Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Inauguracja rundy wiosennej dla młodzików U-13

Dzisiaj rozpoczynają rundę wiosenną nasi piłkarze z rocznika 2004, którzy w pierwszym tegorocznym ligowym meczu zmierzą swoje siły ze Stegnami Wyszogród. Początek zawodów o godz. 11.00 na boisku w Chodakowie. Zanim nasza ekipa wybiegnie na boisko kilka zdań podsumowujących zimowy okres przygotowawczy.

Po prawie miesięcznej przerwie w styczniu podopieczni Sebastiana Sałka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W marcu drugim trenerem zespołu został Maciej Pater, zawodnik naszej czwartoligowej Bzury Chodaków, trener z licencją UEFA B. Jest to konsekwencja systematycznego wprowadzania w naszej Akademii modelu z dwoma trenerami w każdym roczniku. 

TURNIEJE HALOWE
W lutym i w marcu młodzicy brali udział w kilku turniejach halowych. W pierwszym z nich w Iłowie zajęli 3. miejsce. Rywalizowało 6 ekip każdy z każdym.

Końcowa kolejność:
1. Pelikan Łowicz 11 pkt.
2. Unia I Iłów  11 pkt.
3. AP Sochaczew 8 pkt.
4. KS Kutno 7 pkt.
5. Żyrardowianka Żyrardów 4 pkt.
6. Unia II Iłów 0 pkt.

W Iłowie naszą drużynę reprezentowali: Konrad Kowalski, Kuba Gruczek, Kuba Kowalczyk, Łukasz Piecka, Kamil Majewski, Dominik Pietruszewski, Jan Pietruszewski, Patryk Kacperski, Igor Marcinkowski, Norbert Prengowski

W turnieju halowym w Wyszogrodzie nasz zespół zajął 2. miejsce. W meczu finałowym uległ Świtowi Staroźreby 1:3, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Patryka Kacperskiego.

Końcowa kolejność:
1. Świt Staroźreby
2. AP Sochaczew
3. Amator Maszewo
4. Spójnia Mała Wieś
5. Orkan Sochaczew
6. ULKS Ciółkowo
7. Stegny I Wyszogród
8. Stegny II Wyszogród

W Wyszogrodzie grali: Konrad Kowalski, Dominik Pietruszewski, Jan Pietruszewski, Igor Dragan, Igor Marcinkowski, Łukasz Piecka, Kuba Mazgaj, Patryk Kacperski, Kuba Kowalczyk, Kuba Gruczek, Norbert Prengowski, Dawid Kubiak

Ponadto nasza drużyna uczestniczyła w cyklu Turniejów 4 Drużyn, jednak w tych turniejach graliśmy z ekipami o 1-3 lata starszymi i z góry byliśmy skazani na porażkę. Mimo to nasi chłopcy niejednokrotnie toczyli wyrównane boje i nie przestraszyli się dużo większych i starszych rywali. Na pewno szkoleniowo jest to cenne doświadczenie, a wyniki ostateczne nie są istotnymi.

MECZE SPARINGOWO - TRENINGOWE

AP Sochaczew 2004 - AP Sochaczew 2005 12:6
Skład: Konrad Kowalski, Dominik Pietruszewski, Jan Pietruszewski, Igor Dragan, Igor Marcinkowski, Łukasz Piecka, Kuba Mazgaj, Patryk Kacperski, Kuba Kowalczyk, Kuba Gruczek, Norbert Prengowski, Dawid Kubiak, Piotr Dasiewicz

Stegny Wyszogród - AP Sochaczew 2:4
Bramki dla APS: Patryk Kacperski - 3, Kuba Kowalczyk (rzut wolny)
Skład: Konrad Kowalski, Dominik Pietruszewski, Jan Pietruszewski, Igor Dragan, Igor Marcinkowski, Łukasz Piecka, Kuba Mazgaj, Patryk Kacperski, Kuba Kowalczyk, Kuba Gruczek, Norbert Prengowski, Dawid Kubiak, Piotr Dasiewicz