Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie weekendu 28 - 29 maja 2016

W środę 25 maja juniorzy młodsi podejmowali u siebie zespół Huragana Bodzanów, z którym wygrali wysoko, bo aż 13:0. Tym samym drużyna Adriana Biniendy umocniła się na prowadzeniu w Płockiej Lidze Juniorów U-17 (rocznik 1999). W tym miejscu dodać należy, że większość drużyny to chłopcy z rocznika 2000.

W piątek drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Trafalskiego u siebie wygrała 8:1 z Deltą Słupno, prowadząc do przerwy 4-1. Nasza drużyna z tą samom ilością punktów jak Unia Iłów zajmuje 2. miejsce w Płockiej Lidze Trampkarzy i widać, że walka o awans będzie toczyła się do ostatniej chwili. Żaki U-9 z Michała Dziepaka rozegrali kolejną kolejkę w Płockiej Lidze Żaków U-9.

PŁOCKA LIGA TRAMPKARZY U-15 (2001)

AP Sochaczew - Delta Słupno 8:1 (4:1)
Bramki: Jan Wierzbicki 3, Dawid Piecka 2, Adam Zwierz, Jakub Kobierecki, Mateusz Zaręba

Skład: Adam Zwierz (Jakub Łukasik), Karol Siejka (Szczepan Felczak), Adrian Tomczyk, Kacper Skurzewski, (Kamil Kubicki), Patryk Żakowski, Jakub Kobierecki (Patryk Karczewski), Adam Wójcicki (Michał Bociek), Kuba Świątek (Mateusz Zaręba), Jan Wierzbicki (Dawid Sobieszek), Dawid Piecka.



PŁOCKA LIGA JUNIORÓW U-17

AP Sochaczew - Huragan Bodzanów 13:0 (6:0)
Bramki: Michał Struzik 4, Mateusz Dudzinski 4, Michał Kowalski 2, Mateusz Żakowski, Michał Bartkowski, Natalia Pamięta

Skład: Bartek Mijas, Szymon Adamski, Michal Struzik, Michał Kowalski, Patryk Pisarek, Mateusz Żakowski, Kamil Kacprzak, Karol Pisarek, Krystian Wawrzyn, Mateusz Dudzinski, Filip Jeznach.
Ponadto zagrali: Ola Nowakowska, Natalia Pamięta, Michał Bartkowski, Jakub Felczak, Krzysiek Kacprzak.

PŁOCKA LIGA ŻAKÓW U-9 (Michał Dziepak)

Zgodnie z regulaminem w tej kategorii wiekowej i w tych rozgrywkach mecze odbywają się bez podawania wyników.

Akademia Gmina Sochaczew Zryw Bielsk – Akademia Gmina Sochaczew
Orkan Sochaczew – Akademia Gmina Sochaczew
UKS MDK Płock – Akademia Gmina Sochaczew

Akademia Piłkarska Sochaczew I

AP Sochaczew I – BSS Płock
AP Sochaczew I – Pegaz Drobin
FA Gostynin – AP Sochaczew I
Amator Maszewo – AP Sochaczew I