Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 16-17 kwietnia 2016

Mamy za sobą kolejny piłkarski weekend z udziałem naszych drużyn. 3 najstarsze zespoły rozegrały swoje mecze ligowe i co ważne wszystkie zdobyły komplet punktów. Cieszą zwycięstwa, bo każda z drużyn w tym sezonie ma za cel awans do lig wojewódzkich. Najtrudniejsze zadanie czeka chyba naszych trampkarzy młodszych U-14, bo o bezpośredni awans będą walczyć z Wisłą Płock.

W sobotę 16 kwietnia podopieczni Tomasza Trafalskiego z rocznika 2001 na własnym boisku rozgromili 9:1 rówieśników z Orła Goleszyna. W niedzielę zaś w Bielsku trampkarze z rocznika 2002 pod wodzą Pawła Kopy wygrali 5:1 z tamtejszym Zrywem. Na zakończenie weekendu juniorzy z rocznika 1999 prowadzeni przez Adriana Biniendę wygrali 3:2 z Huraganem Bodzanów na boisku rywala. To był dla nich ciężki mecz, gospodarze do przerwy prowadzili 1:0, na szczęście nasz zespół w drugiej połowie odrobił straty i ostatecznie zdobył jednego gola więcej.

PŁOCKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-17 (ROCZNIK 1999)

Huragan Bodzanów – AP Sochaczew 2:3 (1:0)
Bramki dla APS: Krystian Wawrzyn, Michał Kowalski, Jakub Kowalski
Skład: Bartosz Mijas, Szymon Adamski, Michał Kowalski, Jakub Kowalski, Patryk Pisarek, Karol Pisarek, Kamil Kacprzak, Mateusz Dudziński (Michał Bartkowski), Michał Struzik, Krystian Wawrzyn, Filip Jeznach

7 Spójnia Mała Wieś 3 0 0 0 3 0:16

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY U-15 (ROCZNIK 2001)

AP Sochaczew - Orzeł Goleszyn 9:1 (5:1)
Bramki dla APS:
Dawid Piecka - 4, Jan Wierzbicki - 3, Patryk Żakowski - 2
Skład: Jan Tarczyk (Jakub Łukasik), Karol Siejka (Dawid Sobieszek), Kacper Skurzewski (Adam Wójcicki), Adrian Tomczyk, Patryk Żakowski, Kuba Świątek (Szczepan Felczak), Adam Żółtowski, Michał Bociek, Patryk Karczewski (Mateusz Zaręba), Jan Wierzbicki, Dawid Piecka

10 GKS Góra 2 0 0 0 2 3:11

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY U-14 (ROCZNIK 2002)

Zryw Bielsk - AP Sochaczew 1:5 (0:3)
Antoni Rejman - 2, Kacper Kiewel - 2, Szymon Kiewel
Skład: Alexander Zamani, Jakub Kasza, Kacper Kiewel (Igor Szatkowski), Szymon Kiewel (Jakub Rzepka), Maciej Brdeja (Jakub Teodorowicz), Paweł Piórkowski, Piotr Stobiecki (Jakub Skumiał), Antoni  Rejman (Mateusz Kordzi), Jakub Pawlak, Dominik Domański, Bartosz Zakościelny

W innym meczu 1. kolejki PLT U-14
Wisła Płock - Czarni Rempin 30:0

W roczniku 2002 w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14 rywalizują tylko 4 drużyny. W miniony weekend, jak widać, padł rzadko spotykany wynik 30:0 :)