Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Na zakończenie rundy porażka z Ostrołęką

Ostatni mecz w tym roku dla naszych trampkarzy z rocznika 1999 zakończył się porażką 1:2. Naszym rywalem była Narew Ostrołęka, która zaprezentowała lepszy futbol i zasłużenie zainkasowała 3 punkty.

Nasza drużyna szczególnie w pierwszej połowie miała swoje sytuacje, niestety ich nie wykorzystała. Goście zaś swoje sytuacje w pełni wykorzystali i prowadzili do przerwy 2:0.
W drugiej części meczu zostaliśmy zepchnięci do defensywy i wydawało się, że skorzystamy z możliwości kontraataków. Jednak nic wielkiego nie udało się zwojować. Jedyną bramkę zdobyliśmy z rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z obrońców z Ostrołęki.

To była ostatnia kolejka rundy jesiennej. W tabeli Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-15 zajmujemy 11. miejsce ze stratą kilku punktów do bezpiecznego miejsca, które gwarantuje utrzymanie w lidze mazowieckiej.

Mamy nadzieję, że "frycowe" już za nami, a ostatnie mecze pokazały, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Z tego powodu warto popracować zimą i wierzymy, że jesteśmy w stanie wygrać przynajmniej kilka spotkań na wiosnę.

AP Sochaczew - Narew Ostrołęka 1:2 (0:2)
Bramka dla APS: Kamil Wojciechowski (z karnego)
Skład:
Michał Kowalski, Szymon Adamski, Filip Jeznach, Krystian Komorowski (Adam Kluza), Jakub Kowalski, Błażej Tomaszewski, Dariusz Sobczak (Marcin Gola), Mateusz Rutecki, Kamil Wojciechowski, Kacper Szczepaniak, Radosław Grefkowicz

Na zdjęciu: AP SOCHACZEW - TRAMPKARZE (ROCZNIK 1999) PRZED MECZEM Z NARWIĄ