Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 12-13 wrzesień 2015 r.

Ruszyły już wszystkie rozgrywki z udziałem naszych drużyn. Juniorzy młodsi po dobrym meczu ulegli na wyjeździe liderowi Amatorowi Maszewo 2:3 (2:2). Trampkarze starsi rocznik 2001 prowadzeni przez Tomasza Trafalskiego zremisowali na własnym boisku z Legionovią Legionowo 1:1 (1:1) w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy U-15.

Trampkarze młodsi rozbili na wyjeździe Kormorana Łąck aż 12:0 (4:0). Orliki z rocznika 2005/2006 w Płockiej Lidze Orlików wygrali dwa mecze i jeden zremisowali zdobywając 7 pkt. co zapewniło im prowadzenie w tabeli gr. III.  Swoją ligę rozpoczęli także podopieczni trenerów Michała Dziepaka i Kacpra Bargła w Płockiej Lidze Żaków U-9. Drużyna Michała Dziepaka wygrała wszystkie trzy mecze, a drużyna Kacpra Bargła przegrała dwa mecze i jeden zremisowała. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Płocka Liga Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 1999/2000)

Amator Maszewo – AP Sochaczew 3:2 (2:2)
Bramki: M. Struzik - 2.

Skład: B. Mijas, K. Pisarek, P. Komorowski, M. Kowalski, Sz. Adamski, F. Jeznach, J. Kowalski, K. Pisarek, K. Dudziński, M. Struzik, M. Żakowski.

Wojewódzka Liga Trampkarzy U-15 (rocznik 2001)

AP Sochaczew – Legionovia  1:1 (1:1)
Bramki:  D. Piecka

Skład: A. Zwierz, K. Świątek, K. Skurzewski, Sz. Felczak, K. Siejka, W. Biszczan, A. Tomczyk, A. Żółtowski, D. Biszczan, P. Żakowski, D. Piecka.
Ponadto grali: J. Łukasik, K. Kubicki, M. Bociek, A. Strycharski, J. Kobierecki, A. Wójcik.

Płocka Liga Trampkarzy U-14 (rocznik 2002/2003)

Kormoran Łąck – AP Sochaczew 0:12 (0:4)
Bramki: Brdeja - 4, Teodorowicz - 2, Zagajewski - 3, Rejman - 1, Świątek - 1, Stobiecki - 1

Skład: A. Zamani, B. Zakościelny, J. Skumiał, I. Szatkowski, D. Zarzycki, D. Dąbrowski, P. Piórkowski, M. Brdeja, P. Stobiecki, M. Zagajewski, M. Kordzi.
Ponadto grali: D. Domański, K. Świątek, M. Gosik, K. Teodorowicz, A. Rejman.



Płocka Liga Orlików U-11 (rocznik 2005/2006)

AP Sochaczew- Stoczniowiec Płock 1:0 Bramka: B. Krawczak
AP Sochaczew - Świt Staroźreby 0:0
AP Sochaczew - Start Proboszczewice 4:0 Bramki: O. Nowicki - 2 ,  K. Grzegorowski - 2

Skład: B. Krawczak, J. Jaworski, M. Kluczyk, M. Kluczyk, A. Narkintowicz, K. Grzegorowski, O. Nowicki, Sz. Tomczak, A. Tomczak, T. Tomczak, K. Narkintowicz oraz A. Sałaciński

Płocka Liga Żaków U-9 (2007/2008)

Akademia Piłkarska I Sochaczew

W niedzielę 13 września  odbył się I Ligowy Turniej Płockiej Ligii Żaków U - 9. AP I Sochaczew i AP II Sochaczew rozegrało po 3 mecze, każdy po 18 minut (trzy kwarty 3 x 6 minut). Osiągnięto następujące rezultaty:

AP I Sochaczew - Stegny Wyszogród 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) Bramki: Sz. Kantorski, F. Zygmunciak
AP I Sochaczew - FA Gąbin 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Bramka: D. Rokicki
AP I Sochaczew - Wisła II Płock 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) Bramki: D. Rokicki - 2, O. Siemieniec

Skład: K. Pisarek, K. Olejnik, F. Zygmunciak, Sz. Kantorski, M. Wojda, Sz. Adamcewicz, O. Mroczek,  M. Pytkowski, O. Siemieniec,  D. Rokicki, W. Czepulaniec, K. Mamcarz.

Akademia Piłkarska II Sochaczew

AP II Sochaczew – Królewscy Płock  0:4 (0:0, 2:0, 2:0)
AP II Sochaczew - BSS Płock 0:0
AP II Sochaczew - FA Gostynin 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)

Skład: K. Białas, M. Kucharski, P. Stobiecki, A. Szymański, P. Szymański, I. Fergin, N. Lewandowski, M. Godlewski, D. Stobiecki, M. Szypszak, A. Krawczak, P. Ziółkowski.

Należy podkreślić, że nasi chłopcy na tle drużyn z rocznika 2007 zaprezentowali się z bardzo dobrej strony pokazując duże umiejętności i ogromne zaangażowanie. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Dziepaka w konfrontacji z Wisłą II Płock zagrała bardzo dobry mecz i wygrała 3:1.