Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wygrana w Turnieju Pogoń CUP – Rocznik 2008

W sobotę nasza drużyna prowadzona przez Michała DZIEPAKA wzięła udział w turnieju Pogoń CUP 2016 dla rocznika 2008 w Milanówku. Drużyna rywalizowała w  Grupie A, w której osiągnęła następujące rezultaty.

 

 

AP Sochaczew - Talent Targówek 3-1 Oliwier Mroczek , Michał Pytkowski  Kacper Mamcarz
AP Sochaczew - GKS Pogoń II Grodzisk 4-0 Wiktor Czepulaniec - 3 , Oliwier Mroczek
AP Sochaczew - LKS Chlebnia 2-0 Wiktor Czepulaniec , Michał Pytkowski

Następnie w grupie mistrzowskiej młodzi adepci piłki nożnej rozpoczęli od zwycięstwa 5:1 pokonując w efektownym stylu drużynę MDK Płock. Bramki dla APS zdobyli: Michał Pytkowski - 2 , Natan Karasek , Antek Owczarzak , Wiktor Czepulaniec.

Kolejny mecz to porażka w dramatycznych okolicznościach z drużyną Talentu Targówek 0-1. Po tym meczu drużyna prowadzona przez Michała Dziepaka wiedziała jedno, przy rezultatach innych meczy tylko zwycięstwo z Pogonią I Grodzisk dawało ostateczne zwycięstwo w całym Turnieju . Każde inne rozstrzygniecie zgodnie z regulaminem turnieju dawało Naszej drużynie 3 miejsce. Decydujący mecz z gospodarzami toczony był w szybkim tempie, w którym trzeba przyznać otwarcie Pogoń Grodzisk była stroną przeważającą.  Na 10 sekund przed końcem, kiedy gospodarze rozpoczęli już świętowanie wygranej spotkanie diametralnie zmieniło swoje oblicze. Wybitą przez obrońców piłkę na środku boiska przyjął WIKTOR CZEPULANIEC  i strzałem z połowy boiska, niemalże w okienko bramki przeciwnika zapewnił drużynie APS rocznik 2008 zwycięstwo w turnieju. Po końcowym gwizdku sędziego radości zawodników i wzruszenia rodziców nie było końca. Dodatkowo należy podkreślić fakt, iż najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Pisarek. Natomiast Wiktorowi Czepulańcowi zabrakło 1 bramki do zdobycia tytułu Króla Strzelców Turnieju. Na wybitne słowa uznania zasługuje OLEK SIEMIENIEC, który na piątkowym treningu doznał kontuzji wykluczającej go z turnieju. Olek pojechał na turniej i jako asystent trenera dzielnie wspierał kolegów przeżywając z nimi piłkarskie emocje. Podsumowując trzeba podkreślić, że to drugi w ostatnim czasie wygrany turniej przez rocznik 2008 prowadzony przez Michała Dziepaka, nie jest też tajemnicą, że ten rocznik rywalizuje najczęściej ze starszymi kolegami z rocznika 2007, a ta rywalizacja daje większe doświadczenie i jak widać pozwala zwyciężać
z okoliczną konkurencją. Jeszcze raz gratulujemy wyniku sportowego i zdobycia kolejnego doświadczenia.

Skład: Pisarek Kacper, Olejnik Kuba, Karasek Natan, Czepulaniec Wiktor, Mroczek Oliwier, Owczarzak Antek, Adamcewicz Szymon, Pytkowski Michał, Mamcarz Kacper.