Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie rundy jesiennej - Żaki U-9

Dwie drużyny Żaków prowadzone przez trenerów Michała Dziepaka oraz Kacpra Bargła wzięły udział w rozgrywkach Płockiej Ligi Żaków U-9 i trzeba powiedzieć, że był to bardzo udany start. Dwie drużyny to łącznie ponad 50 zawodników w rocznikach 2007/2008.


Drużyna prowadzona przez M. Dziepaka, od ponad roku uczestniczy w zorganizowanych treningach i bierze udział w różnych turniejach i grach kontrolnych. Drużyna prowadzona przez K. Bargła od września tego roku rozpoczęła rywalizację w Płockiej Lidze Żaków U-9. Łącznie w lidze udział wzięło 20 zespołów w systemie zorganizowanym Turniejowym. Głównymi celami POZPN i działaczy oraz sztabu szkoleniowego w uczestnictwie dzieci w takich  rozgrywkach jest w szczególności: popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i rozbudzanie dziecięcych pasji,  wychowanie przez sport, promocja zabawy w duchu fair play, zapewnienie młodym piłkarzom możliwości rywalizacji na etapie przygotowania wstępnego z akcentem na zachowanie kreatywne,  spełnianie dziecięcych marzeń, poszukiwanie młodych kandydatów do szkolenia piłkarskiego, propozycja aktywnego spędzania wolnego czasu, uaktywnienie ośrodków piłkarskich w środowisku miejskim i wiejskim, dostarczenie radości i satysfakcji z rywalizacji sportowej, zainteresowanie piłką nożną młodych adeptów, zapewnienie wszechstronnego rozwoju sportowego, kształtowanie osobowości zawodników oraz  opanowanie podstaw najważniejszych umiejętności piłkarskich. Przedstawione cele są elementem dobrej zmiany, która szeroką falą wchodzi do polski w świecie piłkarskim. Przestała liczyć się tylko rywalizacja
a ważne są także inne elementy powodujące odpowiednie możliwości rozwojowe i wychowawcze dzieci. Podsumowując, wszyscy musimy mieć przyjemność z tego co robimy a ponad wszystko liczy się dobra współpraca i wzajemne zrozumienie oraz szacunek na linii rodzic – dziecko – trener – kibic – sędzia.   Jeżeli dodamy, że Michał Dziepak na co dzień jest sędzią piłkarskim, a Kacper Bargieł jest podstawowym zawodnikiem IV ligowej Bzury Chodaków i ma za sobą występy między innymi w 3 lidze to możemy być spokojni o jakość sportową i rozwój tych najmłodszych adeptów piłki nożnej.  Można poczynić już pewne podsumowania, i stwierdzić, że to są  bardzo dobre „roczniki naborowe” do Akademii Piłkarskiej Sochaczew, która jest częścią  Klubu Sportowego „Bzura Chodaków” i to Ci chłopcy mają stanowić w przyszłości  trzon pierwszego zespołu BZURY CHODAKÓW. Przed chłopcami ( nim dojdą do seniorów) 10 lat pracy i zaliczenie pobytu w ligach dla: Orlików, Młodzików, Trampkarzy oraz Juniorów – chłopcy powodzenia!
Poniżej przedstawiamy pełną informację z podsumowania rundy jesiennej dla obydwu drużyn.

Płocka Liga Żaków U-9

13 września 2015 r. odbył się I Ligowe mecze w systemie Turniejowym - Zorganizowanym Płockiej Ligii Żaków U - 9.

Akademia Piłkarska I Sochaczew

AP I Sochaczew - Stegny Wyszogród 2:0 Sz. Kantorski, F. Zygmunciak
AP I Sochaczew - FA Gąbin 1:0 D. Rokicki
AP I Sochaczew - Wisła II Płock 3:1 D. Rokicki - 2, O. Siemieniec

Skład: K. Pisarek, K. Olejnik, F. Zygmunciak, Sz. Kantorski, M. Wojda, Sz. Adamcewicz, O. Mroczek,  M. Pytkowski, O. Siemieniec,  D. Rokicki, W. Czepulaniec, K. Mamcarz.

Akademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew – Królewscy Płock  0:4
AP II Sochaczew - BSS Płock 0:0
AP II Sochaczew - FA Gostynin 0:4

Skład: K. Białas, M. Kucharski, P. Stobiecki, A. Szymański, P. Szymański, I. Fergin, N. Lewandowski, M. Godlewski, D. Stobiecki, M. Szypszak, A. Krawczak, P. Ziółkowski.Turniej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie U-9

W dniu 20 września 2015 r. w turnieju wzięło udział 10 drużyn, poniżej wyniki. Turniej organizowany był przez Akademię Piłkarską Sochaczew, która funkcjonuje przy KS Bzura Chodaków. Nasze drużyny osiągnęły następujące wyniki:

Grupa A
AP I Sochaczew - Błonianka Błonie 2:2
AP I Sochaczew - MDK Płock 3:1
AP I Sochaczew - OSiR I Żyrardów 3:1
AP I Sochaczew - Soccer Słupno 1:3

Grupa B
AP II Sochaczew - Wisła Płock 0:6
AP II Sochaczew - OSiR II Żyrardów 0:1
AP II Sochaczew - ORKAN Sochaczew 0:4
AP II Sochaczew - AP Łowicz 0:1

Mecz o 9. miejsce
AP II Sochaczew - MDK Płock 1:3

Mecz o 5. miejsce
AP I Sochaczew - ORKAN Sochaczew 4:0

Ostateczna kolejność w turnieju:
1. Wisła Płock
2. Błonianka Błonie
3. Soccer Słupno
4. AP Łowicz
5. AP I Sochaczew
6. ORKAN Sochaczew
7. OSiR I Żyrardów
8. OSiR  II Żyrardów
9. MDK Płock
10. AP II SochaczewAP I Sochaczew wystąpiło w składzie:
Szymon Adamcewicz, Wiktor Czepulaniec, Adam Gołebiewski, Hubert Jasinski, Szymon Kantorski, Natan Karasek, Stanislaw Kazmierczak, Piotr Magdalinski, Kacper Mamcarz, Oliwier Mroczek, Jakub Olejnik, Kacper Pisarek, Patryk Pływaczewski, Michal Pytkowski, Dominik Rokicki, Aleksander Siemieniec, Wiktor Solski, Kamil Tempczyk, Mateusz Wojda, Filip Zygmunciak

AP II Sochaczew wystąpiło w składzie:
Michał Kucharski, Marcel Marczewski, Kacper Duplicki, Bartek Dybiec, Albert Tyl, Wiktor Szewczyk, Adam Małczak, Kuba Selerski, Antek Bieńczyk, Norbert Lewandowski, Piotr Chruśliński, Adam Krawczak, Kuba Skrocki, Michał SzypszakPłocka Liga Żaków U-9

26 września 2015 r. odbył się Ligowe mecze w systemie Turniejowym - Zorganizowanym Płockiej Ligi Żaków U - 9.

Akademia Piłkarska I Sochaczew

AP Sochaczew - Stegny Wyszogród 6:0 M. Pytkowski - 2, D. Rokicki, M. Wojda
AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 4:0 M. Pytkowski, K. Pisarek, bramka samobójcza
AP Sochaczew - Wisła I Płock 1:2 Pytkowski

Skład: H. Jasiński, S. Kantorski, N. Karasek, S. Kaźmierczak, K. Tempczyk, W. Solski, K. Mamcarz, J. Olejnik, K. Pisarek, M. Pytkowski, D. Rokicki, A. Siemieniec, M. Wojda, F. Zygmunciak.

Akademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew - Wisla II Płock 0:3
AP II Sochaczew - BSS Socatots Płock 2:1 K. Tomczyk, B. Pszczółkowski
AP II Sochaczew - Amator Maszewo 2:2 P. Szymański – 2

Skład: M. Marczewski, J. Białas, A. Szymański, P. Szymański, M. Majewski, J. Selerski, P. Stobiecki, D. Stobiecki, B. Pszczółkowski, I. Fergin, W. Szewczyk, K. Tomczyk

Turniej Żaków U – 9  w Staroźrebach

W wolny weekend 2- 4 Października 2015 r. Kolejny Turniej rozegrali podopieczni Michała Dziepaka. Tym razem był to Turniej w Staroźrebach. Trener Michał Dziepak wystawił dwie drużyny.  Nasze drużyny
w Turnieju zajęły 3 i 5 miejsce.

Akademia Piłkarska I Sochaczew

AP I Sochaczew - Świt Staroźreby II 6:0  W. Czepulaniec – 2, W. Solski – 3, M. Pytkowski
AP I Sochaczew - Soccer Delta Słupno II 2:1 Sz. Kantorski, bramka samobójcza
AP I Sochaczew - Świt Staroźreby 0:1
AP I Sochaczew - Soccer Delta Słupno 1:5 M. Pytkowski

Akademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew - Świt Staroźreby 0:1
AP II Sochaczew - Świt Staroźreby II 2:0 O. Mroczek,  O. Siemieniec
AP II Sochaczew - Soccer Delta Słupno 1:1 O. Mroczek
AP II Sochaczew - Soccer Delta Słupno II 0:2
AP I Sochaczew - AP II Sochaczew 1:1 M. Pytkowski, O. Mroczek

Skład drużyn:
AP I Sochaczew: K. Olejnik, W. Czepulaniec, Sz. Kantorski, N. Karasek, M. Pytkowski, A. Owczarzak, W. Solski, K. Tempczyk

AP II Sochaczew: K. Pisarek, P. Magdaliński, K. Mamcarz, D. Rokicki, O. Mroczek, O. Siemieniec, P. Pływaczewski, A. Gołębiewski

Płocka Liga Żaków U – 9

W niedzielę 11 października rozegrano kolejne mecze w Płockiej Lidze Żaków.

Akademia Piłkarska I Sochaczew  

AP Sochaczew - Stegny Wyszogród 2:1 F. Zygmunciak, M. Wojda
AP Sochaczew - FA Gąbin 1:1 D. Rokicki  
AP Sochaczew - Wisła Płock 1:3 M. Pytkowski

Akademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew - Amator Maszewo 0:1
AP II Sochaczew - Orkan Sochaczew 1:1 B. Pszczółkowski
AP II Sochaczew - Królewscy Płock 1:8 B. Pszczółkowski

Składy drużyn:
AP I Sochaczew: K. Pisarek, K. Olejnik, F. Zygmunciak, Sz. Kantorski, M. Pytkowski, K. Mamcarz, D. Rokicki, Sz. Adamcewicz, W. Czepulaniec, H. Jasiński, P. Pływaczewski, M. Wojda, O. Siemieniec
AP II Sochaczew: K. Białas, K. Selerski, P. Szymański, M. Majewski, D. Stobiecki, P. Stobiecki, M. Godlewski, P. Chruśliński, I. Fergin, N. Lewandowski, B. Pszczółkowski, A. Krawczak, K. Masłowski.