Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Rusza program Bzura Cashback Card

projekt_bzura_cashbackOd dziś każdy Kibic Bzury i naszej Akademii Piłkarskiej może wspierać klub w bardzo prosty i efektywny sposób. Wystarczy stać się posiadaczem Karty Bzura Cashback i rejestrować nią swoje zakupy w sklepach i firmach partnerskich zgłoszonych do programu Cashback World.

Karta Bzura Cashback to okazja do oszczędności, wygoda oraz możliwość wspierania naszego klubu. Dzięki karcie Cashback otrzymasz do 5% zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach partnerskich na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. Co ważne do 1 % wartości od tychże zakupów wróci na konto naszego klubu.

W programie Cashback World uczestniczy już ponad 70.000 partnerów handlowych na całym świecie, w tym są kluczowe kategorie zakupowe: artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, paliwo, podróże, restauracje, RTV/AGD i inne. Wybór partnerów handlowych / usługowych jest ogromny i cały czas rośnie.

Partnerzy Handlowi w Sochaczewie i okolicach to m.in. CARREFOUR, TESCO, Stacje Paliw ORLEN, Stacje Paliw BP, sklepy firmowe Wólczanka, MEDIA EXPERT ...

Lista wszystkich Partnerów Handlowych »

OSZCZĘDNOŚCI PRZY ZAKUPACH I WSPARCIE FINANSOWE BZURY I NASZEJ AKADEMII - TO IDEA PROGRAMU BZURA CASHBACK CARD!

W programie CashBack World obowiązuje prosta zasada: każdy z nas prowadzi codzienne życie dokonując zakupów, przy okazji każdy chętnie zaoszczędzi i skorzysta z różnych promocji. Jako uczestnik Programu Bzura Cashback Card otrzymasz do 5% zwrotu tzw. Cashback’u przelewem na swoje konto bankowe oraz Shopping Points, czyli punkty zakupowe, które pozwolą na skorzystanie z dodatkowych promocji i rabatów. Dzięki temu nasz klub otrzyma do 1% wartości od tychże zakupów.

projekt_bzura_cashback

Operatorem programu jest firma Lyoness Poland Sp. z o.o., która obsługuje w ten sposób m.in. największe kluby w Polsce: Legię Warszawa, Lechię Gdańsk, Lecha Poznań, czy Wisłę Kraków, także te mniejsze m.in. Motor Lublin, Hetman Zamość... teraz do programu przystępuje nasz klub.

Przystąpienie i korzystanie z programu Bzura Cashback Card jest bezpłatne. Aby przystąpić do programu Bzura Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w siedzibie naszego klubu wypełniając formularz / wniosek. My zajmiemy się resztą...

Szczegóły programu Bzura Cashback Card można uzyskać bezpośrednio w klubie lub pod nr telefonu 603 965 575.

Masz firmę w Sochaczewie lub okolicach? Chcesz wziąć udział w Programie partnerskim Bzury? Zadzwoń do koordynatora projektu.
Bezpośredni kontakt: Kamil Jerzak - tel. 794 144 900

KUPUJESZ - OSZCZĘDZASZ - WSPIERASZ !!!