawą otwartą, to już w drugiej połowie nasi chłopcy nie pozostawili złudzeń i pewnie wygrali ten sparing. Trener po meczu był zadowolony ze wszystkich swoich zawodników i pochwalił pracę jaką włożyli w to zwycięstwo.

AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 6:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Dobrowolski – 2, Janek Pietruszewski, Dominik Pietruszewski, Oliwier Bednarski oraz Kuba Kowalczyk

Skład: Michal Bednarski, Jakub Gruczek, Kuba Kowalczyk, Norbert Prengowski, Łukasz Piecka, Janek Pietruszewski, Dominik Pietruszewski, Oliwier Bednarski, Mateusz Dobrowolski, Dawid Kubiak, Patryk Kacperski oraz Piotr Dasiewicz.

A już za tydzień w czwartek, 21 kwietnia młodzicy rozegrają kolejny sparing. Przeciwnikiem będzie zespół Stegien Wyszogród. Sparing odbędzie się na prywatnym boisku Pana Kazimierza Mroczka w Kątach. I w tym miejscu chcieliśmy bardzo podziękować Panu Kazimierzowi za bezinteresowne wsparcie naszych drużyn, które mogę korzystać z boiska. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.