Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Weekendowe wyniki 15-16 października 2016

Miniony weekend nie był dla nas szczęśliwy, bo bilans naszych zespołów jest bardzo niekorzystny. Jednak przy odrobinie szczęścia mógł lepszy. Juniorzy starsi U-19 byli bliscy wygranej z liderem ligi wojewódzkiej (ostatecznie mecz zakończył się remisem).

Juniorzy młodsi U-16 grając przy dużym wietrze do przerwy przegrywali 0:2. W drugiej odsłonie grając z wiatrem zaatakowali, doprowadzili do stanu 1:2. W samej końcówce zaryzykowali, poszli na całość, żeby wyrównać, tym samym za bardzo odsłonili się w obronie i rywale dwa razy skutecznie skontrowali, podwyższając swoją wygraną.

Porażka młodzików U-13 była nieznaczna w Nowym Duninowie. Wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. Trampkarze U-15 i młodziki U-12 nie nawiązali walki ze swoimi rywalami, ale nie ma co narzekać. Takie wyniki dodają tylko większej motywacji do pracy na treningach, czego przykładem są nasi seniorzy z Bzury Chodaków. Po słabym początku teraz nareszcie zaczęli wygrywać, a drużyna prezentuje coraz lepszy i skuteczniejszy futbol. Po raz kolejny dobry mecz w seniorach rozegrał nasz junior Kamil Wojciechowski, który miał swój udział przy zdobytych dwóch golach przez Bzurę.