Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Komunikat dla rodziców i trenerów

Drodzy Rodzice i Trenerzy Akademii!

W związku z dynamicznym rozwojem Klubu Sportowego Bzura Chodaków i funkcjonującej  przy niej Akademii Piłkarskiej Sochaczew, Zarząd oraz Trenerzy szukają wielu rozwiązań by stale doskonalić system szkolenia w naszym klubie. Dążąc do najwyższych standardów pracy z młodzieżą Zarząd Akademii Piłkarskiej Sochaczew nawiązał współpracę z trenerami zajmującymi się przygotowaniem fizycznym młodych piłkarzy.

W związku z rosnącym zainteresowaniem i napływającymi pytaniami ze strony rodziców i młodzieży Naszej Akademii zdecydowaliśmy się skierować do Państwa ofertę trenerów reprezentujących grupę #wezcienasdoligi, która to już od końca zeszłego sezonu sprawuje pieczę nad przygotowaniem fizycznym pierwszego zespołu KS Bzura Chodaków.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Pragniemy przypomnieć, iż ukierunkowany i adekwatny do fazy wzrastania trening motoryczny znacząco zapobiega występowaniu kontuzji i sprzyja rozwojowi potencjału zawodnika w kolejnych latach szkolenia.

Chętnych do współpracy trenerów, rodziców i zawodników prosimy o kontakt z Akademią, bądź bezpośrednio z Mateuszem Oszustem lub Mateuszem Koziełem w sposób podany w prezentacji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Link do pobrania prezentacji TUTAJ.