Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Nowy regulamin i umowy

Od 1 października 2017 r. zawodnicy będą mogli uczęszczać na treningi pod warunkiem podpisania przez rodzica lub opiekuna prawnego umowy z AP Sochaczew. Zmiana ta jest związana z reorganizacją Akademii, która usprawni działanie APS. Zmianie nie ulega wysokość składek.

Wzór umowy: WZÓR UMOWY AP SOCHACZEW (PLIK PDF)

Przed podpisaniem umowy prosimy o wypełnienie kwestionariusza: KWESTIONARIUSZ (LINK)

Po wypełnieniu kwestionariusza zostaną Państwo poinformowani, gdy umowa zostanie przygotowana do podpisania.

Istnieje możliwość podpisania umowy bez wcześniejszego wypełnienia kwestionariusza, ale będzie się to wiązało z dłuższym czasem oczekiwania bezpośrednio przed podpisaniem umowy.

W celu podpisania umowy zapraszamy do siedziby Klubu (ul. Chopina 101, 96-503 Sochaczew) od 21 sierpnia 2017 r., od poniedziałku do piątku, od godz. 16:00 do godz. 19:00.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: tel. 570 984 162 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Od dnia 1 września 2017 r. obowiązuje nowy Regulamin Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Regulamin nie wprowadza rewolucyjnych zmian, a jedynie porządkuje funkcjonowanie zawodników, trenerów i ogólnie Akademii.

Aktualna wersja: REGULAMIN AP SOCHACZEW (PLIK PDF)