Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 6-7.06.2015

Krótkie podsumowanie weekendu w wykonaniu naszych młodzieżowych drużyn. Cenne zwycięstwo odniosła drużyna prowadzona przez Tomka Trafalskiego i przeskoczyła Bug Wyszków. Chcemy również przypomnieć o pikniku rodzinnym, który odbędzie się już 21 czerwca.


Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych U – 17 (rocznik 1998)

AP Sochaczew - Victoria Sulejówek 1:3 (1:0)  
Bramka: J. Kowalski
Skład:  F. Szypszak, F. Jeznach, K. Komorowski, J. Kowalski, P. Kalota, S. Adamski, B. Tomaszewski, A. Zając, K. Szczepaniak, K. Wojciechowski, R. Grefkowicz
Rezerwowi: K. Grajber, D. Sobczak, J. Malinowski, M. Kowalski.

Płocka I Liga Juniorów Młodszych U – 16 (rocznik 1999 /2000)

Orzeł Goleszyn - AP Sochaczew 4:0

Wojewódzka I Liga Trampkarzy U – 14 (rocznik 2001)

AP Sochaczew – UNIA Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka:  A. Tomczyk
Skład: A. Zwierz, K. Siejka, S. Felczak, K.Skurzewski, K.Świątek, P.Bednarczyk, A. Żółtowski, A. Tomczyk, D.Biszczan, P.Żakowski, D.Piecka
Rezerwowi: P. Jaskólski, M.Bociek, W. Biszczan, A. Wójcicki, J. Niemyjski, K. Kubicki, P.Karczewski,

Płocka Liga Młodzików  U – 12 (rocznik 2003)

AP Sochaczew - Mazur Gostynin 2:3 Gruczek, Fergin
AP Sochaczew - Mazowia Słubice 4:0 Gruczek, Ciura, Skumiał, Sokołowska
Skład: Bednarski, Sokołowska, Mechlinska, Skumiał, Prengowski, Gruczek, Rudnicka, Skorupski, Kaźmierski, Pietruszewski, Rzepka, Kowalczyk, Kubiak, Ciura, Fergin, Orliński

Płocka Liga Orlików  U – 11 (rocznik 2004)

Stegny Wyszogród - AP Sochaczew 0:2 M. Dobrowolski, J. Pietruszewski
Błękitni Gąbin - AP Sochaczew 0:2 M. Pączek, Łukasz Piecka
Pogoń Słupia - AP Sochaczew 0:3 M. Dobrowolski, M. Pączek, Ł. Piecka
Unia Iłów - AP Sochaczew 2:3 K. Gruczek, M. Dobrowolski
Skład: K. Kowalski, M. Bednarski, Ł. Blasiak, J. Pietruszewski, M. Pączek, K. Kowalczyk, Ł. Piecka, M. Dobrowolski, D. Kubiak, K. Winnicki, N. Prengowski, K. Gruczek

Turniej czterech Miast - Skrzaty (Skierniewice)

Nasi najmłodsi zawodnicy prowadzeni przez Michała Dziepaka nie zwalniają tempa. W dniu 4 czerwca na Orliku w Skierniewicach odbył się kolejny turniej z cyklu Turniej 4 Miast dla rocznika 2007.Drużyna Michała Dziepaka rozegrała trzy spotkania po 25 minut każde.
Wyniki:
AP Sochaczew - OSIR Żyrardów 1:3 Siemieniec
AP Sochaczew - GKS Pogoń Grodzisk Maz. 5:1 Pisarek, Kantorski, Rokicki - 3
AP Sochaczew - Widok Skierniewice 1:11 Rokicki
Skład: S. Adamcewicz,  K. Pisarek, D. Rokicki, M. Pytkowski, K. Mamcarz, O. Siemieniec, W. Czepulaniec, K. Olejnik, K. Tempczyk, S. Kantorski, S. Kaźmierczak

Turniej czterech Miast - Skrzaty (Grodzisk Mazowiecki)

Wyniki:
AP Sochaczew - GKS Pogoń Grodzisk Maz. 5:1 Rokicki - 3, Wojda, Siemieniec
AP Sochaczew - Widok Skierniewice 2:4 Siemieniec - 2
AP Sochaczew - OSIR Żyrardów 1:3 Siemieniec
Skład: S. Adamcewicz, K. Pisarek, D. Rokicki, M. Pytkowski, K. Mamcarz, O. Siemieniec, K. Olejnik, K. Tempczyk, S. Kantorski, S. Kaźmierczak, M. Wojda, O. Mroczek, P. Pływaczewski