Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Turniej Halowy Piłki nożnej dla rocznika 2005 w Iłowie

W dniu 6 lutego odbył się turniej Piłki Nożnej dla roczników 2005. Drużyna prowadzona przez Ireneusza Pawlaczyka zajęła 4 miejsce po bardzo dobrym występie. W turnieju wystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Poniżej przedstawiamy wyniki grupy w której występowała Nasza drużyna.

AP Sochaczew- AP Żyrardowianka 2-0 B.Krawczak, D. Łyczywek
AP Sochaczew - UNIA II Iłów 4-0 B.Krawczak 2, K.Grzegorowski, T.Tomczak
AP Sochaczew - Delta Soccer Słupno 2-0 O. Nowicki - 2

W meczu o 3 miejsce nasza drużyna uległa nieznacznie Delcie Soccer Słupno 1:0. Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany jednogłośnie Oskar Nowicki. Turniej pokazał, że widać pracę włożoną przez trenera. Już niedługo rusza liga a osiągnę wyniki przez drużynę w turniejach są dobrym prognostykiem na przyszłość.

AP Sochaczew wystąpiła w składzie: Bartosz Krawczak, Oskar Nowicki, Dominik Łyczywek, Adam Krysiak, Adam Tomczak, Tomasz Tomczak, Szymon Szczepaniak, Mateusz Kluczyl, Miłosz Kluczyk, Kacper Grzegorowski, Karol Narkintowicz.

Ostateczna tabela turnieju:

1. POGOŃ Grodzisk Mazowiecki
2. PELIKAN Łowicz
3. DELTA Słupno
4. AP Sochaczew
5. UNIA Iłów
6. STEGNY Wyszogród
7. AP  Żyrardów
8. UNIA II Iłów