Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Weekendowe wyniki 05-06 listopada 2016

To był przedostatni weekend ligowego grania w tym roku. Dla naszych trampkarzy i młodzików runda jesienna zakończyła się. Za tydzień swoje zmagania zakończą także juniorzy z roczników 1998 i 2001. Po raz kolejny graliśmy ze zmiennym szczęściem (2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka).

Bardzo ważny i cenny remis uzyskali juniorzy młodsi U-16, którzy w Makowie Mazowieckim rywalizowali z tamtejszą Makowianką. Zdobyty punkcik może zagwarantować naszej ekipie utrzymanie na szczeblu wojewódzkim. Niestety przegraną zakończył się mecz naszych juniorów starszych U-19, którzy nadal mają szanse na utrzymanie w I lidze wojewódzkiej. W piątek 11 listopada o godz. 11.00 nasza drużyna podejmuje MKS Małkinię. Tylko zwycięstwo może nam zapewnić byt na tym szczeblu rozgrywkowym.

Zgodnie z oczekiwaniami wygrali swoje ostatnie tegoroczne mecze trampkarze U-15 i młodzicy U-13.

W następnym newsie opublikujemy tabele z udziałem naszych drużyn, które zakończyły jesienne zmagania, a tymczasem podajemy wyniki i strzelców z minionej soboty i niedzieli.

ROCZNIK 1998
WOJEWÓDZKA I LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 U-19 
Varsovia II Warszawa - AP Sochaczew 3:0 (0:0)

ROCZNIK 2001
WOJEWÓDZKA I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2 U-16

Makowianka Maków Maz. - AP Sochaczew
1:1 (0:0)
Bramka dla APS: Adrian Tomczyk

ROCZNIK 2002
PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C1 U-15
Zryw Bielsk - AP Sochaczew 0:4 (0:0)

Bramki: Kacper Kiewel - 4

ROCZNIK 2004
PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D1 U-13

AP Sochaczew - ULKS Ciółkowo 9:0 (4:0)

Bramki: Oliwier Bednarski - 2, Łukasz Piecka - 2, Norbert Prengowski, Mateusz Dobrowolski, Jan Pietruszewski, Maciej Pączek, Jakub Kowalczyk

ROCZNIK 2005
zakończył rozgrywki tydzień temu.